. .. .. .. .. .. .. .
. . . .

MAGAZÍN - Móda a krása

„Opálenie“ bez opaľovaniaPublikováno 15.1.2017, 16:28
Nielen cez zimu, ale ani v lete často nechceme alebo nemáme čas vysedávať na slniečku, napriek tomu by sme ale radi mali pekne tónovanú pokožku. Niekedy stačí úplne máličko. Nemusíte navštevovať solárium, nemusíte sa strachovať z nežiaducich účinkov slnečného žiarenia na našu pokožku. Všetko, čo treba urobiť, je zaradiť do jedálnička tie správne potraviny.
Veci, ktoré krása nestrpíPublikováno 7.1.2017, 10:56
Všetkého veľa škodí a niečoho škodí aj nedostatok. Jedlo, spánok, starostlivosť... môžeme mať dojem, že robíme všetko dobre, a sem tam nejaká neresť sa jednoducho stratí. Ale aké veci najviac škodia našej pleti, spôsobujú jej predčasné starnutie, vrásky, zmatňujú ju a zbytočne jej uberajú na kvalite? Čo môžeme robiť menej, čo viac, čo vôbec a s čím by sme mali začať ideálne včera?
Robíte všetko správne... a napriek tomu sa vám objavujú pupienky?Publikováno 17.12.2016, 0:22
Možno už ste vyskúšali všetko, vyradili ste z jedálnička dráždivé potraviny a ingrediencie, naučili ste sa používať správnu kozmetiku, ktorá vyhovuje vašej pleti a mierni prejavy akné, vyhýbate sa stresu, ako je to len možné... a nielen, že ste to všetko vyskúšali, ale dokonca ste to zaradili do bežnej praxe každého dňa! A predsa - pupienky nie a nie zmiznúť nadobro. Čo ešte môže byť nesprávne?
Najväčšie chyby pri žehlení vlasovPublikováno 15.12.2016, 15:04
Aj keď sa módne trendy menia každú sezónu a teraz vládnu úprave vlasov tzv. plážové vlny, odborníci na módu predpokladajú, že návrat k čo najhladším vlasom je na spadnutie. A tak pravdepodobne čoskoro schováme soľné spreje a začneme sa venovať tomu, aby naše vlasy boli čo najhladšie. Mnoho z nás si ale vlasy žehlí príležitostne alebo pravidelne dlhodobo. Čo robíme najčastejšie nesprávne? Aké sú ÁNO a NIE pri žehlení vlasov? Alebo začíname od sprchy.
Čo v skutočnosti prezradí náš vek?Publikováno 13.12.2016, 14:25
Nie sú to vrásky, tých sa môžeme zbaviť (respektíve pracovať na tom, aby sme ich mali čo najmenej). Nie sú to šediny, s dobrým kaderníkom nikto nemá šancu ich zahliadnuť. Nie je to dokonca ani múdrosť vpísaná do našich očí. Je to úplná hlúposť - najviac o našom veku vypovedajú ruky. Tie totiž patria k najviac namáhaným a zároveň najviac zanedbaným častiam nášho tela, skôr ich používame, než aby sme sa o ne starali. Ako ich dôkladne ošetriť a ako trošku oklamať okolie?
Ako ne/nosiť parfumPublikováno 7.12.2016, 10:27
Či už investujeme do drahých parfumov, ich lacnejších variantov alebo nám jednoducho najviac vonia obyčajná toaletka, vždy chceme, aby na nás vôňa vydržala čo najdlhšie. A aby sme jej nemuseli použiť veľa, aby voňala ani nie málo, ani nie veľa, aby vydržala celý deň... no proste kladieme na svoje parfumy veľké nároky. Ako zariadiť, aby sme vône mohli použiť čo najmenej s čo najväčším účinkom?
K zdravej pleti krok za krokomPublikováno 17.11.2016, 21:11
Tajomstvo krásnej a zdravej pleti nie je ukryté v žiadnej drahej dizajnovej fľaštičke krému, séra alebo vodičky. K zdravej pleti totiž vedie dlhá cesta, a čím skôr sa po nej vydáme, tým lepšie. Bezchybná pleť je totiž výsledkom pôsobenia viacerých faktorov. Životný štýl, genetika, kozmetika, ktorú používame, veci, ktoré jeme a pijeme, zlozvyky, ktoré máme. Poďte sa pozrieť na pár maličkostí, ktoré vás na tú správnu cestu nasmerujú.
Nečakané príčiny aknéPublikováno 30.10.2016, 8:56
Prejavy akné nám môžu znepríjemňovať celý život, predstava, že v dospelosti vymiznú, je veľmi rozšírený mýtus. Aj keď vieme nechcené pupienky pekne zamaskovať make-upom, všetci by sme boli oveľa radšej, keby predovšetkým vôbec nevznikali. A tak, aj keď asi svoju pleť poznáme a tušíme, ako na čo reaguje, je dobré vedieť, že akné môžu spôsobovať veci, ktoré sme doteraz považovali za absolútne nevinné.
Ako vyzerať štíhlejšie pomocou make-upuPublikováno 17.10.2016, 16:28
Vieme, že make-up je mocný nástroj. Možno mocnejší, než je vhodné, ale o to teraz nejde. Môžeme pomocou neho zamaskovať nedokonalosti, ubrať (ale aj pridať) si pár rokov a jednoducho tak nejako poupraviť k obrazu svojmu to, čo mala príroda podľa nás urobiť inak. Máme pre vás sadu trikov, pomocou ktorých môžeme vyzerať štíhlejšie.
Micelárne vody - zázrak alebo podvod?Publikováno 28.9.2016, 9:36
Micelárne vody. Ponúkajú ich takmer všetky kozmetické značky. Francúzky ich vraj nakupujú po litroch. Niekto po nich má pleť ako zamat, inému naskáču pupienky. Šestnásťročné slečny si bez nej nevedia svoj život predstaviť, osemdesiatročné dámy takmer bez vrások o nej v živote nepočuli. Ako vlastne funguje? A funguje vôbec, alebo vyhadzujeme peniaze za módny hit?
Celkom: 79 (zobrazuje sa 1-10)1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ďalšie >>
© 2004-2017 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Čierna listina | Kontakt | Nájdete nás na Facebooku