.

OBJEDNAŤ BANNER 468x60
PODMÍNKY PRODEJE
Ahojte,

Ďakujem, že ste nahliadli do mojich fotoalbumov. Ak ste si niečo vybrali z mojej ponuky, tak vám vopred ešte raz ďakujem a dúfam, že budete s tovarom spokojné/í.

Ponúkaný tovar:
- vo fotoalbumoch ponúkam nový a aj používaný tovar, pričom je adekvátne označený a jeho stav je uvedený aj v danom popise

- NOVÝ TOVAR nachádzajúci sa v albumoch je NOVÝ, S VISAČKAMI, 100% ORIGINÁL.
- je k ODBERU IHNEĎ.

- POUŽITÝ TOVAR je označený pod fotoalbumami BAZÁRIK
- sú to veci z našej skrini, zväčša značkové kúsky, ktoré sú vo vynikajúcom stave, v inom prípade by som sa to hanbila predávať. Pri týchto veciach zaručujem stav a kvalitu tovaru vrátením peňazí.

- veci rezervujem max. do 3 dní, je to doba na prevod peňazí. Po uplynutí tejto lehoty rezerváciu ruším. (samozrejme, je možná aj dohoda pokiaľ je rozumne odôvodnená). Poprosím, ak aj prejavíte záujem o môj tovar a potom si to rozmyslíte, že ho nechcete (pokiaľ nie je vyplatený) dajte mi spätne mailom vedieť, nech danú vec zbytočne neodkladám.
- po skúsenostiach, pamätajte, že tak ako jednáte Vy so mnou, tak aj ja s Vami...

Podmienky:
- tovar zasielam IHNEĎ po pripísaní peniažkov na môj účet. (chodím na poštu takmer každý deň)
- pri prevode peňazí uvádzajte do správy pre príjemcu(resp. poznámky) vaše priezvisko, aby som vedela identifikovať vašu platbu.
- veci premeriavam, ale som ochotná tovar vymeniť v prípade, že vám nesadne veľkosť, ale podmienkou je vrátiť tovar nepoškodený s neodtrhnutými štítkami. Poštovné náklady v tomto prípade nepreplácam.
- ak si nie ste istý veľkosťou, radšej sa pýtajte, rada vám odpoviem a podľa potreby premeriam vecičky. Predídeme tak zbytočnej výmene.

Teším sa na spoluprácu :)

PS: Tí, ktorí ste už u mňa nakupovali...som tá istá, čo bola pod menom ELEN11 !!!! Z dôvodu -stále viac tovaru- som sa rozhodla založiť si nový účet, v ktorom Vám prehľadnejšie môžem ponúknúť dané vecičky.

Ešte raz, ďakujem za prejavený záujem a teším sa na spoluprácu :)
Podmínky byly naposledy upraveny: 16.11.2013, 13:11
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Osobné údaje | Kontakt