. .. .. .. .. .. .
. .

Vážení návštevníci,
reagovať na príspevky môžu iba registrovaní užívatelia. Vyplňte krátky registračný formulár a staňte sa naším členom.
Ak ste už u nás zaregistrovaní, prihláste sa prosím.

Tešíme sa na vás.

VTIPY - lacná dieta

Marta K. (Marta44) ID 19398
.
Oblasť: Piešťany
+PRIDAŤ K OBLÚBENÝM (prihlásení)
Registrácia: 26.7.2007
Naposledy: 6.3.2025 5:51
Aktualizácia: 23.5.2024 13:17
INZERTNÉ FOTOGRAFIE 0
predám | kúpim
vymením | darujem | požičiam
zadarmo k objednávke
zľavy | akcie | odkazy
odkazy na aukcie
PREBIEHAJÚCE AUKCIE
PODMIENKY PREDAJA
HODNOTENIE 62
RODINNÉ FOTOGRAFIE 105
Rodinné fotky
Scrapbook
Módna show
Spokojní zákazníci
Moje hobby
Záhrada
Naše bývanie
Poradňa
Domáci maznáčikovia
Zberateľstvo
Naše úlovky
KOMENTÁRE
VTIPY 0
RECEPTY 0
NÁVODY 0
OSTATNÉ
lacná dieta
Dlhé roky je známe, že skoro všetky dvojročné deti sú štíhle. Z toho vyplýva nasledujúca lacná a rôznorodá dieta. Pred jej vyskúšaním sa radšej poradte s lekárom (inak by ste za ním asi museli zájst behom jej aplikácie).

Prvy den.

Ranajky: Prazenica a hrianka s dzemom. Zjedzte dve susta prazenice (pouzite prsty), zvysok hodte na zem. Jeden krat si odhryznite z hrianky a zvysok dzemu rozmazte po tvari a satoch.

Obed: Styri pastelky (na farbe nezalezi), hrst rozdrvenych zemiakovych lupienkov a pohar mlieka (trikrat si usrknite a zvysok rozlejte).

Vecera: Cokoladova tycinka, dva desathalierniky, jeden patdesiathaliernik a 4 dusky zvetraneho piva.

Zakusok pred spanim: Opecte si hrianku a hodte ju v kuchyni na zem.

Druhy den.

Ranajky: Zodvihnite suchu hrianku zo zeme v kuchyni a zjecte ju. Zapite polkou flase vanilkovej prichuti alebo flastickou stolneho oleja.

Obed: Polka fialoveho ruzu a cigareta (zjest - nie vyfajcit). Podla chuti kocka ladu.

Olovrant: Oblizte lizatko - az bude lepkave a pustite ho vonku do prachu. Zdvihnite ho a olizte do cista. Vratte sa s nim domov a pustite ho na koberec.

Vecera: Kamienok alebo fazula (strcit do nosa). Vylejte kolu do zemiakovej kase a jedzte lyzickou.

Treti den.

Ranajky: Dva lievance s vela sirupom. Jedzte prstami a tie si utierajte o vlasy. Flasa mlieka - polku vypite, do druhej napchajte lievance. Po ranajkach odlepte z koberca lizatko, olizte ho a hodte na gauc s najkrajsimi vankusmi.

Obed: Tri zapalky, pomazanka z arasidov a chlieb s lekvarom. Niekolko sust vyplujte na podlahu. Pohar mlieka vylejte na stol a vylizte.

Vecera: Miska zmrzliny, hrst lupienkov, trocha vina a kava.

Zaverecny den.

Ranajky: Stvrt tuby zubnej pasty (lubovolny druh), kusok mydla a oliva. Misku vlociek zalejte mliekom a posypte praskovym cukrom. Ked su vlocky nasiaknute, vypite mlieko a vlockami nakrmte psa.

Obed: Vylizte lupienky z podlahy v kuchyni a z koberca v obyvacke. Najdite to lizatko a dojedzte ho.

Vecera: Pohar spagiet s cokoladovym mliekom. Rozzuvane maso nechajte na tanieri. Ako zakusok si dajte opalovaci krem.
<< na zamyslenie | lacná dieta | vďačná >>
nahlásiť
VTIPY MOHOU KOMENTOVAT POUZE REGISTROVANÍ UŽIVATELIA
Lucia D. (lucyfuk77) ID 7907, mimibazar.sk/lucyfuk77 (28.8.2008, 21:13)
:-D :-D :-D :-D :-D MARTI, normále som si pri čítaní cvrkla do textilu....xi xi xi :-D :-D :-D :-D :-D. Lucia (Y)
ODPOVEDAŤnahlásiť
Kerstin J. (kristuschka) ID 1772 (28.8.2008, 18:46)
:-D tak tuto dietu drzia i moje deti (H)
ODPOVEDAŤnahlásiť
Andrea G. (andy5) ID 5590 (27.8.2008, 23:58)
my sme mali pred mesiacom 2 roky, takže mávame aj takéto pernejšie dni. Nasmiala som sa, až mi slzy tiekli, pretože mám takéhoto čertíka doma. Ale, nakoľko to je môj druhý synček, od lekárky viem, že takéto dni sú normálne, pretože deti v tomto veku jedia podľa toho aké sú hladné, a ak majú dosť energie nepotrebujú veľa papať. To len my dospeláci sme pažraví a myslíme si, že potrebujeme každý deň rovnakú dávku kalórií. Takže maminky, berte športovo, ak váš miláčik zje len jedno jedlo denne v poho, vôbec sa netrápte, že nezjedol všetko, čo ste mu pripravili.Hlavné je, že sme zdraví, veselí a máme dobrú náladu.
ODPOVEDAŤnahlásiť
Lívia C. (Livka299) ID 8343, mimibazar.sk/livka299 (25.8.2008, 19:16)
prehnané *-)
ODPOVEDAŤnahlásiť
Sylvia K. (sylvia225) ID 13427, mimibazar.sk/sylvia225 (26.8.2008, 8:31)
Veru, ale zasa, keby som to rozhodila na 2 roky, tak pravdivé (Y) (Y) (Y) V každom prípade, deti toho vymyslia ... :-D :-D :-D
ODPOVEDAŤnahlásiť
Jarmila K. (Haja) ID 9647 (28.8.2008, 21:40)
... no naše veru neboli v 2 rokoch štíhle ;-), ale to si aj ja stále hovorím, že zjem len toľko, čo (X) (X) (child9)
ODPOVEDAŤnahlásiť
Silvia B. (Pata1) ID 49979 (25.8.2008, 18:54)
dúfam, že ma toto nečaká
my vieme pekne papkať (mamca) (mamca) (mamca)
(pl) (pl) (pl) (pl) (pl) (pl) (pl)
ODPOVEDAŤnahlásiť
Reklama | Podmienky pre používanie služby Mimibazar | Desatoro | Logo Overený obchodník | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Osobné údaje | Kontakt
Jednotné kontaktné miesta / Single Points of Contact | Autorské práva k publikovaným materiálom | Podmienky používania služby informačnej spoločnosti | Informácie o spracovaní osobných údajov
Informácie o fungovaní interného systému | Cookies | Nastavenie súkromia | Vlastnícka štruktúra | Povinne zverejňované informácie

© 2001–2025 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s.
se sídlem náměstí Marie Schmolkové 3493/1, 100 00 Praha 10, IČO: 02346826, zapsaná v OR, sp.zn. B 19490 a dodávatelia obsahu