.

OBJEDNAŤ BANNER 468x60
PODMÍNKY PRODEJE
Milí kupujúci,

ďakujem, že ste si našli čas na "návštevu" v albumčeku. Teším na spoluprácu s Vami.

Predajne:
Dámsky, pánsky a detský textil - Zákamenné 1436, 029 56 Zákamenné
Papiernictvo, hračky - Zákamenné 26, 029 56 Zákamenné

Predávam iba nové veci – originál od uvádzaných výrobcov. Tovar je možné si zarezervovať maximálne do 5 pracovných dní (po dohode aj inak). Tovar zasielam po prijatí sumy na účet. Čas záleží od úhrady - 2-3 dni a tovar je u vás.
Snažím sa na každú vec dať maximálny možný opis. Ak však máte nejaké otázky, je dobré sa pýtať. Nie vždy záujem musí končiť aj kúpou. Poprosím vás, ak je to možné, napísať to. Je to jednoduchšie. Nemusím tovar "zdržovať".

Pri výrobku uvádzame rozmer tovaru. Nemeriame každú vec samostatne - ak je v balení viac kusov, meriame iba jeden kus. Je možný rozdiel -+ 1 cm, čo je bežné. Ak potrebujete danú vec premerať, nie je problém. Pokiaľ nesadne veľkosť, tovar je možné bez udania dôvodu vrátiť, nevracia sa však poštovné. ďakujem za porozumenie.

Pri každom predaji - doklad o úhrade - faktúra!!!

!!!!Nezabudnite na vašu adresu doručenia!!!!!!!!

Variabilný symbol.


Poštovné bude účtované podľa hmotnosti a platných taríf Slovenskej pošty. V prípade vyššej objednávky budem účtovať iba polovicu.
pri menších objednávkach - 3€ je poštovné bez doručenia, ako list. Zbytočne by sa nákup predražil (podľa vzájomnej dohody)
Ďakujem za Vašu návštevu na MMB.

Teším sa.
Prajem príjemné prezeranie.
Kontakt: Ing. Ľubica Ľubová
tel. 0905862327
V čase od 11.00 do 15.00 som niekedy "na ceste". Vtedy neodpovedám ma maily. Snažím sa vždy odpovedať čo najskôr.
Podmínky byly naposledy upraveny: 5.3.2018, 19:23
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Osobné údaje | Kontakt