. .. .. .. .. .. .
. .

Chcete s vašim dieťaťom otestovať stavebnicu LEGO® DUPLO® Rodinný dom 3 v 1? Tipy a triky

Stačí byť rodičom dieťaťa, ktoré je vo veku od 1,5 roku do 4 rokov. Budeme kontaktovať 15 z Vás a každému zašleme stavebnicu LEGO® DUPLO® Rodinný dom 3 v 1 (10994). V tomto hračkárskom domčeku majú malé deti mnoho príležitostí naučiť sa novým zručnostiam. Môžu sa hrať, že sa chystajú na spanie, vrátane umývania zubov a čítania rozprávky, až budú ich postavičky pohodlne uložené v hračkárskej poschodovej posteli. Útulnú náladu dotvoria pomocou svetelnej kocky v hviezdičkovej lampe. Deti sa takisto naučia o zdravom stravovaní, a to buď v kuchyni, alebo pri zbieraní hračkárskych paradajok a mrkvy v záhrade. Po skončení testovania budeme radi, keď sa o skúsenosti podelíte s ostatnými prostredníctvom recenzií s fotografiami. Podeľ sa o skúsenosť a pomôž tak ostatným mamičkám.

 

Vstúpte do rodinného domu, kde sa malé deti môžu hrať a prehrávať si každodenné činnosti!

Domček možno postaviť 3 rôznymi spôsobmi, aby stavebnica deti len tak rýchlo neomrzela. Deti si môžu vytvoriť jeden veľký trojposchodový dom, vysokú hračkársku budovu alebo 2 menšie príbytky prepojené spoločnou záhradou.zvierat a ich okolia. Vypočujte si spolu zvuky divočiny a nechajte vašich najmenších priradiť zvuky k ich autorom.Tento domček je plný autentických detailov a umožňuje batoľatám od 2 rokov a rodičom zahrať sa na rodinné chvíle. Vďaka 7 figúrkam, ktoré sú súčasťou balenia, môžu rodičia naučiť deti sociálne zručnosti a deti si môžu zlepšiť svoje sebavyjadrovanie. 


Ako detská hra vyzerá?

Neexistuje jediný správny spôsob hrania alebo stavania kociek. V každom veku má hra inú podobu a deti pri nej objavujú a spoznávajú niečo iné. Najprv kocky lietajú po celej miestnosti. Rodičom sa to môže zdať ako neporiadok, ale aj to je fáza hry a poznávania sveta. Hádzanie kociek okolo seba pomáha deťom objaviť priestor okolo nich, nacvičiť úchop alebo vytrénovať jemnú motoriku.

Motorické zručnosti si zlepšujú aj neskôr, keď sa pomaly učia kocky spájať a rozkladať. Viete, že fáza rozkladania je tá prvá? Až neskôr deti zvládnu kocky skladať na seba a vytvárať jednoduché stavby. Jemnú motoriku potom precvičí aj otváranie dverí a okienok alebo posielanie autíčka po podlahe k nohám rodičov.

Samotné spájanie kociek začína vo veku roku a pol a každým rokom sa v ňom deti zlepšujú. Od veží sa za niekoľko mesiacov dostanú až k zložitým konštrukciám. Okrem jemnej motoriky si tak osvoja aj pocit hrdosti na svoj výtvor aj radosť z jeho dokončenia.

Stavebnice LEGO® DUPLO® sú skvelé pre všetkých malých objaviteľov. S kockami sa deti vydržia hrať celé detstvo a stále sa s nimi budú učiť niečo nové. Precestujte celý svet – naozajstný aj ten, ktorý sa ukrýva vo vnútri hlavičiek vašich najmenších.

Kocky LEGO® DUPLO® sú dvakrát väčšie ako štandardné kocky LEGO® a skvele tak padnú do malých detských rúčok. Taktiež spĺňajú všetky bezpečnostné štandardy. Vieme, že si rodičia potrebujú byť istí, že hra je pre deti bezpečná. Robíme všetko pre to, aby naše kocky bez úhony prežili detskú zvedavosť a vaši najmenší zostali v bezpečí. Kocky a ďalšie prvky starostlivo testujeme, púšťame z výšky, hádžeme ich alebo sa ich snažíme rozbiť. Dokonca sme si vyrobili vlastnú napodobeninu potu a slín, aby sme si boli istí, že farba zostane aj po rokoch hrania rovnaká.

Ako na to? 

Stačí vyplniť a odoslať formulár nižšie. Ak vybereme práve Vás, budeme Vás kontaktovať. Odosláním formulára súhlasíte s Podmienkami testovania

PublikovanéČLÁNKY MOHOU KOMENTOVAT POUZE PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELÉ
Registraci provedete ZDE
lena v. (teddys) ID 106250, mimibazar.sk/teddys (19.9.2023, 20:15)
(Y) (X)
ODPOVEDAŤ
Zuzana S. (evusicek) ID 55706, mimibazar.sk/evusicek (18.9.2023, 8:17)
:-)
ODPOVEDAŤ
Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Osobné údaje | Cookies | Kontakt | Jednotné kontaktné miesto
Autorské práva k publikovaným materiálom | Podmienky pre používanie služby informačnej spoločnosti | Informácie o spracovaní osobných údajov | Nastavenie súkromia | Vlastnícka štruktúra

© 2001–2023 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodávatelia obsahu