. .. .. .. .. .. .. .
. . . .

MAGAZÍN - Móda a krása

Čo robíme zle pri starostlivosti o vlasyPublikováno 21.2.2020, 12:52
Niekto by možno nepovedal, že aj obyčajná gumička, ktorú nosíme, môže mať vplyv na kvalitu našich vlasov. Podľa odborníkov - môže. Všetci chceme krásne a pokiaľ možno zdravé vlasy (ona sa bez zdravia krása aj tak nezaobíde). Ale niekedy sabotujeme svoju snahu o čo najkvalitnejšie vlasy vlastne úplne obyčajnými vecami. Čo robíme a s čím treba prestať?
Čo môže za strie a ako na nePublikováno 27.1.2020, 14:04
Strie by nemali byť žiadne tabu, máme ich totiž skoro všetci. Iba tí naozaj šťastní jedinci sa im vyhnú. Samozrejme sa týkajú viac žien ako mužov, ale ani páni sa im často nevyhnú, zvlášť ak tiež trochu experimentujú so svojou váhou a veľkosťou - či už vo fast foodu alebo vo fitku. Najlepší spôsob, ako so striami bojovať, je im predchádzať. Ale aj keď už sa objavia, nič nie je úplne stratené.
Vianočná starostlivosť o suché rukyPublikováno 24.12.2019, 10:01
Prišlo presne to obdobie roka, kedy sa sústredíme predovšetkým na pečenie, upratovanie, nákupy a chystanie, starostlivosť o rodinu a prácu. Je veľmi pravdepodobné, že ak si na niečo teraz naozaj nenachádzame čas, je to starostlivosť o seba. A konkrétne naše ruky dostávajú zabrať od neustáleho umývania pri pečení, od kontaktu s čistiacimi prostriedkami a v neposlednom rade od poriadnej zimy, ktorá vonku vládne. Ako si dopriať extrémne výživnú starostlivosť o ruky a ešte k tomu navodiť očarujúcu voňavú vianočnú atmosféru?
Ako dodať objem aj tým najjemnejším vlasomPublikováno 23.12.2019, 14:43
Nikto nechceme spľasnuté vlasy. Ale zďaleka nie všetci sme obdarení hustými a zdravými vlasmi, ktoré jednoducho môžeme nechať uschnúť a vyzerať skvele. Ak je nedostatočný objem problém, ktorý s vlasmi riešite, máme pre vás niekoľko užitočných tipov, ako si s tým poradiť. A niektoré z nich nás nebudú stáť viac ako minútu úpravy vlasov naviac.
Spôsobuje kokosový olej ešte suchšie vlasy?Publikováno 20.11.2019, 19:22
Kokosový olej je právom jedným z najväčších kozmetických zázrakov posledných rokov. Je skvelý na pleť, na zuby, na vlasy, proste na všetko. Alebo nie? Ono bohužiaľ dosť záleží na tom, aký typ pleti alebo ako veľmi zdravé vlasy máme. Ako kokosový olej funguje? A pre koho nie je vhodný? Ak sa vám zdá, že aj cez všetky neuveriteľne pozitívne ohlasy na internete sú zrovna vaše vlasy kvôli kúram z kokosového oleja napodiv suchšie, nemusíte sa mýliť.
Čím pleti škodíme, keď ju čistímePublikováno 21.10.2019, 19:12
Ako je známe, cesta do pekiel je dláždená dobrými úmyslami. A aj pri čistení pleti, ktoré je úplne neodmysliteľnou súčasťou našej rutiny starostlivosti o seba, sa tak dopúšťame chýb, ktoré sú pre našu vizáž a poťažmo i zdravie ohrozujúce, my si ale celú dobu myslíme, že robíme všetko správne. Lenže ono záleží aj na tom, aký používame uterák alebo ako dlho čakáme, než nanesieme krém. A to zďaleka nie je všetko.
Prečo vyzeráme staršiePublikováno 17.10.2019, 15:43
A nemôžu za to vrásky alebo múdrosť a skúsenosť vpísaná v očiach. Väčšinou za to môže náš životný štýl a ďalšie okolnosti, ktoré nás v očiach ostatných postaršia. V štyridsiatich piatich málokto vyzerá na dvadsaťpäť, ale zase nemusíme vyzerať na päťdesiatpäť. Čo všetko prispieva k mladistvému vzhľadu a na čo by sme sa mali zamerať, ak si ho chceme čo najdlhšie udržať? Nemusí to byť nutne len hladká a vypnutá pleť.
Všetko, čo vás kedy o manikúre zaujímalo II.Publikováno 16.10.2019, 18:42
Pokračujeme v tipoch, trikoch a odporúčaniach, ako na perfektnú manikúru. Čo všetko môžete zvládnuť sami, čo je lepšie v salóne, čo je zdravé a čo už toľko nie. Je pravda, že môžeme chytiť infekciu z nesprávne dezinfikovaných nástrojov? Aké sú výhody a nevýhody umelých nechtov? Prečo sa nám po manikúre môžu robiť vrásky? To všetko sa dozviete v druhom diele nášho seriálu o starostlivosti o naše nechty. A samozrejme tiež mnoho ďalšieho!
Všetko, čo vás kedy o manikúre zaujímalo I.Publikováno 15.10.2019, 20:44
Keď príde reč na to, ako je možné vylepšiť svoj vzhľad, sú ženy (ale zďaleka nielen ony) veľmi vynaliezavé. A starostlivosť o nechty, ich úprava a zdobenie je stálicou v skrášľovacej rutine snáď každej ženy. Aj keď je každé drobné vylepšenie, ktoré na sebe urobíme, otázkou individuálneho vkusu, existuje pár právd, ktoré sú jednoducho univerzálne. Francúzska manikúra - je ešte moderná? Ako pri domácej manikúre napríklad trošku ušetriť? Alebo na čo si dať pozor, keď idete do salónu?
Čím zostarneme prakticky cez nocPublikováno 25.9.2019, 23:33
Zubu času neodolá nič, ani naša pokožka a tvár. Všetci by sme ale chceli tento proces spomaľovať... alebo aspoň neurýchľovať. A tak, tí poctiví z nás, používajú vysoký ochranný faktor, aby kožu ochránili pred škodlivými účinkami slnečných lúčov, dostatočne spia, používajú kvalitnú a vyživujúcu kozmetiku, či už ide o rôzne oleje alebo krémy. Lenže ani toto nestačí. Občas si celú túto snahu sabotujeme maličkosťami, ktoré by nás možno nenapadli.
Celkom: 179 (zobrazuje sa 1-10)1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,.,18 ďalšie >>
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Osobné údaje | Kontakt