PREDÁM

NOVÉ ZBOŽÍ Balančné odrážadlo First Bike Smoby

Balančný bicykel First Bike od francúzskeho výrobcu Smoby je jedinečné balančné odrážadlo pre deti s najmodernejším dizajnom. Je vodné už od 18 mesiacov, farebne sa hodí hlavne pre dievčatá. Deti sa s balančným odrážadlom Smoby učia udržiavať rovnováhu a pritom aktívne športujú. Balančné odrážadlo Smoby má krásne čierno-ružové farebné prevedenie so štýlovým strieborným stredovým rámom. Detské balančné odrážadlo má pevnú kovovú konštrukciu a výškovo nastaviteľné sedadlo. Rastie s dieťaťom až do doby, kedy je pripravené na svoj prvý bicykel. Je to skvelý medzistupeň pri prechode z detskej trojkolky na prvý bicykel. Odrážadlo je vhodné pre všetky deti od 18 mesiacov. Rozmery odrážadla sú 76*40*49 cm. Výška sedadla je 35 cm.
Výhodou balančného odrážadla oproti klasickým štvorkolesovým autíčkam je potreba udržiavať rovnováhu. Dieťa sa musí spoliehať na seba, spevňuje svaly chrbta a krížov, posilňuje nohy a cibrí rovnováhu. Detské balančné odrážadlo je veľmi pohodlné a bezpečné. Dieťa jazdou na balančnom odrážadle naberá istotu a učí sa udržiavať rovnováhu, pričom nedokáže vyvinúť vysokú rýchlosť, pretože sa odráža nohami. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si výrobcu z Francúzska Smoby, ktorý je zárukou kvality overenej počas dlhých rokov. Odrážadlo sa plne prispôsobí potrebám vášho dieťatka.
Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom. Materiály použité na hračkách Smoby sú pevné a odolné, zároveň veľmi jemné a hladké k detským rúčkam. Hračky tohto výrobcu majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Každý malý jazdec bude svoje nové odrážadlo First Bike milovať. Veľmi ľahko z neho prejde na prvý bicykel a
ROZMĚRY: 76*40*48 cm
ZNAČKA: SMOBY
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 3 eurá
CENA 35,14 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo