PREDÁM NOVÝ TOVAR

MARY KAY TimeWise® Rozjasňujúca podkladová báza 3D

Nový tovar k prodeji

TimeWise® Rozjasňujúca podkladová báza 3D™ obsahujúca Age Minimize 3D™ Komplex zaistí viac než len bezchybné krytie — dodáva nadčasovú krásu. Vďaka tejto podkladovej báze sa bude vaša pleť javiť mladšia a bez chybičky, báza je po aplikácii ľahučká a pleť vyzerá po celý deň prirodzene.
Odtiene vytvorené s využitím našej exkluzívnej IntelliMatch™ Technológie.Obsahuje Age Minimize 3DTM Komplex, ktorý je obsiahnutý i v produktoch starostlivosti o pleť TimeWise® Zázračnej kolekcie 3D™.Dvanásťhodinová hydratácia.Hladko sa nanáša, neusadzuje sa v jemných linkách.Na pleti pôsobí veľmi ľahko, dlhotrvajúci žiarivý vzhľad.


Nájdite svoj odtieň rozjasňujúcej podkladovej bázy vytvorenej s využitím našej exkluzívnej IntelliMatch™ Technológie a potom sa už len tešte z krásnej, prirodzene vyzerajúcej pleti; s touto podkladovou bázou sa budete cítiť dobre po celý deň. Podkladová báza obsahujúca náš Age Minimize 3D™ Komplex sa stará o pleť, pomáha ju chrániť pred starnutím a spomaľuje ho. Podkladová báza sa rovnomerne nanáša a poskytuje stredné až plné krytie, ktoré je možné nanášať v niekoľkých vrstvách.

Charakteristiky zloženia: 
dermatologicky testované;klinicky testovaná na dráždivosť pokožky a alergie;neupcháva póry;vhodné pre citlivú pleť;vhodné pre používateľky s citlivými očami i nositeľky kontaktných šošoviek;neobsahuje parfumy a oleje.
  • Značka: MARY KAY
  • Poštovné a balné: 2.00 EUR
  • Už odpovedalo 15 záujemcov
cena: 15,99 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom