. .. .. .. .. .. .. .
. . . .

MAGAZÍN - Móda a krása

Ako využiť noc naplnoPublikováno 9.10.2018, 19:02
Spánok berieme ako regeneráciu tela i reštart a odpočinok mysle. Je to ale aj v priemere osem hodín, ktoré môžeme využiť aj inak. Respektíve môžeme doplniť nevyhnutný odpočinok o hĺbkovú starostlivosť o naše vlasy, pleť, pokožku, mihalnice a tak ďalej. Maličkosti, ktoré môžu mať na našu krásu veľký, veľký vplyv, a niektoré zázraky sa naozaj dejú cez noc!
Ako nestrácať svalovú hmotu...Publikováno 3.10.2018, 21:07
...keď starneme. Len sa pozrime pravde do očí, pribúdajúci vek neznamená len múdrosť a zrelosť, ale aj sem tam nejaký ten prejav na našom vonkajšom ja. Okrem vrások a celkovej strate pevnosti pleti, stretávame sa s fenoménom, ktorý často označujeme ako „povolenie“. Naše telo jednoducho povolí, stráca na pevnosti, hustote a kyprosti. Okrem kombinácie rôznych faktorov môže za toto povolenie tela väčšinou strata svalovej hmoty. Na jej udržiavanie (prípadne naberanie) je totiž čím ďalej tým ťažšie pracovať.
Najlepšie prísady do domácich masiek proti aknéPublikováno 25.9.2018, 21:25
Nie nadarmo sa hovorí „problematická pleť“. Akné spôsobuje ťažkostí viac než dosť, samozrejme najmä estetických, ale ona aj tá bolesť nie je práve zanedbateľná. A tak sa snažíme sa akné zbaviť alebo jeho prejavy aspoň minimalizovať. A vyrovnať sa s faktom, že nám klamali - ani v dospelosti nie je zaručené, že sa nám akné stratí.
Módne vychytávky tohtoročnej jesenePublikováno 19.9.2018, 21:09
Móda v dnešnej dobe nie je úplne jednoduchá. Musíme sa tak nejako zorientovať v tom, čo je úplne nové a trendy, čo je Vintre a vracia sa do módy a čo je jednoducho iba oldschool a mali by sme sa tomu oblúkom vyhnúť (hoci nám to môže pripadať ako dobrý nápad). Nadchádzajúca jesenná sezóna nie je výnimkou. Dobrá správa ale je, že jedno módne pravidlo zostáva univerzálne. Keď sa cítime dobre, je to to najlepšie, čo nám outfit môže poskytnúť.
Neodolateľné atribúty každej ženyPublikováno 17.9.2018, 15:36
Pri honbe za dokonalým telom, zdravým životným štýlom, kaderníkmi, manikúrami a cvičením ženy trošku pozabudli na to, že atraktivita podľa mužov môže byť niečo úplne iné, než atraktivita podľa módneho priemyslu. A niektoré atribúty, ktoré mužom na ženách pripadajú priamo neodolateľné, nám naopak môžu dokonca vadiť! Čo je v očiach mužov atraktívne? A nie sú to blond vlasy a veľké prsia!
Mladší vzhľad nie je len o kozmetikePublikováno 5.9.2018, 19:46
Všetci máme v okolí ženu alebo ženy, ktoré akoby zabudli starnúť. Často nad tým mávneme rukou a povieme si, ako je príroda nespravodlivá, ako je genetika zákerná a dovidenia. Lenže... tieto nestarnúce ženy majú väčšinou pár spoločných zvykov, ktoré nemajú nutne čo dočinenia s používanou kozmetikou. Aké to sú?
Ako na mladistvo vyzerajúce a zdravé vlasyPublikováno 30.8.2018, 21:31
Aj na vlasoch je poznať náš vek, a to zďaleka nie len kvôli šedinám. Vlasy s postupom veku strácajú pružnosť, lesk a prirodzený pohyb, ktorý pôsobí dojmom zdravia a mladistvosti. Namiesto toho, aby sme hľadali lepšie a lepšie prostriedky na styling, možno by sme sa mali zamerať na miesta, ktoré sú o trochu vyššie. A to na vlasové korienky. Tie produkujú nevyhnutné prirodzené látky (oleje), ktoré vlasy chránia a vyživujú.
Minimalistický make-up na dovolenkuPublikováno 26.6.2018, 11:44
Naša make-up rutina môže byť od úplného základu až po hodinku pred zrkadlom každé ráno. A pre tie, ktoré sa prikláňajú skôr k tomu opačnému extrému, je balenie make-upu na dovolenku tak trošku nočná mora. Čo je naozaj nevyhnutnosť a čo môžeme nechať doma? Aké sú tipy na to, ako zaistiť, aby nám make-up vydržal aj v horúčave a zároveň nebol nepriateľský k našej pleti? Čo si so sebou určite zabaliť?
Základné pravidlá pre pleť s aknéPublikováno 30.5.2018, 7:16
Akné nie je problém, ktorý by sa týkal výhradne dospievajúcej mládeže. Často pretrváva až do neskorej dospelosti, takže namiesto toho, aby sme riešili, ktorý BB krém má najvhodnejšiu farbu, aj v lete a ťažkých horúčavách každé ráno nanášame hutný krycí make-up. Mohlo by sa zdať, že prejavy akné, teda kedy, kde a ako veľký sa nám objaví pupienok, nemáme vôbec pod kontrolou... alebo nie? Možno toho môžeme robiť viac, než by sme si mysleli.
Domáci facelift? Stačí vaječný bielokPublikováno 25.5.2018, 20:51
Vaječný bielok má pre našu pleť mnoho využití, okrem toho, že vyživuje, proteíny v ňom obsiahnuté sú doslova požehnaním pre pevnosť a pružnosť pleti, zaisťujú jej vypnutie a hladký a mladistvý vzhľad. Nezanedbateľné je množstvo vitamínov a minerálov, ktoré tvoria pre pleť blahodarnú masku. A keď sa nám bude chcieť pridať niektorú z ďalších špeciálnych ingrediencií, vyriešime pokojne tiež začervenanie pleti, jej hydratáciu alebo nadmernú mastnotu.
Celkom: 149 (zobrazuje sa 1-10)1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,.,15 ďalšie >>
© 2004-2018 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Osobné údaje | Kontakt