.

OBJEDNAŤ BANNER 468x60
PODMÍNKY PRODEJE
Milý zákazníci,

ĎAKUJEME, že ste sa rozhodli nakúpiť práve v našom obchodíku a veríme, že Vaše požiadavky splníme k Vašej spokojnosti.


Všetky odevy a obuv, ktoré ponúkame máme hneď aj k dispozícii. Prosím len, overte si dostupnosť tovaru na predajni, nakoľko sa môže stať, že sa niektoré veci vypredajú a nestihneme ich vymazať z našej ponuky. Tovar, ktorý je uhradený, posielame obratom. Tovar posielame doporučene. Ani na požiadanie nepošleme zásielku bez doporučenia!!!!
Tovar na dobierku, pošleme len nakupujúcim, u ktorých je možnosť overiť si hodnotenia ich spolupráce s predávajúcimi na mmb.

Podmienky dodania tovaru:


- úhrada na účet v TB.

- balné – neúčtujeme

- poštovné účtujeme podľa cenníka Slovenskej pošty- tovar je možné vrátiť bez udania dôvodu do 14 pracovných dní, podľa platného zákona, nepoškodený, so všetkými visačkami a všetkými pribalenými darčekmi a reklamnými predmetmi. Vrátená suma je znížená o poštovné, a poštovné a balné na preposlanie balíčka k nám tiež hradíte na vlastné náklady. Okamžite po prebraní a skontrolovaní bezchybnosti a úplnosti tovaru Vám vrátime peniaze na účet.


Záruka na nový tovar:

Na akýkoľvek NOVÝ tovar sa vzťahuje zákonná záručná lehota 24 mesiacov, pokiaľ nie je v popise uvedené inak.
Nárok na uplatnenie záruky môže zaniknúť pokiaľ bol výrobok poškodený pri preprave (zjavné poškodenie tovaru alebo jeho obalu je potrebné riešiť s dopravcom). Pri preberaní zásielky si skontrolujte stav balíčka, pri zistení poškodenia obalu balíčka, okamžite a neodkladne spíšte reklamáciu s prepravcom.
Zákazník nie je povinný takýto tovar prevziať a musí o zistenom poškodení okamžite informovať predajcu.

Ochrana údajov:

Vaše osobné údaje / adresa, e-mail, telefónne číslo/ slúži len pre kontakt s Vami, preto nebudú zverejňované a poskytnuté tretím osobám.

ĎAKUJEME a tešíme sa na našu spoluprácu.

Bc. Anna Toholová
TomJackShop
Podmínky byly naposledy upraveny: 27.12.2018, 10:50
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Osobné údaje | Kontakt