PREDÁM NOVÝ TOVAR oblasť Žilina

Prsia extra+ - 30tbl

Nový tovar k prodeji

Novovyvinutý prípravok overený v moderných salónoch krásy pre trvalé zväčšenie prsníkov - od 18 rokov bez obmedzenia veku.

Fytohormóny angelica sinensis, wild yam, black cohosh, fenugreek, damiana a ďalšie látky, pôsobiace ako prírodná náhrada estrogénov, stimulujú organizmus ženy k vytváraniu tkaniva prsnej žľazy a majú za následok rast pŕs. Na rozdiel od klasickej hormonálnej terapie pôsobí zároveň pri prevencii výskytu nádorov závislých od hladiny estrogénov (nádory prsníkov, vaječníkov).

U vybranej vzorky klientiek došlo k zväčšeniu o 1 číslo pri aplikovaní 1 až 2 balení a zároveň došlo k zníženiu menštruačných bolestí.
trvalé zväčšenie pŕs
odburávanie tukového tkaniva a redukcia hmotnosti
zvýraznenie ženského charakteru postavy
pôsobí proti akné a tvorbe vyrážok na tvári
zmiernenie menštruačných bolestí a úprava nepravidelného menštruačného cyklu
prírodná náhrada klasickej hormonálnej terapie (klimaktérium)
efektívne pôsobí proti osteoporóze
zachovanie mladistvého vzhľadu
priaznivé účinky na psychiku
Pôsobenie účinných látok v prípravku na odstraňovanie príčin ochorení na základe najnovších skúseností:

Počas obdobia puberty organizmus ženy začína produkovať pohlavné hormóny estrogény, ktoré napomáhajú vývoju prsnej žľazy - množstvo ich produkcie ovplyvňuje veľkosť a tvar pŕs. Znížené hladiny týchto hormónov majú za následok nedostatočný vývoj a rast pŕs. Rastliny, ktoré sú súčasťou prípravku, sa zaraďujú medzi fytoestrogény - látky podobné hormónom, ktoré ako prírodná náhrada estrogénov stimulujú organizmus ženy k produkcii tkaniva prsnej žľazy a majú za následok rast pŕs.

Angelica sinensis je rastlina, ktorá svojimi účinkami prispieva k rovnováhe ženských pohlavných hormónov, má vplyv na veľkosť poprsia, podpo
  • Rozmery: Spôsob užívania: 2 tablety ráno a 2 tablety večer po dobu 3 mesiacov, potom užívať 1 balenie/ 100tbl/ prípravku každých 6 mesiacov ako udržiavaciu dávku
  • Už odpovedalo 8 záujemcov
cena: 9,00 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky