. .. .. .. .. .. .. .
. . . .
PODMÍNKY PRODEJE
Adriana G. (Aďka3) ID 9765
.
mimibazar.sk/adka3
Oblasť: Bratislava
+PRIDAŤ K OBLÚBENÝM (prihlásení)
Registrácia: 2.1.2007
Naposledy: 23.1.2020 13:01
Aktualizácia: 23.1.2020 8:50
INZERTNÉ FOTOGRAFIE 148
predám | kúpim
vymením | darujem | požičiam
zadarmo k objednávke
zľavy | akcie | odkazy
odkazy na aukcie
PREBIEHAJÚCE AUKCIE
PODMIENKY PREDAJA
HODNOTENIE 1040
RODINNÉ FOTOGRAFIE 0
Rodinné fotky
Scrapbook
Módna show
Spokojní zákazníci
Moje hobby
Záhrada
Naše bývanie
Poradňa
Domáci maznáčikovia
Zberateľstvo
Naše úlovky
KOMENTÁRE
VTIPY 0
RECEPTY 0
NÁVODY 0
Veci NEMENÍM !!!!! Ak ma niečo zaujme u Vás v albume, sama Vám výmenu navrhnem, veci beriem späť LEN vtedy, ak som si nevšimla vadu, nie preto,že sa Vám nepáčia. Prosím, píšte mi cez MMB.Ozvem sa hneď ako to bude možné.Ďakujem
Dobrý deň,
som rada, že ste si vybrali vecičky z môjho albumu, verím, že Vám dobre poslúžia. Snažím sa uviesť všetky potrebné rozmery, aby som Vám uľahčila rozhodnutie. Ak máte otázky, pýtajte sa, dajte si zmerať všetko, čo potrebujete. Tovar beriem späť po vzájomnej dohode, prípadne ak sa nájdu chyby, ktoré som si nevšimla, nie keď sa Vám tovar nepáči, alebo ste si nepremerali. Preto Vás prosím o riadne premeranie, rada Vám pomôžem a poradím. Ak si potrebujete vec vyskúšať, lebo ste si nie istí, či Vám sadne, vieme sa za určitých podmienok dohodnúť, ale je to potrebné dopredu dohodnúť.

Upravila som ceny poštovného - na základe nového cenníka Slov. pošty + balné:
List II. trieda doporučene - do 500gr. - 1,60 Eur - I.trieda - 1,80
1000gr. - 2,20Eur - I. trieda - 2,30
2000gr. - 3,20Eur - I.trieda - 3,30
Balík II. trieda - do 2 kg - 2,90 Eur I.trieda - 3,40
5 kg - 3,30 Eur - I. trieda - 4,20
Poistenie - na vaše vyžiadanie- pri STRATE balíčka vrátim späť sumu, čo mi vráti pošta - zvyčajne je to 10-nasobok poštovného - PRETO treba ZVÁŽIŤ poistenie!!!! je to na VÁS!!!! (predávam veci po deťoch, nie je to moja zárobková činnosť - teda nemám z čoho hradiť prípadné rozdiely hodnoty balíčka a vrátenej sumy z pošty)

KEĎ MÁTE ZÁUJEM O VIAC AKO 1KS Z MOJHO ALBUMU, POPROSÍM VÁS, ABY STE SI KLIKLI NA KAŽDÝ INZERÁT ZVLÁŠŤ a nepísali všetko do jedného inzerátu. Už sa mi stalo, že kým som stihla zareagovať ja, TAK NA TEN ĎALŠÍ INZERÁT ZAREAGOVAL NIEKTO INÝ a nie každý pochopí, že už niekto pred ním odpovedal na ponuku skôr, keď tam nebol ŽIADNY ZÁUJEMCA! Ď A K U J E M za pochopenie.

PÍŠTE MI ADRESU PRIAMO CEZ MMB K JEDNOTLIVÝM INZERÁTOM - TAK SA MI POTOM NESTANE, ŽE PENIAŽKY UŽ SÚ ALE ADRESA NIE. ĎAKUJEM

Tovar si je možné po dohode rezervovať, posielam ho po pripísaní peniažkov na účet (číslo účtu pošlem na vyžiadanie - prosím uviesť meno pre lepšiu identifikáciu platby )Je možný aj osobný odber na požiadanie.

Budem veľmi rada, ak sa mi ozvete, že ste uhradili požadovanú sumu a samozrejme keď balíček dorazí, je dobré, keď sa ozvete tiež, aby som vedela, že sa zásielka dostala k Vám.
Ozývam sa do 24 hodín, ak nie - dôvod je uvedený na stránke.
Na poštu chodievam podľa potreby - minimálne 2x za týždeň - INFO posielam každému, keď ide balíček!!!!
Ďakujem a prajem príjemné vyberanie
Podmínky byly naposledy upraveny: 5.1.2013, 17:28
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Osobné údaje | Kontakt