PREDÁM NOVÝ TOVAR

Extra absorpčné popôrodné vložky 6 ks

Nový tovar k prodeji

Vložky pre ženy s extra silnou menštruáciu a mamičky, ktoré práve porodili. Popôrodné vložky s aniónovým pásikom vyrobeným z prírodných zložiek - turmalínu a striebra, ktoré majú antibakteriálne schopnosti a sú zdravotne nezávadné. Tieto vložky boli navrhnuté pre ženy, ktoré majú extrémne silnú menštruáciu a odporúčame ich používať po pôrode, keď je krvácanie hojné a dlhotrvajúce.

Balenie obsahuje 6 ks aniónových vložiek dĺžky 36 cm na nočné použitie, na použitie počas silnej menštruácie alebo v období po pôrode.

Absorbujúcou vrstvou je kukuričný polymér, ktorý úplne vstrebáva všetky tekutiny, ktoré vniknú do tejto vrstvy. Tieto tekutiny viaže do gélu, čím zabraňuje ich presiaknutiu do nižších vrstiev.

Póry, ktoré vložky obsahujú, umožňujú vynikajúcu cirkuláciu vzduchu. Vodné čiastočky sa okamžite premieňajú na plyn a vďaka vynikajúcej priedušnosti spodných vrstiev sú ihneď prepúšťané von. Dobrú priepustnosť vzduchu podporuje aj to, že na upevňovacie pásiky používame potravinárske lepidlo. Vaša pokožka tak bude dokonale chránená pred teplom a vlhkom aj počas tých najteplejších dní a vy sa tak nemusíte obávať zaparenia či zápachu.

sú vhodné pre citlivú alebo alergickú pokožku, hlavne pre čerstvé mamičky, ktoré sú citlivejšie na baktérie

neobsahujú chlór, formaldehyd, arómy ani žiadne iné škodlivé látky, teda nemajú vedľajšie účinky na vaše zdravie

sú to jediné ekologické a organické vložky s aniónovým pásikom obsahujúcim turmalín a striebro

spájajúce výhody Far-IR (infračervené svetlo) a aniónovej technológie
majú vynikajúce antibakteriálne a protizápalové účinky

výborné absorpčné schopnosti
antibakteriálna ochrana dokáže pôsobiť až 20 hodín
  • Rozmery: každá vložka je samostatne zabalená a nachádzajú sa v sterilnom a hermeticky uzavretom balení vyrobené sú zo zložiek, ktoré sú ekologicky ľahko rozložiteľné – nezaťažujú prírodu a rýchlo sa rozkladajú Upozornenie: Z hygienických dôvodov tovar nemožno vr
  • Značka: GENTLE DAY
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 4,36 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom