. .. .. .. .. .. .
. .

MAGAZÍN - Tipy a triky

Stavebnica LEGO® DUPLO® Rodinný dom 3 v 1 rozvíja jemnú motoriku aj sociálne zručnosti

Publikované 30.11.2023, 11:39
Šancu vyskúšať si stavebnicu LEGO® DUPLO® Rodinný dom 3 v 1 (10994) dostalo hneď pätnásť z vás, ktorí máte doma malé deti vo veku od 1,5 roku do 4 rokov. A my vám teraz po pár týždňoch prinášame niektoré reakcie testerov, ktorí sa vo svojich recenziách na blogoch na webe Mimibazar podelili o svoje skúsenosti a popísali, ako sa testovaná stavebnica deťom páčila, či ich zaujala a ako sa im s ňou pracovalo.

Sila stavebníc LEGO® DUPLO® pre rozvoj dieťaťa

Publikované 13.11.2023, 6:09
Hra je pre vývoj dieťaťa kľúčová. Spoločnosť LEGO ponúka deťom bránu k sebavyjadreniu a podporuje základné životné zručnosti v kľúčových vývojových fázach. Vďaka rozmanitým motívom, farbám a realistickým prvkom rad LEGO® DUPLO® podporuje učenie hrou a umožňuje deťom skúmať bez tlaku správnych alebo nesprávnych odpovedí.

Reklama

Návod: Jesenné dekorácie z tekvice. Vyrobte si vkusnú vázu, ktorá rozžiari váš byt

Publikované 26.10.2023, 11:07
GALÉRIA: Tekvicu ako dekoráciu si mnohí z nás spájajú predovšetkým s Halloweenom. Tieto nádherné symboly jesene však možno využiť aj inak, než len na výrobu známych svietiacich duchov. Nádherne vyzerá napríklad aranžmán z čerstvých kvetov vo váze z tekvice. A my pre vás máme návod na jeho výrobu krok za krokom. Zvládne to každý, zapojiť môžete aj deti. Tak neváhajte a pustite sa do toho! V galérii nájdete aj ďalšie tekvicové aranžmány na inšpiráciu.

Učenie hravou formou v zostaviteľnom LEGO® DUPLO® rodinnom dome 3 v 1

Publikované 26.10.2023, 6:02
Pestrofarebná stavebnica je navrhnuté tak, aby sa s ňou malé deti mohli hrať a poznávať svet okolo seba. Počas hry sa detičky nielen naučia veľa nových vecí, ale precvičia si aj jemnú motoriku a rozprávanie príbehov. Stavebnica je skvelou voľbou pre deti od 3 rokov. Spoznajte s nami veľké kocky pre malé detské rúčky a pre hlavičky plné veľkých nápadov!

Reklama

Chcete s vašim dieťaťom otestovať stavebnicu LEGO® DUPLO® Rodinný dom 3 v 1?

Publikované 15.9.2023, 9:08
Stačí byť rodičom dieťaťa, ktoré je vo veku od 1,5 roku do 4 rokov.

Ako naučiť deti upratovať po sebe hračky. S našimi tipmi to pôjde

Publikované 24.1.2023, 20:26
Túžite mať aspoň večer upratané a nezakopávať stále o autíčka, plyšové hračky a kocky? Naučte deti upratovať. A ide to aj tak, že to pre nich nebude nuda. Poradíme vám, ako na to. Teraz po Vianociach so zásobou nových hračiek to tým skôr oceníte.

6 dôvodov, prečo deťom kupovať tie správne hračky. Vzdelávajú a rozvíjajú zmysly!

Publikované 21.11.2022, 19:45, aktualizováno 19.12.2022, 19:45
Hračky, ktoré svojim deťom vyberiete v raných fázach ich života, majú pri ich poznávaní sveta okolo nich významný vplyv. Môžu ich naučiť veľké množstvo nových vecí a pomôcť im získať základné zručnosti potrebné pre neskorší život. Myslite na to pri výbere vianočných darčekov. Spísali sme pre vás aspoň niektoré z výhod, ktoré vzdelávacie hračky prinášajú.

Naučte deti prehrávať! Je potrebné to vedieť

Publikované 26.11.2022, 22:12
Možno každý rodič niekedy zažil nahnevanú reakciu dieťaťa, ktoré prehralo napríklad v pexese. Zbytočné boli slová útechy, že nabudúce zase vyhrá ono. Chcete sa vyhnúť podobným scénam, takže necháte dieťa vedome vyhrať? Potom robíte chybu, ktorá môže neskôr skomplikovať jeho život.

Advent 2022: Kedy začína odpočítavanie do Vianoc? Prvú sviečku tento rok zapálime už v novembri

Publikované 15.11.2022, 22:26
Nenechajte sa zaskočiť a zaobstarajte si nejaký pekný adventný veniec, už je najvyšší čas. Prvá adventná nedeľa je tento rok totiž už 27. novembra. A okrem adventného venca k predvianočnému času tiež neodmysliteľne patrí dodržiavanie niektorých zvykov a tradícií. Aké sú tie najčastejšie?

Objavujte prírodu na všetkých 7 kontinentoch so stavebnicou LEGO® DUPLO®!

Publikované 31.10.2022, 6:12
Vezmite svojho predškoláka na divokú cestu okolo sveta a zastavte sa na každom zo siedmich kontinentov!Nové stavebnice vtiahnu deti do hry, v ktorej spoznajú pekne zblízka svet zvierat. To všetko dohromady vedie k nekonečným možnostiam zábavy, spokojnému batoľaťu a dobrodružstvu pre celú rodinu. Spoznajte s nami veľké kocky pre malé detské rúčky a pre hlavičky plné veľkých nápadov!

Reklama

Celkom: 290 (zobrazuje sa 1-10)1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,.,29 ďalšie >>
Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Osobné údaje | Cookies | Kontakt | Jednotné kontaktné miesto
Autorské práva k publikovaným materiálom | Podmienky pre používanie služby informačnej spoločnosti | Informácie o spracovaní osobných údajov | Nastavenie súkromia | Vlastnícka štruktúra

© 2001–2023 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodávatelia obsahu