Vážení návštevníci, reagovať na príspevky môžu iba registrovaní užívatelia. Vyplňte krátky registračný formulár a staňte sa naším členom. Ak ste už u nás zaregistrovaní, prihláste sa prosím.
Cigán číta cigánovi nápis na tabuli"CIGANI ZA 50-BEZ GUMY , BIELY ZA 700-S GUMOU." To sa mi páči ,žiadny rasizmus!hovori jeden druhému.A čo píše tam dole? "BUNGEE JUMPING"
ODVAHA 1. stupeň: >>> Ráno o tretej prídeš domov ožratý ako snop. Tvoja žena stojí pri >>> dverách s metlou a Ty sa jej opýtaš: "Zametáš, alebo ešte niekam >>> letíš? >>> >>> ODVAHA 2. stupeň >>> Ráno o tretej prídeš domov ožratý ako snop. Manželka leží v posteli >>> a nespí. >>> >>> Vezmeš si stoličku a sadneš si k nej. Na jej otázku: "Čo to má znamenať? >>> odpovieš: "Chcem sedieť v prvej rade, keď ten cirkus začne. >>> >>> ODVAHA 3. stupeň: >>> Ráno o tretej prídeš domov ožratý ako snop. Smrdíš dámskym parfémom >>> a na košeli máš rúž. Pleskneš manželku po zadku a povieš: "Tak a >>> teraz si na rade Ty!
Príde v Bratislave blondina do banky a necha sa uviest k Uradnikovi ohladom pozicky. Vraj cestuje obchodne do Ameriky a potrebuje si na dva tyzdne pozicat 1000 korun. Uradnik na to, ze banka potrebuje nejaku zaruku, takze blondinka mu necha kluciky od noveho BMW. Auto bolo zaparkovane pri chodniku, mala na neho doklady, vsetko bolo v poriadku. Banka teda suhlasi, ze si ho vezme ako zaruku pozicky. Prezident banky a vsetci uradnici sa potom od srdca zasmali na blondine, ktora da bavorak za 2 500 000 korun ako zaruku za pozicku 1000 korun. Jeden zamestnanec auto odviezol a zaparkoval v garazach banky. Po dvoch tyzdnoch sa blondina objavi, zaplati 1000 korun a k tomu 17,41 korun ako urok. A uradnik na to: "Slečna, sme veľmi radi, ze sme s vami uzavreli obchod a ze vsetko tak hladko prebehlo, ale aj tak nam to vrta v hlave. Ked ste boli prec, trochu sme vas preverili a zistili, ze ste multimilionarka. Takze nechapeme, preco ste si museli pozicat 1000 Korún?" Na to blondina: "Kde inde v Bratislave by som mohla zaparkovat na 14 dni auto za 17,41 Sk a po navrate by som ho tam našla?
Na stránke Ikea som si všimla v popise k ochrannej podložke Sultan Timan zaujímavú vetu: Vysoko pružná penová výplň zabezpečuje dokonalé pohodlie a zmierňuje tlak na hnáty :-)) Pridávam aj odkaz na stránku.