PREDÁM NOVÝ TOVAR

Aloe vera tabletky- 60 ks- čistý prírodný produkt

Nový tovar k prodeji

Aloe vera poskytuje širokú škálu vitamínov, minerálov, sacharidov, enzýmov a aminokyselín, ktoré komplexne pôsobia na očistu a regeneráciu organizmu.
Aloe vera poskytuje širokú škálu vitamínov, minerálov, sacharidov, enzýmov a aminokyselín, ktoré komplexne pôsobia na očistu a regeneráciu organizmu.
priaznivo pôsobí na regeneráciu pokožky, ústnej dutiny, mandlí a vnútorných slizníc
má antibakteriálne, antifungicídne, antivírusové (pomáha pri liečbe herpesu), protizápalové a silné antioxidačné účinky
zvyšuje imunitný systém
zmierňuje bolesti a urýchľuje hojenie rán a popálenín
zmierňuje bolesti hlavy (pomáha pri migrénach)
má ukľudňujúce účinky pri podráždení tkaniva v gastrointestinálnom trakte a podporuje trávenie
Aloe vera je rastlina s obsahom veľkého množstva antioxidantov, ktoré napomáhajú udržiavať vitalitu a zdravý vzhľad organizmu vrátane pokožky. Aloe vera vyživuje pokožku, zvyšuje tvorbu kolagénu a elastínu a stimuluje regeneráciu porušených tkanív. Saponíny obsiahnuté v aloe vera pôsobia ako prírodný čistiaci prostriedok. Lipázy a proteázy (enzýmy nachádzajúce sa v aloe vera) pomáhajú rozkladať potravu a podporujú trávenie. Aloe vera má adaptogénne vlastnosti - to znamená, že každý človek z nej využíva len tie látky, ktoré potrebuje. Preto sa jej účinky líšia od osoby k osobe. Podľa štúdií je aloe vera účinná v prevencii vzniku obličkových kameňov a v zmenšovaní už existujúcich obličkových kameňov. Antrachinóny spomaľujú tvorenie močových vápenatých kryštálov, ktoré prispievajú k rastu obličkových kameňov. Podľa najnovších vedeckých objavov, aloe vera obsahuje polysacharid lektín, ktorý preniká do vnútra nádorových buniek. Aktivizuje “zabíjačské” T-bunky a biele krvinky k selektívnej deštrukcii buniek s obsahom lektínu
Spôsob užívania: 1-2 tablety denne pre
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 6,00 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom