. .. .. .. .. .. .. .
. . . .

MAGAZÍN - Móda a krása

Búrame mýty o mladistvom vzhľade II.Publikováno 26.2.2017, 10:43
Rovnako, ako by sme mali používať pre každú sezónu iný parfum, mali by sme pre každú „sezónu“ nášho života zvažovať, čo nosiť, čo nie, čo si zaobstarať do šatníka, čo z neho vyradiť, ako sa namaľovať, čo s vlasmi, ako na hyper módne trendy a podobne. Nič sa nedá robiť, chceme sa páčiť a časom si musíme pripustiť, že mladosť je len jedna, a časom ju treba nahradiť mladistvosťou a sofistikovanosťou. A to už stojí nejaké to zamyslenie. Pretože so šortkami a nátelníkom nemôžeme robiť parádu večne. Bohužiaľ.
Nečakaný pomocník pri úprave obočia. Máme ho doma všetci!Publikováno 22.2.2017, 13:37
Úprava obočia je v súčasnosti veľkou témou. Možno väčšou než by sme považovali za adekvátne, avšak je jedno, či s módnymi trendmi súhlasíme - proste existujú. A ak ste na tom rovnako ako väčšina ženskej populácie a obočie ste si začali upravovať v čase, kedy bolo v móde tenké a pekne do oblúčika, môžete teraz s poplatnosťou módnemu tvaru trošku zápasiť.
Búrame mýty o mladistvom vzhľade I.Publikováno 16.2.2017, 20:12
V časoch -násť a skorých -cať nám bolo teoreticky celkom jedno, čo sme na seba hodili, kdekto nám odpustil kdejaký módny prehrešok. Ale časom nám obľúbené šaty nejako prestávajú lichotiť, tam, kde bolo ploché bruško, objavila sa extrémne odolná pneumatika a začíname sa sem tam cítiť ľahko neforemne. Naša tvár nejako nie je toľko pevná a make-up, ktorý sme používali roky, je zrazu nejaký iný. Tieto situácie nastanú, i keď cvičíme, zdravo jeme, dosť spíme a nemáme žiadny stres, pretože príroda je jednoducho príroda. A tak musíme trošku doháňať a vyhýbať sa tomu, čo nás zbytočne ešte zostaršuje. Čo to je?
10 vecí, ktoré vám o chudnutí nikto nepovedalPublikováno 14.2.2017, 16:57
Pri uberaní na váhe sa môžete vydať dvoma smermi. Ten jeden je nezdravý, s jojo efektom, ale rýchly, ten druhý zdravý, pomalý a s permanentnými výsledkami. Ak to s chudnutím myslíte vážne, chcete strácať telesný tuk, nespomalovať si metabolizmus a udržať alebo ďalej budovať svalovú hmotu. A to všetko s dostatočnou výživou. Je jasné, že to nie je nič ľahké. Vyžaduje to zmenu životného štýlu, prístupu k svojmu telu i mysli. A ešte k tomu sú veci, na ktoré vás dopredu málokto upozorní.
Mýty o hydratáciiPublikováno 12.2.2017, 0:04
Nielen v sparných letných dňoch by sme mali mať neustále po ruke fľašu vody. Je to potrebné, pretože doslova každá bunka nášho tela potrebuje vodu na svoje fungovanie. Aj úplne ľahká dehydratácia vám môže spôsobiť malátnosť, zahmlenú myseľ, ťažkosti so sústredením alebo bolesť hlavy. Takže aj napriek tomu, že neustále popíjanie vody (zvlášť, ak je horúco a vlhko) je maximálne v poriadku, vládne sem tam okolo pitia vody a celkovej hydratácie nejaká tá mystifikácia.
Aj lacné oblečenie môže vyzerať ako od návrháraPublikováno 8.2.2017, 20:14
Nie každá chceme alebo môžeme investovať do dizajnových kúskov oblečenia, ale, čo si budeme hovoriť, všetky by sme asi rady. Ako zariadiť, aby outfit nakúpený za pár eur vyzeral ako unikátny model z butiku? Máme pre vás niekoľko tipov, čo kupovať, nekupovať, a ako s oblečením zaobchádzať, upravovať ho a kombinovať, aby ste z každého kúsku oblečenia vyťažili ten najlepší možný dojem.
Správna starostlivosť o kučeravé vlasyPublikováno 6.2.2017, 19:30
Všetci chceme to, čo nemáme. Väčšina žien s jemnými a rovnými vlasmi by pre pevné kučery vraždila, ale ženy na druhej strane barikády by dali kde čo za tvárne, rovné vlasy. Ak patríte k tým, ktoré príroda obdarila vlnami, či už prstienkami alebo väčšími, každopádne však nepoddajnými a na úpravu náročnými vlasmi, čítajte ďalej. Pretože v sesterstve kučeravých čelíme s rovnakými problémami všetky.
Aký púder urobí najlepšiu službu?Publikováno 3.2.2017, 20:09
Tiež ste si mysleli, že na make-up patrí púder a je celkom jedno, aký? Ono aj vybrať správny púder je celkom veda. Ten nesprávny vám samozrejme (našťastie) nijako neuškodí, ale napríklad kvôli nemu nevyzerá váš make-up dokonale, vaša pleť dostatočne zdravo a trebárs si tvoríte predčasné vrásky. Alebo míňate zbytočné peniaze. Ako teda na to?
S pupienkami preč do druhého dňaPublikováno 31.1.2017, 19:34
Niekedy proste nemáme čas na systémové opatrenia a akútny problém potrebujeme vyriešiť rýchlo. Áno, hovoríme o nevzhľadnej vyrážke alebo ich hniezde, ktoré sa sem tam vyhodia v tú najnevhodnejšiu dobu. Ako s nimi čo najrýchlejšie preč? Našťastie existuje veľa tipov, ako si maximálne do druhého dňa od vriedku odpomôcť, alebo jeho efekt na tvári úplne minimalizovať. A to všetko za pomoci vecí, ktoré máte doma.
Ploché bruško počas jedného týždňa a nastáloPublikováno 25.1.2017, 19:36
A tentoraz nie cvičením. Cvičebný a tréningový plán je jedna vec, ale strava, ach tá strava, to je vec druhá. Ak sa cítime neustále plní, nafúknutí a pekne držať stiahnuté brušné svaly a zatiahnuté brucho nám ide horšie než predtým, pravdepodobne sú na vine niektoré stravovacie návyky. A zďaleka nemusia byť zlé alebo zdraviu škodlivé! Čo by sme mali a nemali robiť, čo vymeniť a čomu sa vyhnúť, keď si chceme dať bruško pekne podľa pravítka?
Celkom: 90 (zobrazuje sa 1-10)1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ďalšie >>
© 2004-2017 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Čierna listina | Kontakt | Nájdete nás na Facebooku