. .. .. .. .. .. .. .
. .

MAGAZÍN - Móda a krása

Zatočte s celulitídou a striami! Návod na účinný domáci peeling za pár korún

Publikované 11.5.2022, 16:32
Najčastejšie ju nájdeme na vonkajšej a zadnej strane stehien, bokoch a zadočku. "Pomarančová" koža je postrachom žien, ale aj mužov. A nezáleží príliš na hmotnosti, ani na veku. Nevzhľadné jamky trápia štíhle aj silnejšie, dievčatá školou povinné, rovnako ako zrelé ženy. Pri troche snahy a pravidelnej starostlivosti ale môže byť vaša pokožka zase hladká. A nemusíte kvôli tomu utrácať za predražené zázračné krémy a rôzne zákroky. Vystačíte si s tým, čo máte doma.

Pozor na kozmetiku po záruke! Ako ju spoznať a čo vám hrozí

Publikované 4.4.2022, 21:21
Krémy, make-upy, tiene, lícenky, púdre… To všetko má obmedzenú dobu bezpečného používania. Lenže zatiaľ čo napríklad zabudnutý jogurt po exspirácii nekompromisne putuje do koša, takú riasenku alebo rúž nosíme v kabelke aj mesiace potom, čo sme ich mali dávno vyhodiť, a navyše ich pokojne používame. Lenže tým si zarábame na poriadny problém.

Krása ľahko a rýchlo. Základné vychytávky pre každého

Publikované 6.3.2022, 14:48
Raz a navždy si v tom urobíme poriadok. Pretože máme k dispozícii viac kozmetických prípravkov, nástrojov, metód a možností ako kedykoľvek predtým, začína byť pomerne zložité už len vyskúšať všetko, čo by nám mohlo vyhovovať. Nieto si vybrať a vydržať pri tom, novinky v starostlivosti o krásu prichádzajú na trh každých pár minút. A vždy je to to najlepšie, čo kedy. Ako spoznať, ktoré spôsoby starostlivosti sú najlepšie? Jednoducho.

10 chýb, ktorých sa dopúšťame pri používaní tampónov. Nerobíte ich tiež?

Publikované 16.2.2022, 20:23
V každom balení tampónov nájdeme ako návod na správne použitie, tak rôzne rady a varovania. Málokto si tento papier ale prečíta. A navyše ani v týchto papieroch nenájdeme všetky informácie. Preštudujte si naše odporúčania a vyhnite sa chybám, ktorých sa možno každý mesiac dopúšťate a koledujete si tak o zdravotné problémy.

7 tipov, ako lacno vybieliť zuby prírodnou cestou. Vystačíte si s tým, čo máte doma!

Publikované 10.2.2022, 21:28
Káva, čaj, červené víno, kolové nápoje, fajčenie... To všetko a množstvo ďalších potravín sa nepriaznivo podpisuje na našich zuboch, ktoré sú ich vplyvom nepekne zažltnuté. Vybieliť si ich môžete nechať na niektorej zo zubných kliník. Nejde ale práve o lacnú záležitosť. Ak však chcete ušetriť, poradíme vám, ako si chrup s minimom nákladov môžete vybieliť sami.

Ako spracovať tekvicu: Skúste tvárovú masku alebo peeling, pleť omladí a rozžiari

Publikované 17.11.2021, 11:22
Tekvicu poznáme ako skvelú surovinu na prípravu polievok, kompótov, na pečenie, varenie alebo „len tak“ ako symbol u nás stále populárnejšieho Halloweenu. Keď už si táto príbuzná cukiet nachádza pomaly miesto na našich stoloch, je načase, aby sme odkryli aj jej tajomstvo v účinkoch na krásu. Pretože taká čerstvá, rozdrvená tekvica, to je doslova požehnanie pre pleť aj vlasy, olej z nej urobí pokožke službu ako máloktorý iný, a v kombinácii s ďalšími ingredienciami si môžete doma vyrobiť úžasné masky, peelingy a mnohé iné.

Ako zvýrazniť lícne kosti a zúžiť nos pomocou líčenia

Publikované 11.11.2021, 15:01
Na vizážistke Lucid vždy obdivujem, ako sa dokáže šmrncovne namaľovať a zvýrazniť črty svojej tváre. Tajomstvo svojho looku našťastie neschovávala, lebo vo svojom novom tutoriáli krok po kroku vysvetľuje, ako sa namaľovať a mňa najviac zaujalo to, ako dokáže vytvarovať tvár pomocou pár jednoduchých ťahov.

Krásne nalíčená: s Lucid to zvládne každá z nás

Publikované 21.9.2021, 16:36
Lucia Lucid Sládečková, známá vizážistka a rovnako aj mama, pre nás pripravila tutorial ako sa správne nalíčiť. Sama vie, že nie je vždy dostatok času na líčenie, a preto sa naozaj oplatí vedieť tie správne triky a postupy.

Preč s kruhmi pod očami! 12 tipov, ako sa ich zbaviť alebo ich zamaskovať

Publikované 20.9.2021, 20:39
Nevyspanie, únava, genetika, vek, stravovanie, životný štýl... všetky tieto faktory sa prejavujú nielen na našom zdraví, ale aj na našej pleti. A málo čo je tak dobrým indikátorom telesného a duševného stavu, ako tenká koža pod očami. Tmavé kruhy pod očami nepristanú nikomu, preto je potrebné s nimi niečo robiť. Ideálne je im samozrejme predchádzať, ale keď už sú tu, vieme si s nimi poradiť.

Najväčšie chyby pri žehlení vlasov. Nerobíte ich tiež?

Publikované 13.8.2021, 9:57
Dokonale hladké vlasy vyzerajú krásne a upravene. Niet preto divu, že špeciálnu žehličku na ne má doma väčšina z nás, či už máme vlasy vlnité alebo rovné. Niekto ju používa len občas, iný denne. Práve pri tomto spôsobe úpravy, pri ktorom na vlasy pôsobia pomerne vysoké teploty, ale naozaj záleží na tom, či tento spotrebič používate správne. V opačnom prípade totiž na vašej štici dokáže napáchať mnoho škôd. Prezradíme vám preto, akých chýb sa pri žehlení vyvarovať.
Celkom: 207 (zobrazuje sa 1-10)1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,.,21 ďalšie >>
Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Osobné údaje | Kontakt

© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s.