PREDÁM

NOVÉ ZBOŽÍ Smoby 810200 domček Priateľov s kuchynkou a elektr

Domček Friends House od francúzskeho výrobcu Smoby je fantastický domček do záhrady, s ktorou sa zahrá aj viacero detí. Steny domčeka sú biele, so sivými, oranžovými a zelenými prvkami. Vďaka originálnemu farebnému prevedeniu domček Smoby krásne zapadne na každý dvor či záhradu. Domček pre deti je stabilný, pevný a bezpečný. Záhradný domček má hmotnosť 33,5 kg a preto odoláva vplyvom počasia, stojí pevne a stabilne. Celková výška domčeka je 172 cm. Jeho pôdorys má rozmery 221*155 cm. Zaujímavým detailom domčeka je kuchynka, ktorá v sebe zahŕňa drez so stojanom na riad a s niekoľkými vešiakmi na zavesenie kuchynského náradia.

Aby bola hra v domčeku maximálne realistická, domček prichádza so súpravou riadikov a príborov pre dvoch. Pomocou nich si deti navaria v kuchynke obed a potom sa môžu najesť pri piknikovom stolíku. Piknikový stôl s lavičkami je tiež súčasťou detského domčeka. Dá sa využiť aj ako jedálenský kútik vo vnútri domu. V prednej časti domčeka sú otvárateľné dvierka, 2 veľké okná a 1 okno na vrchu. Kuchynka je s vnútornou časťou prepojená otvárateľným okienkom, cez ktoré sa dá servírovať pripravené jedlo. Pod druhým veľkým oknom sa nachádza kvetináčik, kde si deti môžu nasadiť kvietky a starať sa o ne. Bočný stôl má rozmery 55*38 cm a lavička 23*16 cm. Otvor na dverách má výšku 91 cm a šírku 41 cm. Súčasťou balenia sú batérie 2 x AAA/1,5V/LR03.

Zadná časť domčeka má dvojité mriežkované dvere, 2 veľké okná a 1 malé okienko vo vrchnej časti. Obľúbenou súčasťou detského domčeka je elektronický zvonček, ktorým sa môže ohlásiť každá návšteva. Deti milujú realistické hry a práve zvonček a vybavená kuchynka umocňujú zážitok z hry na domácnosť. Špeciálnou vlastnosťou domčeka Smoby je anti UV filter, ktorý chráni plast pred slnečným žiarením. Je zárukou toho, že farby na
ROZMĚRY: 172*217*155 cm
PŮVODNÍ CENA 329,59 EUR
SLEVA 5,00 EUR
NOVÁ CENA 324,59 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo