PREDÁM

NOVÝ TOVAR Železo natur- 120 tbl

Železo natur- 120 tbl
Železo v prípravku prispieva k správnej kognitívnej funkcii, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, k správnemu prenosu kyslíka v tele, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k zníženiu vyčerpaniu a únavy, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

Vitamín C prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, pokožky, zubov, k ochrane buniek pred oxidačným stresom a zvyšuje vstrebávanie železa.

Vitamín B12 v prípravku prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnej tvorbe červených krviniek, k zníženiu vyčerpania a únavy a zohráva dôležitú úlohu v procese delenia buniek.

Spôsob užívania: Dávkovanie železa je závislé od viacerých okolností, najmä však od možnosti zabezpečovania jeho vstrebávania, ktoré je u železa, podobne ako u vápnika, slabé. U dospelých sa odporúčajú dávky 10 -15 mg, u detí 8 - 15 mg, u tehotných žien 30 - 40 mg, u dojčiacich matiek 10 - 25 mg a u výkonných športovcov až 20 -30 mg denne.

Zloženie v 1 tablete:
Kyselina L-askorbová 60mg
Źelezo(Glukonan železnatý)14mg(
Vitamín B12(kyanokobalamín)2mcg
Kukunčný škrob,
Vláknina (mikrokryštalická celulóza)
Rastlinný Stearan horečnatý
CENA 9,00 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo