.

OBJEDNAŤ BANNER 468x60
PODMÍNKY PRODEJE
Milé/í kupujúce/i :) teší ma, že máte záujem o tovar v mojom internetovom bazáriku. :)

******************************** INFORMÁCIE O FIRME:*****************************************
Beáta Vidličková
Bučany 673
91928


Na Vaše otázky odpovedám mailom:
bevi.auto@mail.t-com.sk
tel: 0915751330
v hodinách 9,00-19,00
Na mailové objednávky odpovedám do 24 hodín .


****************************INFORMÁCIE O TOVARE ***************************************

ZAG Zodiak refan parfémy sa vyrábajú z rovnakých ingrediencií a rovnakým postupom ako originálne parfémy známych značiek. Nejde o žiadnu čínsku napodobeninu, základné zložky – esenciálne oleje - sú vyrobené vo Francúzsku s vizitkou Fragrance of France. Parfémy sú miešané v Bulharsku, krajine, ktorá je najväčším producentom ružového oleja. Elegantné flakóny sú výsledkom práce talianskych dizajnérov a rakúskych sklární.
Parfémy pre všetkých, ktorí chcú krásne voňať, ale nemôžu si dovoliť drahé parfémy. Zag-Zodiak. Alternatívy parfémov svetových značiek.
Všetok tovar, ktorý je v ponuke je v 100% stave.
Môžete sa na mňa obrátiť s Vašimi otázkami, rada odpoviem.

************************* OBJEDNÁVANIE A DODANIE TOVARU ******************************
Tovar je na objednávku .
OBJEDNáVAM každý druhý utorok ráno.
Ak mi do toho termínu nenabehnú platby , objednávku automaticky presúvam na ďalší termín objednávky.
Objednávky po tomto termíne vybavím až s nasledujúcou objednávkou.
Balíky posielam 1.triedou ,doporučene ,stredy alebo štvrtky ,podľa objednávok.
NA DOBIERKU TOVAR NEPOSIELAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ak chcete vôňu najskôr odskúšať ,nemáte s vybranou vôňou skúsenosť doporučujem objednať si vzorku želanej vône ,až po odskúšaní celý parfum .
Po ukončení objednávky poprosím adresu pre doručenie.
Spätne Vám odošlem podklad na úhradu.
Pri úhrade do poznámky napíšte svoje meno ,ako VS Vaše ID.

Možnosti platby:
- bankovým prevodom
- hotovostným vkladom na účet
- poštovou poukážkou

DODANIE TOVARU:
Dodanie tovaru cca do dvoch týždňov po nabehnutí peniažkov na môj účet nakoľko je tovar na objednávku.
Ak tovar nie je skladom, hneď pri objednaní je o tom kupujúci oboznámený aj o termíne dodania.
Tovar je odosielaný ako doporučené listy, alebo poistené balíky ,1.triedou.
Záleží od množstva a hodnoty objednaného tovaru.
O poštovnom je kupujúci oboznámený pri podklade na úhradu, záleží od množstva a hodnoty objednaného tovaru.
Balíčky sú spracované a balené tak, aby sa obsah nemohol poškodiť.

AKCIE:
Tovar v akciách je časovo obmedzený, alebo len do vypredania zásob.


POZOR!!!!!!!!!!

Poprosím pri preberaní balíčka skontrolovať obsah ,či je všetko v poriadku pred poštárkou. Za škody spôsobené poštou neručím , Ďakujem.


*********************************ZÁRUKA/REKLAMÁCIA***********************************
- ZÁRUKA NA NOVÝ TOVAR -
Na nový tovar sa vzťahuje záruka 24 mesiacov od predaja výrobku.
Záruka sa vzťahuje na všetky vady výrobku spôsobené výrobcom (vady materiálu, konštrukcie, výroby). Záruka sa nevzťahuje na vady spôsobené opotrebovaním výrobku používaním.
Nárok na uplatnenie záruky sa nevzťahuje na výrobok, ktorý bol poškodený pri preprave (zjavné poškodenie tovaru alebo jeho obalu je potrebné riešiť s dopravcom)
Kupujúci nie je povinný takýto tovar prevziať a o zistenej skutočností musí bezodkladne informovať predávajúceho.
V prípade reklamácie kupujúci zašle výrobok na adresu predávajúceho doporučenou poistenou zásielkou s popisom závady do 7 dní v pôvodnom obale.

Predávajúci má 30 dňovú lehotu na odstránenie závady, výmenu výrobku alebo vrátenie peňazí.
************************* ODSTÚPENIE OD ZMLUVY/STORNOVANIE**************************
1. Zrušenie objednávky a Odstúpenie od zmluvy :
Kupujúci má právo zrušiť objednávku bez udania dôvodu kedykoľvek pred expedíciou tovaru a to prostredníctvom elektronickej pošty alebo telefonicky.

V zmysle ustanovenia § 7 zákona O ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji (zákon č. 102/2014 Z. z.) má kupujúci právo od takto uzavretej zmluvy odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 14 kalendárnych dní odo dňa prevzatia tovaru alebo od uzavretia zmluvy o poskytnutí služby, pričom je nevyhnutné, aby bolo v uvedenej lehote predávajúcemu odoslané písomné Odstúpenie od zmluvy. Toto právo má kupujúci aj v prípade, ak si tovar objednaný prostredníctvom internetu vyzdvihol osobne v priestoroch výdajného miesta predávajúceho.

Pri odstúpení od zmluvy znáša kupujúci iba náklady na vrátenie tovaru predávajúcemu (Zbierka zákonov č. 102/2014 §10 ods. 3). Spotrebiteľ zodpovedá za zníženie hodnoty tovaru, ktoré vzniklo v dôsledku takého zaobchádzania s tovarom, ktoré je nad rámec zaobchádzania potrebného na zistenie vlastností a funkčnosti tovaru. (V prípade, že kupujúci odstúpi od zmluvy a doručí predávajúcemu tovar, ktorý je použitý, poškodený alebo neúplný, predávajúci vráti kupujúcemu zníženú kúpnu cenu tovaru v súlade s ustanovením § 457 Občianskeho zákonníka o hodnotu jeho opotrebovania.)

Predávajúci sa zaväzuje vrátiť kupujúcemu cenu zaplatenú za príslušný tovar v lehote 14 kalendárnych dní odo dňa doručenia oznámenia o odstúpení od zmluvy predávajúcemu.

Spotrebiteľ môže odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je dodanie tovaru, aj pred začatím plynutia lehoty na odstúpenie od zmluvy.

Spotrebiteľ nemôže odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je

a) poskytnutie služby, ak sa jej poskytovanie začalo s výslovným súhlasom spotrebiteľa a spotrebiteľ vyhlásil, že bol riadne poučený o tom, že vyjadrením tohto súhlasu stráca právo na odstúpenie od zmluvy po úplnom poskytnutí služby, a ak došlo k úplnému poskytnutiu služby

b) predaj tovaru alebo poskytnutie služby, ktorých cena závisí od pohybu cien na finančnom trhu, ktorý predávajúci nemôže ovplyvniť a ku ktorému môže dôjsť počas plynutia lehoty na odstúpenie od zmluvy,

c) predaj tovaru zhotoveného podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovaru vyrobeného na mieru alebo tovaru určeného osobitne pre jedného spotrebiteľa,

d) predaj tovaru, ktorý podlieha rýchlemu zníženiu akosti alebo skaze,

e) predaj tovaru uzavretého v ochrannom obale, ktorý nie je vhodné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený,

f) predaj tovaru, ktorý môže byť vzhľadom na svoju povahu po dodaní neoddeliteľne zmiešaný s iným tovarom,

g) predaj zvukových záznamov, obrazových záznamov, zvukovoobrazových záznamov, kníh alebo počítačového softvéru predávaných v ochrannom obale, ak spotrebiteľ tento obal rozbalil,

j) predaj periodickej tlače s výnimkou predaja na základe dohody o predplatnom a predaj kníh nedodávaných v ochrannom obale,

k) poskytnutie ubytovacích služieb na iný ako ubytovací účel, preprava tovaru, nájom automobilov, poskytnutie stravovacích služieb alebo poskytnutie služieb súvisiacich s činnosťami v rámci voľného času a podľa ktorej sa predávajúci zaväzuje poskytnúť tieto služby v dohodnutom čase alebo v dohodnutej lehote,

l) poskytovanie elektronického obsahu inak ako na hmotnom nosiči, ak sa jeho poskytovanie začalo s výslovným súhlasom spotrebiteľa a spotrebiteľ vyhlásil, že bol riadne poučený o tom, že vyjadrením tohto súhlasu stráca právo na odstúpenie od zmluvy.

2. Záručné podmienky
V zmysle § 620 Občianskeho zákonníka je záručná lehota na nový tovar 24 mesiacov, s výnimkami stanovenými Zákonom. Ak ide o použitú vec, kupujúci a predávajúci sa môžu dohodnúť aj na kratšej záručnej dobe, nie však kratšej než 12 mesiacov. Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia tovaru kupujúcim.

V prípade, že sa po prevzatí Tovaru Kupujúcim vyskytnú v záručnej dobe chyby Tovaru, môže Kupujúci uplatniť svoju oprávnenú Reklamáciu.

Reklamácie vrátane odstránenia poruchy musia byť vybavené bez zbytočného odkladu, v odôvodnených prípadoch najneskôr do 30 dní odo dňa uplatnenia Reklamácie. Po uplynutí tejto lehoty má spotrebiteľ právo od zmluvy odstúpiť alebo má právo na výmenu výrobku za nový výrobok.

3. Vyhlásenie:
Predávajúci prehlasuje, že sa zoznámil s podmienkami, ktoré by mal spĺňať predajca ponúkajúci tovar cez internet.
Zároveň predávajúci zodpovedá za to, že vo svojich podmienkach predaja bude uvádzať požadované informácie a zároveň informácie, ktoré sú v súlade s aktuálnym znením jednotlivých zákonov.

************************* OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV **********************************

Vaše osobné údaje slúžia len účelom vybavenia Vašej objednávky a nebudú poskytnuté tretej osobe.

****************************************************************************************************

Kúpou alternatívy parfému môžete ušetriť veľa peniažkov.
Rozdiel je len v cene ,vône sú identické.
Možnosť objednať vzorku a vyskúšať.V ponuke cez 200 kvalitných vôní .

Parfum obsahuje 18 – 20% éterických olejov
Parfum vydrží 8 – 12 hodín na pokožke
Cena nižšia o viac ako 70% oproti originálnemu parfumuHodnotenie píšem hneď ,akonáhle dostanem hodnotenie ja .Doteraz som hodnotila všetkých ,ale väčšina si nedá tú námahu...
Ak by nastal nejaký problém , prosím kontaktujte ma ,určite sa budem snažiť
vyriešiť vzniknutú situáciu k vašej spokojnosti .

KÚPOU PARFÉMU ZagZodiac UŠETRITE veľa € !

Želám príjemný nákup :) Verím ,že budete spokojné/í :)
Podmínky byly naposledy upraveny: 1.7.2019, 11:05
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Osobné údaje | Kontakt