Prezentácia klienta

Súťažíme o kozmetické sety Olival

Czech News Center, a. s.

Vyhrajte kozmetickú sadu Olival

Hlavný obrázok súťaže

Chorvátska značka kozmetiky Olival už 30 rokov prináša kozmetické produkty, aby uspokojila potreby pleti každej ženy. Venuje sa každému aspektu ženy, nielen jej tvári, no i vlasom a telu. Produkty sú založené na spojení farmaceutických receptúr a starostlivo vyberaných aktívnych látkach.

Olival ponúka viaceré rady produktov. K najvýraznejším a aj najstarším patrí slamienkový rad, ktorý je čisto prírodný a získal nezávislý certifikát NATURE pre prírodnú kozmetiku. Okrem prírodných produktov je ponuka rozšírená o populárnu líniu Professional, ktorá prináša v zložení inovatívne aktívne látky, moderné kozmetologické postupy a prináša skvelé výsledky. A keďže Olival pochádza od mora, nesmú chýbať ani produkty na opaľovanie a aj na jeho urýchlenie z radu Super Mrkva. Okrem vyššie spomenutých nájdete v Olival kozmetike aj šampóny, rôzne suché oleje na telo, produkty na pokožku nôh či aktuálnu novinku rad pre citlivú tínedžerskú pleť Routeen.

Všetky produkty sú vyrábané priamo v Chorvátsku a ich cena je naozaj veľmi priaznivá. Takže si môžete dopriať kvalitnú kozmetiku, ktorá nezaťaží váš rozpočet.

Vyhrajte jeden z troch našich top predávaných setov: 

  1. SET 4H Professional v hodnote 25,90€ ( hydratačný set s gua sha kameňom)
  2. SET βG Professional v hodnote 19,99€ ( hydratačný set so silikónovým štetcom)
  3. SET DC Professional v hodnote 16,99€ ( set na dvojfázové čistenie pleti)

Ako sa do súťaže zapojiť? 

Kliknite nižšie na Chcem súťažiť a odpovedzte správne na súťažnú otázku najneskôr do 5. 5. 2024. Veľa šťastia!

Do súťaže sa už nedá prihlásiť.