Eva B. (evicaevica)

mimibazar.sk/evicaevica ID 170744
Členstvo DIAMANT
PREDÁM NOVÝ TOVAR

Dámske termospodky OPT4002 S, M, L

Nový tovar k prodeji

Dámske spodky z profesionálneho radu termoaktívnej bielizne vyrobené bezšvíkovou dvojvrstvovou technológiou z inovatívneho antibakteriálneho vlákna PROLEN SILTEX. Termospodky rýchlo odvádzajú vlhkosť od pokožky, udržujú si pôvodný tvar a sú vhodné na celoročné používanie.
Materiál termospodkov: 62% polyamid + 34% polypropylén + 4% elastan/LYCRA/

Farba: čierna / sivá
Veľkosti: S, M, L

Vnútorná vrstva bielizne vyrobená z multivlákennej polypropylénovej priadze PROLEN SILTEX modifikovanej iónmi striebra rýchle a účinne odvádza vlhkosť do vonkajšej vrstvy, takže pokožka zostáva v suchu. Ióny striebra sú prírodné antimikrobiálne činidlo, ktoré výrazne inhibuje rast baktérií na povrchu kože a tým obmedzuje vznik nepríjemných zápachov. Zavedenie iónov striebra hlboko do jadra vlákna zabezpečuje, že aj napriek opakovaným praniam zostávajú trvale v materiáli bez straty svojich vlastností.

Primárnou funkciou vonkajšej vrstvy je prijímanie a rýchle odvádzanie vlhkosti z vnútornej vrstvy. Stabilizované polyamidové mikrovlákno, z ktorého je vyrobená, zaisťuje pôvodný tvar a vzhľad aj pri dlhodobom používaní. Výrobok má celoročné využitie s funkčnosťou pri extrémnej aj nízkej fyzickej aktivite. Má zóny so zvýšenou ventiláciu a odvodom vlhkosti. Navyše vďaka použitiu vlákien Lycra ® sa vždy dokonale prispôsobí vášmu telu.
  • Veľkosť: S
  • Značka: TERVEL
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 19,29 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom