Monika S. (zlatic77)

mimibazar.sk/zlatic77 ID 98526
Členstvo DIAMANT
PREDÁM NOVÝ TOVAR

NÁRAMOK s prírodným fialovým AMETYSTOM

Nový tovar k prodeji

JEDINÝ KUS !!!!!!!!!!

Nádherný masívny ročne robený NÁRAMOK

s prekrásnymi prírodnými AMETYSTAMI - - silný liečivý polodrahokam
Rozmery :
STREČ -je pružný

šírka cca 30 mm


bez kovu


O polodrahokame AMETYST :
je kameňom duchovnej čistoty a meditácie. Je tiež silným kameňom ochrany - ochraňuje pred energiami ostatných, pred urieknutím, pred elektromagnetickým smogom (tv, počítače, mikrovlnku). Je schopný nás ochrániť takou formou, že premení psychický útok (urieknutie) na lásku. Jeho fialová farba vzniká harmonickým spojením protikladných energií farieb červenej a modrej. Je mostom medzi Nebom a Zemou, medzi dušou a duchovnom. Má silu vniesť rovnováhu a stabilitu do vzťahu medzi mužom a ženou, harmonizuje milostný život. Ametyst je symbolom vnútornej čistoty, obetavosti a nezištnosti.

Jeho energia nám dáva odvahu zbaviť sa starých návykov, predstáv a emócií a nahradiť ich novými, lepšími.

Liečebné účinky:
Ametyst sa používa na zbavenie sa závislosti na alkohole či drogách. Pôsobí ukľudňujúco a uvoľňujúco, zbaví nás nespavosti a postará sa o príjemné sny, pokiaľ ho máme umiestnený na nočnom stolíku, alebo v blízkosti hlavy. Pri tenzných bolestiach hlavy sa kameň nahrieva a pokladá na hlavu. Ametyst detoxikuje organizmus. Používa sa na zmierňovanie rôznych iných bolestí, taktiež pri liečení vlasov, kože (akné) a zubov.

Pomáha pri problémoch, ktoré súvisia s dýchacími ťažkosťami a pľúcami, pri tráviacich problémoch (pokladá sa na oblasť žalúdka alebo čriev), pri neurotických prejavoch (hystéria, fóbia, zúrivosť) a pri epilepsii.
  • Značka: MADE IN INDIA
  • Poštovné a balné: 1,9 EUR
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 3,99 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom