.

OBJEDNAŤ BANNER 468x60
PODMÍNKY PRODEJE
Maminky najskôr sa Vám chcem poďakovať, že ste kukli aj na moju stránku.
A tu sú moje podmienky predaja.

Tovar z albumov s príponou MišMaš sú z kamennej predajne hračkárstva:

MišMaš MOKYSHOP
Hl. námestie 45/26
97901 Rimavská Sobota

K tovaru z týchto albumov dostanete s tovarom aj pokladničný bloček o kúpe.
Ostatný tovar je súkromný.


***Balíčky posielam po úhrade na účet vedený v Prima banke a poštovné je podľa taríf Slovenskej pošty. Presnú sumu poštovného oznámim zákazníkovi po prijatí objednávky.
***Z RS a okolia si môžete prísť pre tovar aj osobne do prevádzky na Hl. námestí 45/26.

Objednávky poprosím uhradiť do 3 dní (pri prevode z inej banky je to dostatočný čas, aby peniažky došli) ak sa nedohodneme inak. Objednávky držím maximálne 3 dní.

Uhradené balíčky neposielam v piatok...radšej v pondelok a na druhý deň sú u Vás...nechcem, aby zbytočne stáli na pošte.

***CHCELA BY SOM POPROSIŤ MAMIČKY, KTORÉ MI VKLADÁTE MIMOEMISNE PRIAMO V BANKE PENIAZE NA ÚČET, ABY SI PRIPOČÍTALI K CENE TOVARU AJ 0,4,- € ZA POPLATOK ZA VKLAD NA MôJ ÚČET. ĎAKUJEM.
***Na dobierku neposielam.
***Rezervácie držím 3 dní, ak sa záujemca dovtedy neozve, posielam mu mail a ak sa ani vtedy neozve, ruším rezerváciu.

REKLAMÁCIE A VRÁTENIE TOVARU
1. Vrátenie tovaru sa riadi podľa §12 zákon o ochrane spotrebiteľa č.108/200Z.z.
2. Kupujúci je povinný skontrolovať tovar ihneď pri prevzatí. Ak je na zásielke výrazné mechanické poškodenie, zjavne spôsobené prepravou, má právo ju neprevziať, túto skutočnosť je kupujúci povinný zapísať do preberacieho dokladu. Bez tohto zápisu reklamácie týkajúce sa poškodenia zásielky nebudú akceptované
3. Pre uplatnenie reklamácie platí bežný reklamačný postup. Záručná doba na tovar je 24 mesiacov. Záručná doba začína plynúť odo dňa prevzatia tovaru kupujúcim. Poskytnutá záruka sa vzťahuje na výrobné vady tovarov alebo iné vady, ktoré neboli spôsobené neodborným alebo nešetrným zaobchádzaním, použitím tovaru v rozpore s jeho účelom alebo návodom, nesprávnou voľbou veľkosti, úmyselným aj neúmyselným mechanickým poškodením alebo prirodzeným opotrebovaním
4. V prípade uplatnenia reklamácie je kupujúci povinný kontaktovať predávajúceho e-mailom na stránke mimibazar.sk. Vaša reklamácia bude vybavená do 30 dní.
5. Pri neoprávnenej reklamácii je kupujúci povinný uhradiť náklady vzniknuté jej riešením
6. Kupujúci má právo vrátiť tovar bez udania dôvodu do 7 pracovných dní, cez Slovenskú poštu doporučene prípadne ako balík- nie na dobierku. Za vrátený tovar vám pošleme späť vašu úhradu najneskôr do 15 dní. Náklady na vrátenie tovaru znáša kupujúci. Tovar musí byť v pôvodnom stave.
7. Tento reklamačný poriadok a vrátenie tovaru neplatí pri prevzatí a kúpe tovaru na predajni.

No a ešte jeden dodatok...v prípade nedoručenia uhradeného a odoslaného balíka, treba mi napísať a ja podám reklamáciu. Vec riešim po vyrozumení pošty.


Takže toto by bolo všetko a prajem Vám príjemné nakupovanie.

Veronika
Podmínky byly naposledy upraveny: 17.10.2019, 8:48
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Osobné údaje | Kontakt