.
PODMÍNKY PRODEJE
Prajem Vám príjemný deň,

Ďakujem, že ste sa zúčastnili mojich aukcií. Poprosím zúčastňovať sa na dražbe iba v prípade seriózneho záujmu o danú vec, príhozy neruším.

PRIHODENÍM AUTOMATICKY SÚHLASÍTE S PODMIENKAMI PREDAJA!

Ak máte nejaké nejasnosti, prosím pýtajte sa ešte predtým než prihodíte, vždy rada odpoviem.

AK SA NÁHODOU NEJAKÁ VEC NEVYDRAŽÍ, VIDÍTE JU V NEÚSPEŠNÝCH AUKCIÁCH A ZAPÁČI SA VÁM, URČITE MA KONTAKTUJTE :o) TAKISTO NEMÁM PROBLÉM PO VZÁJOMNEJ DOHODE AUKCIU ZRUŠIŤ (samozrejme neprihodenú).

NEVÁHAJTE SA OZVAŤ V PRÍPADE ZÁUJMU O NEÚSPEŠNÚ AUKCIU, BUDETE JU MAŤ ZA VYVOLÁVACIU CENU :-)

PRÍPADNE SA OZVITE, KEĎ Z NEJAKÉHO DôVODU NEMôžETE BYŤ PRÍTOMNÁ NA AUKCII A MÁTE O DANÚ VEC ZÁUJEM :-)

Výhercu kontaktujem sama do 2 dní od ukončenia aukcie, ak nereaguje do 10 dní, udeľujem negatívne hodnotenie. Tovar posielam po prijatí platby na účet, DOPORUČENE!

V poštovnom 1,80 eura je zahrnutý aj poplatok za aukciu a bublinková obálka!

Sumu poštovného nezjednávam!

OBYČAJNE posielam na VLASTNÉ RIZIKO, v prípade straty zásielky ma NEKONTAKTUJTE!

NA DOBIERKU NEPOSIELAM, prosím o rešpektovanie!

Pri platbe šekom na účet očakávam foto-dokumentáciu ústrižku, prípadne iný doklad, neviem potom platbu z pošty identifikovať.

Zasielam najneskôr do 7 PRACOVNÝCH DNÍ od prijatia peniažkov na účet. Balíčky posielam z časových dôvodov 1x do týždňa, prosím o rešpektovanie!!!

PRI AKOMKOĽVEK POČTE VYDRAŽENÉHO TOVARU PLATÍTE VŽDY LEN 1 POŠTOVNÉ - 1,80 EUR!!!

Odporúčam ZÁSIELKY HODNOTY NAD 13 EUR PRIPOISTIŤ, po tomto upozornení nepreberám zodpovednosť za stratu balíčka vinou pošty a po uznaní reklamácie vyplácam na účet zákazníka maximálne uvedených 13 EUR!!!

Môže sa stať, že sa tovar pri preprave poštou poškodí, bohužiaľ za to v tomto prípade nezodpovedám. Ak chcete mať istotu, môžete si balíček poistiť. Ak sa tak rozhodnete, dajte mi dopredu vedieť!

Tovar nevymieňam, každý jeden kus je nový. Takisto som ochotná s platbou počkať ( rôzne špecifické dôvody ), stačí ma informovať, avšak nerešpektujem večné čakanie a pripomínanie platby 2-3 týždne!!!

Ak vkladáte peniažky priamo v banke či na pošte, pripočítajte si prosím poplatok 0,45 Eura, ktorý mi banka strháva ako manipulačný poplatok. Do poznámky uveďte prosím svoje MENO a ČÍSLO AUKCIE, ktorú ste vydražili. Nezabúdajte prosím Vás na to, potom neviem platbu identifikovať!

Po zaslaní platby ma kontaktujte emailom a uveďte priamo vašu adresu. Prosím odpovedajte mi na emaily!!! Komunikácia bude rýchlejšia, jasnejšia a Vy sa budete doma skôr tešiť z balíčka :o)

Uvedené pozitívne/negatívne hodnotenie od Vás beriem ako informáciu, že balíček k Vám ne/dorazil a ste ne/spokojná/ý :o)

PROSÍM VÁS O UDEĽOVANIE HODNOTENÍ !!!

Nebojte sa kontaktovať ma v prípade akýchkoľvek dotazov či praní! Vždy sa dá dohodnúť.

Želám úspešné draženie! :-)

Magdaléna
Podmínky byly naposledy upraveny: 28.10.2014, 13:25
Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Osobné údaje | Cookies | Kontakt | Jednotné kontaktné miesto
Autorské práva k publikovaným materiálom | Podmienky pre používanie služby informačnej spoločnosti | Informácie o spracovaní osobných údajov | Nastavenie súkromia | Vlastnícka štruktúra

© 2001–2024 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodávatelia obsahu