. .. .. .. .. .. .. .
. . . .

MAGAZÍN - Móda a krása

Módne vychytávky tohtoročnej jesenePublikováno 19.9.2018, 21:09
Móda v dnešnej dobe nie je úplne jednoduchá. Musíme sa tak nejako zorientovať v tom, čo je úplne nové a trendy, čo je Vintre a vracia sa do módy a čo je jednoducho iba oldschool a mali by sme sa tomu oblúkom vyhnúť (hoci nám to môže pripadať ako dobrý nápad). Nadchádzajúca jesenná sezóna nie je výnimkou. Dobrá správa ale je, že jedno módne pravidlo zostáva univerzálne. Keď sa cítime dobre, je to to najlepšie, čo nám outfit môže poskytnúť.
Neodolateľné atribúty každej ženyPublikováno 17.9.2018, 15:36
Pri honbe za dokonalým telom, zdravým životným štýlom, kaderníkmi, manikúrami a cvičením ženy trošku pozabudli na to, že atraktivita podľa mužov môže byť niečo úplne iné, než atraktivita podľa módneho priemyslu. A niektoré atribúty, ktoré mužom na ženách pripadajú priamo neodolateľné, nám naopak môžu dokonca vadiť! Čo je v očiach mužov atraktívne? A nie sú to blond vlasy a veľké prsia!
Mladší vzhľad nie je len o kozmetikePublikováno 5.9.2018, 19:46
Všetci máme v okolí ženu alebo ženy, ktoré akoby zabudli starnúť. Často nad tým mávneme rukou a povieme si, ako je príroda nespravodlivá, ako je genetika zákerná a dovidenia. Lenže... tieto nestarnúce ženy majú väčšinou pár spoločných zvykov, ktoré nemajú nutne čo dočinenia s používanou kozmetikou. Aké to sú?
Ako na mladistvo vyzerajúce a zdravé vlasyPublikováno 30.8.2018, 21:31
Aj na vlasoch je poznať náš vek, a to zďaleka nie len kvôli šedinám. Vlasy s postupom veku strácajú pružnosť, lesk a prirodzený pohyb, ktorý pôsobí dojmom zdravia a mladistvosti. Namiesto toho, aby sme hľadali lepšie a lepšie prostriedky na styling, možno by sme sa mali zamerať na miesta, ktoré sú o trochu vyššie. A to na vlasové korienky. Tie produkujú nevyhnutné prirodzené látky (oleje), ktoré vlasy chránia a vyživujú.
Minimalistický make-up na dovolenkuPublikováno 26.6.2018, 11:44
Naša make-up rutina môže byť od úplného základu až po hodinku pred zrkadlom každé ráno. A pre tie, ktoré sa prikláňajú skôr k tomu opačnému extrému, je balenie make-upu na dovolenku tak trošku nočná mora. Čo je naozaj nevyhnutnosť a čo môžeme nechať doma? Aké sú tipy na to, ako zaistiť, aby nám make-up vydržal aj v horúčave a zároveň nebol nepriateľský k našej pleti? Čo si so sebou určite zabaliť?
Základné pravidlá pre pleť s aknéPublikováno 30.5.2018, 7:16
Akné nie je problém, ktorý by sa týkal výhradne dospievajúcej mládeže. Často pretrváva až do neskorej dospelosti, takže namiesto toho, aby sme riešili, ktorý BB krém má najvhodnejšiu farbu, aj v lete a ťažkých horúčavách každé ráno nanášame hutný krycí make-up. Mohlo by sa zdať, že prejavy akné, teda kedy, kde a ako veľký sa nám objaví pupienok, nemáme vôbec pod kontrolou... alebo nie? Možno toho môžeme robiť viac, než by sme si mysleli.
Domáci facelift? Stačí vaječný bielokPublikováno 25.5.2018, 20:51
Vaječný bielok má pre našu pleť mnoho využití, okrem toho, že vyživuje, proteíny v ňom obsiahnuté sú doslova požehnaním pre pevnosť a pružnosť pleti, zaisťujú jej vypnutie a hladký a mladistvý vzhľad. Nezanedbateľné je množstvo vitamínov a minerálov, ktoré tvoria pre pleť blahodarnú masku. A keď sa nám bude chcieť pridať niektorú z ďalších špeciálnych ingrediencií, vyriešime pokojne tiež začervenanie pleti, jej hydratáciu alebo nadmernú mastnotu.
Vlasy vyfúkané ako zo salónuPublikováno 18.5.2018, 12:59
„Škoda, že sa mi nikdy nepodarí upraviť vlasy tak, ako to vie môj kaderník...“ Väčšinou si povieme, že majú prax, sú skúsení a proste to vedia. Lenže často spočíva um v znalostiach, a práve tie vám prinášame. Pretože vytvoriť si krásny, hladký, prirodzený a profesionálny účes pomocou fénu a kefy totiž nemusí byť výsadou len zručných kaderníkov, zvládneme to doma! Len je treba vedieť, ako na to.
Základy pre nestarnúcu pleťPublikováno 13.5.2018, 18:10
Prírodu nezastavíme, ale môžeme ju trošku oklamať, a tým nevyhnutné starnutie pleti spomaliť. Nikdy sa nezbavíme dedičnej záťaže a dispozícií, ale môžeme sa zbaviť skoro všetkých nežiaducich vplyvov, ktoré má na našu pleť okolie. Alebo takých, ktorým ju vystavujeme my sami. Dehydratácia, voľné radikály, nečistoty a zlé prekrvenie - to sú naši najväčší nepriatelia, keď príde na kvalitu pleti. Prinášame vám pár tipov, ako vyzerať čo najdlhšie čo najlepšie.
Kamufláž vrások krok za krokomPublikováno 9.5.2018, 9:19
Hoci vyzretá krása a prijatie vlastného vzhľadu sú mantry súčasnej doby, rovnako by sme boli všetci radi, keby na nás starnutie nebolo vidieť. Kvalitu našej pleti aj jej starnutie ovplyvňuje genetika, vonkajšie vplyvy (hlavne vystavovanie pleti okolitému znečisteniu), strava, spánkový režim, pohyb, hydratácia... stop. Čo keď ale chceme schovať vrásky hneď teraz? Aké sú najlepšie make-up triky?
Celkom: 146 (zobrazuje sa 1-10)1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,.,15 ďalšie >>
© 2004-2018 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Osobné údaje | Kontakt