.

OBJEDNAŤ BANNER 468x60
PODMÍNKY PRODEJE
Ďakujem všetkým, ktorí si našli čas a zastavili sa u mňa.

Ponúkaný tovar v albume je nový, nepoužívaný. Informácie o tovare nepovažujem za záväznú objednávku, tá je až po odoslaní údajov k platbe. Ak sa nedohodneme inak, platbu očakávam na účte do 5 dní, inak posúvame tovar ďalšiemu záujemcovi. Som ochotná aj počkať, ale prosím, informujte ma o tom.

Balíčky posielam prostredníctvom Slovenskej pošty, poštovné si účtujem na základe ich cenníka zvlášť k cene tovaru. Čo sa týka straty balíka, resp. jeho poškodenia, v takomto prípade nenesiem zodpovednosť ja, nakoľko posielam balíky vždy doporučene. Ak máte záujem o zaslanie tovaru obyčajne, je to na Vaše riziko. V prípade straty podám reklamáciu na Slovenskú poštu. V prípade jej uznania, Vám ako poškodenej strane vyplatím sumu, ktorú mi vyplatí Slovenská pošta. V prípade, že reklamácia nebude vybavená kladne, za to žiaľ nezodpovedám. Pokiaľ máte záujem, aby sa predišlo takýmto nepríjemnostiam, je najlepšie si balík poistiť, hlavne pri vyššej sume tovaru.
Ceny mám pevne stanovené (pokiaľ sama neupozorním na zľavu), tak prosím o ich akceptovanie. Balné si neúčtujem.

Vrátenie tovaru je možné do 7 pracovných dní od prevzatia balíčku podľa platného zákona, poštovné pri vrátení naspäť hradíte vy. Hneď ako mi príde vrátený tovar, vraciam peniaze na vami uvedený učet. Vrátený tovar musí byť nepoškodený, v pôvodnom obale a s visačkou ak bola.
V prípade akýchkoľvek nejasností Vám veľmi rada odpoviem na otázky, kľudne ma kontaktujte.
Prosím, píšte mi cez Mimibazár, nakoľko nie všetky emaily elektronickou poštou mi chodia, vyhneme sa tak prípadnému nedorozumeniu.

Momentálne z časových dôvodov chodím na poštu väčšinou len stredy, jedine vtedy stíham poštu. Ďakujem za pochopenie.

Prajem príjemné nakupovanie.
Podmínky byly naposledy upraveny: 23.2.2021, 13:51
Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Osobné údaje | Kontakt

© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s.