. .. .. .. .. .. .. .
. .

Chorvátske turistické združenie rozdáva dovolenky za fotografiu! Tipy a triky

Pred zápasom medzi slovenskými a chorvátskymi tímami sa predstavujú jesenné dovolenky na pobreží Jadranského mora a súťaží sa o futbalové dresy a zájazdy.

Letné prázdniny sa skončili, stále je však čas na nádhernú dovolenku pri mori. Chorvátske združenie cestovného ruchu chce pri príležitosti zápasu slovenských a chorvátskych národných tímov, ktorý sa hrá 6. septembra 2019, upozorniť slovenských cestovateľov na výhody jesennej dovolenky.

Pred Mestskou arénou v Trnave vyrástol propagačný stan, v ktorom združenie privíta miestnych obyvateľov, futbalových fanúšikov a návštevníkov Tradičného trnavského jarmoku.

 
Okrem preskúmania aktuálnej ponuky jesenných aktivít na pobreží Jadranského mora môžu hostia zapojiť až do večera do fotografickej súťaže pomocou hashtagu #MilujemeChorvatsko a vyhrať dresy národných tímov, vstupenky na festival Ultra Music v Chorvátsku a tiež dovolenku v hoteli Valamar na Istrii a hoteli Kompas v Dubrovníku, spolu s letenkami Croatian Airlines.

 
„Chorvátsko má čo ponúknuť na jeseň, rovnako ako v ostatných ročných obdobiach, či už chcete stráviť svoju dovolenku aktívne alebo len relaxovať. More je stále príjemne teplé, ceny služieb sa znižujú a hlavné turistické centrá sú menej zaplnené ako v lete,“ vysvetľuje Dubravko Miholić, riaditeľ Chorvátskeho turistického združenia na Slovensku.

 Súčasťou večerného programu bude aj chorvátska skupina Tamburaški sastav Čunovski Bećari. Očakáva sa, že fotografickej súťaže sa na miestě zúčastní aj mnoho športových celebrít a osobností z biznisu.

 Chorvátsko je pre väčšinu slovenských turistov stále najobľúbenejšou krajinou pre dovolenku. V roku 2018 navštívilo Jadran viac ako 450 000 Slovákov. Na tento rok orgány cestovného ruchu očakávajú ďalší nárast počtu návštevníkov.

 

Mediální zastoupení Chorvatského turistického sdružení na Slovensku

jan.osuch@travel-advance.com

www.travel-advance.com

CZ Mobil: +420773692234

SK Mobil: +421 905 265 520

 

PublikovanéČLÁNKY MOHOU KOMENTOVAT POUZE PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELÉ
Registraci provedete ZDE
Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Osobné údaje | Kontakt

© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s.