.

OBJEDNAŤ BANNER 468x60
PODMÍNKY PRODEJE
Vitajte v mojom albumčeku.Všetky vecičky sa snažím realne opísať,ale kludne sa pýtajte na hocičo,rada Vám odpoviem.Vecičky predávam aj na inom portály,tak aby to bolo spravodlivé uprednostním prvého zaujemcu.Veci nevymieňam,na dobierku neposielam.Ceny v albume sú bez poštovného,ak by ste chceli poslať obyčajne a nie doporučene,tak Vám to pošlem,ale na Vaše riziko.Pokial si pýtate podklady k platbe a peniažky nenabehnú do troch dní,tak danú vec posúvam ďalej na predaj.Samozrejme nemám problém počkať s platbou,kým Vám nenabehnú peniažky,len ma musíte informovať.Prajem príjemné nakupovanie.


TOVAR NA OBJEDNÁVKU:Tovar objednávam z Anglickej internetovej stránky po nabehnutí platby na môj účet.Dodanie trvá cca 10 dní.Neobjednávam každý deň,čo sa samozrejme nedá,len keď mám viac vecí na objednávku.Budem Vás včas informovať o objednaní.Za kvalitu tovaru neručím,ani za to,keď Vám tovar velkostne nesadne,keďže je to na objednávku.Ja nakupovanie len sprostredkovávam.Treba si kúpu dobre premyslieť.Ďakujem za porozumenie.


Upozornenie.Co sa tyka straty balíka,v takomto pripade nenesiem zodpovednost ja,ale Slovenská pošta.ktora v pripade doporuceného listu vrati len 13E,takze ak je suma vyssia treba si balik poistit,ak nie je to na Vasu zodpovednosť .


Nový tovar v mojom albume je objednávaný z Anglicka a ja ako predávajúca neberiem zodpovednosť za výrobnú chybu alebo poškodenia vzniknuté nosením.Samozrejme Vám môžem pomôcť sprostretkovať reklamáciu ale upozorňujem,že poštovné si hradí kupujúci sám čo do Anglicka nie je lacná záležitosť.Preto Vás poprosím dobre si zvážiť kúpu.Ak chcete veci reklamovať neskôr z iného dôvodu, samozrejme nie je problém. Všetky reklamácie vždy posuniem ďalej a čakám na vyjadrenie dodávateľa. Ak reklamovanú vec treba poslať spať, musíte to doručiť najprv ku mne, treba mi uhradiť poštovné do UK a ak Vám bude reklamácia uznaná, dodávateľ mi vráti peniažky. Reklamácie neriešim ja, ale dodávateľ a neviem nijako ovplyvniť výsledok reklamácie.:(((
Podmínky byly naposledy upraveny: 8.6.2014, 7:48
© 2004-2018 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Osobné údaje | Kontakt