PREDÁM NOVÝ TOVAR

Stop šedín Fo-Ti

Nový tovar k prodeji

Výživový doplnok proti šediveniu a na regeneráciu vlasov. Extrakt z koreňa Fo-Ti, tiež pôsobí na zníženie krvného tlaku a cholesterolu a podporuje funkciu obličiek. Pôsobí:

proti šediveniu a vypadávaniu vlasov
na regeneráciu vlasov
znižovanie vysokého krvného tlaku a cholesterolu
pri ateroskleróze
podpora funkcie obličiek a pečenePôsobenie účinných látok v prípravku na odstraňovanie príčin ochorení na základe najnovších skúseností:
Fo-Ti (Polygonum multiflorum, He Show Wu – v preklade „čierna hlava“) sa podľa tradičnej čínskej medicíny používa na udržanie a stabilizovanie pigmentu vo vlasoch - má účinky proti šediveniu vlasov. Fo -Ti zároveň spomaľuje starnutie, zabraňuje strate vlasov a svalovej hmoty, znižuje krvný cholesterol, pomáha v prevencii aterosklerózy (chráni cievy pred hrubnutím a následnou nepriechodnosťou), znižuje vysoký krvný tlak (hypertenziu). Fo-Ti pozitívne vplýva na plodnosť a na navodenie ovulácie u žien, pomáha pri liečbe vaginálnych výtokov a rôznych infekcií. Mužom pomáha pri impotencii a zvyšuje ich sexuálnu aktivitu. V tradičnej čínskej medicíne sa Fo-Ti používa aj na podporu funkcie obličiek a pečene - na zlepšenie ich očistnej a eliminačnej funkcie, ktorá sa postupne znižuje so zvyšujúcim vekom. Pri nedostatočnej eliminačnej funkcii obličiek sa v tele zadržiavajú škodlivé látky a splodiny metabolizmu bielkovín, ktoré sa hromadia v krvi alebo sa ukladajú do dôležitých orgánov a vážne ohrozujú zdravie organizmu. Pretože obličky filtrujú krv a odstraňujú z nej nepotrebné látky, Fo-Ti zlepšením funkcie obličiek zabezpečí očistu krvi od škodlivých látok.

Spôsob užívania: 2 tablety 2x denne, v prípadne nepostačujúcich výsledkov možno zvýšiť až na 5 tabliet 2x denne

Zloženie v 1 tablete::
Fo-Ti (suchý extrakt 12:1) 200 m
  • Rozmery: 100tbl
  • Už opovedal jeden záujemca
cena: 5,50 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom