.

OBJEDNAŤ BANNER 468x60
PODMÍNKY PRODEJE
Milé moje srdiečka!
Teší ma, že ste zavítali do môjho outletíku. Tovar, ktorý sa nachádza na stránkach je nový, nenosený a skladom, pripravený k okamžitému expedovaniu. Snažím sa pre vás vyberať skvelé vecičky a spraviť na ne čo najlepšiu cenu, preto sa cena už meniť nedá. Na vaše otázky rada odpoviem.
Ak prejavíte záujem o tovar a po mojej odpovedi mi nedáte do 24 hodín vedieť ako ste sa rozhodli, tovar musím posunúť ďalšiemu záujemcovi.

REZERVÁCIE
Rezervácie držím 3 dni, ak sa počas týchto 3 dní záujemca neozve a nedohodneme sa ináč, rezerváciu automaticky ruším.

Mrzí ma to, ale na dobierku nezasielam po veľmi zlých skúsenostiach :((((

Postup a podmienky nákupu:

-Keď nakupujete cez internet je veľmi dôležité, aby ste venovali pozornosť uvedeným rozmerom. Pre lepšiu predstavivosť si pomerajte s vlastným oblečením.
-Pri záväznej objednávke mi, prosím, zašlite kompletnú adresu, meno a spôsob doručenia.
-Zásielky sa posielajú Slovenskou poštou, podľa vami vybraného spôsobu (viď nižšie) a to do 1-2 pracovných dní od prijatia platby na účet.
-Prípadné otázky zodpoviem do 24hod.
-Šatičky sú skladom, inak nájdete zvláštne upozornenie na dobu dodania.
-Fotografie sú reálne, ak nie je uvedené inak.


TOVAR NA OBJEDNÁVKU:
Tento tovar je zreteľne označený ako tovar na objednávku. Dodacia lehota tovaru na objednávku je 7-21 pracovných dní. V mimoriadnych prípadoch sa môže dodacia lehota predĺžiť (napr.sviatky, Vianoce, neskoršie zaslanie dodávateľa atď.), tak Vás prosím o trpezlivosť, v každom prípade Vás budem informovať. Tovar ktorý je na objednávku je potrebné vyplatiť vopred prevodom na účet.Objednanie si prosím dobre zvážte a starostilo si každý druh premerajte podľa uvedených rozmerov.

UPOZORNENIE :
Tovar,ktorý posielate späť musí byť vrátený v PôVODNOM OBALE, NENOSENÝ - VRÁTANE VŠETKÝCH VISAČIEK /pokiaľ ich tovar mal/. Prosím vás, aby ste tovar vracali tak ako bol doručený vám - to znamená - NEPOKRČENÝ - poskladaný.

P O Š T O V N É:

DOPORUČENE - II. tr.
listová zásielka
do 500g ............1,60 EUR
od 500g do 1kg - 2,30 EUR
od 1kg do 2 kg .....3,30 EUR

DOPORUČENE -I.tr.
do 500g............1,80 EUR
od 500g do 1 kg ...2,50 EUR
od 1 kg do 2 kg .....3,50 EURBALÍK na poštu + poistenie do 150€
do 5 kg ............. 3,40 EURPOISTENIE

Balíček si môže záujemca poistiť na vlastné náklady, ak o poistenie balíčka kupujúci neprejaví záujem, neberiem na seba zodpovednosť za prípadnú stratu balíčka.

Po predchádzajúcich zlých skúsenostiach akceptujem iba platbu vopred prevodom na účet.Tovar zasielam hneď po pripísaní peniažkov na účet, čo vám dám vedieť. Ďakujem, že ste ku mne nazreli a teším sa na vašu ďalšiu návštevu :) Katka
Podmínky byly naposledy upraveny: 15.11.2018, 12:44
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Osobné údaje | Kontakt