PREDÁM
-65%

školská taška Butterfliesn zn. Topgal

Použitý tovar k prodeji

Predám školskú tašku Butterflies značky TOPGAL. Taška vhodná pre prvý stupeň (trojokomorová), používaná ale vo veľmi dobrom stave bez poškodení. Taška má všetky zipsy funkčné.
K taške ponúkam aj originál pláštenku.

Nosnosť 7 kg
Hmotnosť: 0,94 kg (bez príslušenstva)
Rozmery: 40 x 20 x 27 cm (výška x hĺbka x šírka)
Použitý materiál: 100% Nylon

- ergonomicky tvarovaný chrbtový systém
- vyberateľný hliníkový rám
- dĺžkovo nastaviteľné ramenné popruhy
- pohodlné polstrovanie
- praktický hrudný pás
- bezpečnostné reflexné prvky

Predná komora školskej tašky je najpriestrannejšia a poskytuje dostatok miesta pre školské pomôcky aj desiatu. Vnútri ma praktické vrecko zo sieťoviny uzatvárateľné zipsom a menovkou. Stredná aj zadná komora sú rovnako veľké a zmestia sa do nich napr. praktické dosky na zošity alebo väčšie učebnice.

Na prednej ploche tašky je vrecko zdobené výšivkami motýlikov. Hodí sa k uloženiu krabičky na desiatu alebo školského peračníka. Na jednej strane tašky uvítate vrecko na fľašu s pitím. Okrem úchytov s plastovou rukoväťou pre pohodlné prenášanie tašky v ruke sa vám bude hodiť aj putko pre zavesenie na školskej lavici.


Školská taška je vybavená reflexnými plochami pre zvýšenie bezpečnosti dieťaťa. Odolnosť zvyšuje použitie pevného materiálu TOPDURA, plastové nožičky a výstuže spodných hrán tašky.Školská taška je vybavená reflexnými plochami pre zvýšenie bezpečnosti dieťaťa. Odolnosť zvyšuje použitie pevného materiálu TOPDURA, plastové nožičky a výstuže spodných hrán tašky.ZNAČKA: TOPGAL
PŮVODNÍ CENA 70,00 EUR
SLEVA 45,00 EUR
NOVÁ CENA 25,00 EUR
  • Značka: TOPGAL
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 25,00 EUR
Pôvodná cena: 70,00 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom