Prezentácia klienta

Otestujte menštruačné nohavičky o.b.

CZECH NEWS CENTER, a.s

Vyskúšajte novinku na trhu, menštruačné nohavičky o.b.®

Hlavný obrázok testovania

Expert na menštruačné pomôcky so 70-ročnou skúsenosťou o.b.® po prvýkrát uvádza na trh alternatívu k tradičným menštruačným tampónom. Menštruačné nohavičky o.b.® boli vyvinuté v spolupráci s laboratóriami a výskumnými ústavmi a vďaka inovatívnej technológii spĺňajú vysoké požiadavky proti pretečeniu a zabezpečujú pocit sucha, pohodlia a hygieny. Presvedčte sa o výhodách menštruačných nohavičiek o.b.® na vlastnej koži a získajte šancu zapojiť sa do testovania.

Výhody menštruačných nohavičiek o.b.®

  • Patentovaná 3-vrstvová technológia zabezpečuje ochranu proti pretečeniu až po dobu 12 hodín. Savosť nohavičiek je dlhodobá, podľa výsledkov testov nohavičky spoľahlivo fungujú aj po 60 praniach.
  • Nohavičky môžete prať až na 60°C a nemusíte ich nikdy dezinfikovať, pred praním stačí nohavičky opláchnuť v studenej vode.
  • Nohavičky môžete používať až štyri roky, tým výrazne prispievate k zníženiu množstva jednorazových plastov.
  • Materiál nohavičiek má certifikát Oeko Tex® Standard 100 a vrchný absorpčný materiál vložky je vyrobený zo 100% organickej bavlny.
  • Unikátna technológia FormFlex® zabezpečuje elasticitu nohavičiek, prispôsobia sa teda každej postave.

Prečo zvoliť menštruačné nohavičky od o.b.®

Značku o.b.® určite poznáte. Môže sa pochváliť 70 rokmi skúseností a je považovaná za lídra na trhu s menštruačnými pomôckami.* Teraz o.b.® reaguje na neustále sa zvyšujúci dopyt po alternatívnych menštruačných potrebách a prichádza na trh so spoľahlivou ochranou pre ženy počas menštruácie. 70-ročná expertíza vo vývoji menštruačných produktov garantuje maximálne pohodlie.

* Na základe NIQ RMS dát za kategóriu HYGIENICKÉ VLOŽKY A TAMPÓNY, segment TAMPÓNY v hodnote predaja za obdobie posledných 52 týždňov končiacich 28.4. 2024 na slovenskom maloobchodnom trhu (Copyright © 2024, NielsenIQ)

Chcete vyskúšať inovatívne menštruačné nohavičky o.b.®? 
Prihláste sa do testovania. Pre záujemcov o testovanie máme pripravené menštruačné nohavičky vo veľkostiach XS/S a M/L.

Koho hľadáme a ako sa zapojiť?

Zaujímajú Vás alternatívy k tradičným menštruačným pomôckam a hľadáte spôsob, ako zažiť počas menštruácie väčší komfort? Skúste šťastie a zapojte sa do testovania kliknutím na tlačidlo Chcem testovať nižšie. Následne vyberieme 4 z Vás, ktorým nohavičky v požadovanej veľkosti zašleme. Šancu zapojiť sa do testovania máte až do 7. 7. 2024

Do testu sa už nedá prihlásiť.