. .. .. .. .. .. .. .
. .

Čo sa začne diať, keď budete piť vodu s medom každý deň Jedlo

Voda a pitný režim je niečo, čo náš organizmus bez diskusie potrebuje a čo nám robí dobre. Ale pitný režim sa dá trošku vylepšiť. Okrem toho, že pitie obyčajnej vody môže byť celkom nuda (komu by sa chcelo jesť napríklad kuracie prso trikrát denne celý život?), môžeme do vody primiešať ingrediencie nie len na vylepšenie chuti, ale najmä na povzbudenie zdravia.

Už sme písali o tom, že skvelým trikom pre zdravie je uhorková voda
, ale dnes sa pozrieme na prísadu, ktorej účinky sú prekvapivé, ale neoddiskutovateľné. Áno, je to med, kvalitný med.

Opustite myšlienku, že takáto voda je plná cukru, takže ako by mohla byť zdravá? Úplne jednoducho. Med má veľmi
pozitívne účinky na naše zdravie, a ak sa chcete vyhnúť jeho pôsobeniu na zuby, vezmite si slamku.

Čo budete potrebovať?

  • Pohár teplej vody.

  • Lyžičku medu.

  • Áno, to je všetko. Ale môžete pridať napríklad chia semienka.

... a čo sa bude diať?

Zmierníte nadúvanie. Možno sa vám o tom nechce hovoriť, ale od nadúvania a pocitu plnosti vám teplá voda s medom pomôže zaručene. Takže... nemusíte nikomu hovoriť, že je to účel, ale splní ho.

Posilníte svoj imunitný systém. Naozaj kvalitný a prírodný med obsahuje veľa minerálov, enzýmov a vitamínov, ktoré pomáhajú eliminovať kadejakú baktériu.

Odplavíte toxíny. Med a teplá voda sú najlepšou kombináciou na podporu vylučovania toxických látok z tela. Účinný tip - pridajte citrón. Ten je okrem iného močopudný a vylučovanie pôjde... rýchlejšie.

Budete mať čistejšiu pleť. Med je antibakteriálny a prírodný antioxidant, takže pomáha vašu pleť udržiavať a čistiť každý deň viac a viac.

Začnete chudnúť. Ako je to možné, keď med je plný cukru? Ale tu ide o úplne iný, než biely a rafinovaný cukor. Prírodný cukor v mede uspokojí vaše chute na sladké hneď ráno. Cez deň si potom na sladené nápoje ani nespomeniete. Ak ste zvyknutí konzumovať džúsy a limonády, medová voda by vám mohla pomôcť sa ich zbaviť.

Prejde vás bolesť v krku. Nie nadarmo je med zimný favorit. Nejde len o to, ako chutí, ale aj o to, čo dokáže vďaka svojim antibakteriálnym vlastnostiam. Med je liečivý na respiračné ochorenia, kašeľ, bolesti v krku... s tým všetkým vám pomôže.

Stabilizuje sa hladina krvného cukru. Nie je cukor ako cukr. Kombinácia glukózy a fruktózy obsiahnutá v mede pomáha telu regulovať hladinu cukru v krvi, vedie tiež k zníženiu hladiny cholesterolu.

Znižujete riziko srdcových chorôb. Flavonoidy a antioxidanty v mede sú účinné pri prevencii ochorení kardiovaskulárneho systému. Med ovplyvňuje metabolizmus zlého cholesterolu v krvi, a tým znižuje riziko okrem iného napríklad aj mŕtvice.

PublikovanéČLÁNKY MOHOU KOMENTOVAT POUZE PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELÉ
Registraci provedete ZDE
Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Osobné údaje | Kontakt

© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s.