PREDÁM

Sportovy kocik Cosatto YO2

Použitý tovar k prodeji

Predam sportovy kocik Cosatto YO2 po 1 dietati v dobrom stave, bezne znamky pouzivania. Je kompletne vycisteny.
Boli sme s nim velmi spokojni. V cene je plastenka, drziak na pohar, nanoznik. Podlozka na sedenie ma letnu (bodkovanu) a zimnu (ciernu) stranu.
PC: 350€
Viac fotiek v sprave.

Popis produktu
5 dôvodov prečo kúpiť kočík Yo 2

Pripravený myslieť ako Yo? Kočík Yo nemôže byť už viac pripravený. Zoznámte sa s Yo 2. Znovu objavte že aj Váš kočík je do akéhokoľvek počasia a ako hrdina je teraz ešte tvrdší ako skala s novými funkciami.

Dokonalé funkcie - Yo 2 je na vrchole s ešte viac ochrannými funkciami. Medzi nové funkcie patrí nastaviteľná podpora lýtok, polstrovaný odnímateľný nárazník, vyššie rukoväte, držiak na nápoje, ktorý je možné predĺžiť a väčšie kolesá s reflektormi pre hladšiu a bezpečnejšiu jazdu.
Pohodlný kumbálik - Tento ľahký golfový kočík má viac možnosti ľahu pre Vaše dieťatko aby spalo ako Šípková Ruženka.
Do akéhokoľvek počasia - Prepínateľný fusak so zipsom vrátane letnej možnosti, kedy ho môžete rozopnúť a spraviť z neho obojstrannú podložku, spolu s mäkkým vankúšikom za krk, hrudnými chráničmi, slnečníkom s UPF 50+ ochranou a pláštenkou tvorí jedného dokonalého pomocíka do akéhokoľvek počasia.
Magické manévre - S ľahkým hliníkovým šasi poskakovanie hore a dole v autobuse a uzamykateľnými otočnými prednými kolesami, aby vám kočík stál na jednom mieste, Yo 2 je Váš neohrozený prieskumník.
Móda na prvom mieste - Viac ako univerzálny prieskumník, Yo 2 je váš štýlový kompas za trendovým pionierom. Nakupovanie s malým hrdinom a veľkými nápadmi...
Vlastnosti:

Vhodné od narodenia
Ľahký hliníkový podvozok s rukoväťou
Kompaktný dáždnik s automatickým zámkom
Držiak na pohár
Niekoľko naklápacích polôh
Nastaviteľná opie
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 100,00 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom