. .. .. .. .. .. .. .
. . . .
PODMÍNKY PRODEJE
Mária H. (decotrend) ID 189172
DECOTREND s.r.o.
.
mimibazar.sk/decotrend
Bazárik v Čechách
Oblasť: Námestovo
+PRIDAŤ K OBLÚBENÝM (prihlásení)
Registrácia: 11.2.2011
Naposledy: 4.12.2018 18:05
INZERTNÉ FOTOGRAFIE 0
predám | kúpim
vymením | darujem | požičiam
zadarmo k objednávke
zľavy | akcie | odkazy
odkazy na aukcie
PREBIEHAJÚCE AUKCIE
PODMIENKY PREDAJA
45337535
DIČ SK2022949434
HODNOTENIE 81
RODINNÉ FOTOGRAFIE 0
Rodinné fotky
Scrapbook
Módna show
Spokojní zákazníci
Moje hobby
Záhrada
Naše bývanie
Poradňa
Domáci maznáčikovia
Zberateľstvo
Naše úlovky
KOMENTÁRE
VTIPY 0
RECEPTY 0
NÁVODY 1
Milé dámy,

Vítam v nás v našom obchode. Verím, že sa Vám náš tovar bude páčiť a skrášlite si ním Váš interiér. Máme množstvo spokojných zákazníkov a verím, že medzi nich budete patriť aj práve vy.
Pripravili sme pre Vás výhody , ktoré Vás určite potešia a s radosťou budete u nás nakupovať.

Výhody pre Vás

1. Za tovar nemusíte platiť dopredu
2. Každá zásielka je poistená
3. Doručenie kuriérom až k Vám domov / nemusíte chodiť na poštu /
4. Tovar môžete do 14 dní vrátiť spať bez udania dôvodu
5. Garancia vrátenia peňazí za vrátený tovar
/ v prípade ak je nepoškodený tovar vrátený do 14 dní od dátumu prevzatia /
6. Preprava - dobierka 5EUR, platba vopred na účet 3 EUR
7. Objednávka nad 60 EUR preprava / poštovné zdarma
8. Preprava / Poštovné do Českej republiky 10 EUR
9. V prípade objednania viac kusov tovaru v rámci jedného dňa platíte poštovné iba 1x.
9. Tovar skladom doručujeme do 2 dní
10. Seriózne jednanie


Obchodné podmienky - Decotrend s.r.o

1. OBJEDNÁVKA - KÚPNA ZMLUVA
Kupujúci objednáva tovar, respektíve uzatvára zmluvu na diaľku s predávajúcim elektronicky odoslaním vyplneného objednávkového listu. V obidvoch prípadoch je kupujúci povinný uviesť do objednávkového listu Všetky povinné položky objednávkového formulára .
*ak je kupujúci právnická osoba musí uviesť aj IČO a DIČ, platcovia DPH uvádzajú aj IČ DPH. V danom prípade sa zmluvný vzťah riadi ustanoveniami obchodného zákonníka o kúpnej zmluve.
Objednávka odoslaná predávajúcemu sa považuje za návrh na uzavretie zmluvy v zmysle §43a Občianskeho zákonníka. Kupujúci má možnosť návrh na uzavretie zmluvy odvolať alebo zrušiť len spôsobom uvedeným v tomto ustanovení.
Ceny tovaru sú uvádzané v EUR vrátane DPH / 20% /
Po obdržaní objednávky predávajúci potvrdí objednávku telefonicky alebo emailom, čim dôjde k prijatiu návrhu v zmysle § 43c Občianskeho zákonníka a tým k uzavretiu kúpnej zmluvy na diaľku.

2. ZMLUVNÉ STRANY
"Kupujúcim" sa rozumie v elektronickom obchode zaregistrovaná fyzická alebo právnická osoba, ktorá odoslala po vlastnej autorizácii elektronickú objednávku. Elektronická objednávka môže byť realizovaná pomocou elektronického obchodu, resp. emailom alebo faxom.
"Predávajúcim" sa rozumie spoločnosť DECOTREND s.r.o., 9.mája 430/3, 029 01 Námestovo IČO: 45 337 535 IČ DPH : SK 2022949434 ,

3. DODACIE PODMIENKY
Zásielky sú odosielané kupujúcemu od 5 do 10 pracovných dní odo dňa potvrdenia objednávky predávajúcim. Predávajúci splní túto povinnosť odovzdaním tovaru do rúk prepravcu. Náklady na dopravu tovaru nie sú súčasťou ceny tovaru. V súlade s ustanovením § 13 ods. 1 zákona č. 108/2000 Z. z. o ochrane spotrebiteľa v znení neskorších zmien a doplnkov, spotrebiteľ súhlasí s predĺžením dodacej lehoty v prípade, ak si to výroba objednaného tovaru alebo iné okolnosti vyžiadajú. V takomto prípade však bude kupujúci o zmene dodacej lehoty okamžite informovaný. Zásielky, ktoré sú predávajúcemu vrátené ako nevyzdvihnuté, zašleme znovu len na vyžiadanie kupujúceho a kupujúci nesie náklady spojené s opakovaným dodaním v plnej výške. V prípade, že kupujúci nejaví ochotu k spolupráci, je predávajúci po predchádzajúcom upozornení objednaný tovar predať inému záujemcovi.
Sposob dodania tovaru – kuriérska spoločnosť UPS / SPS s.r.o./

4. PLATOBNÉ PODMIENKY
Po uskutočnení objednávky bude na Váš e-mail zaslané potvrdenie objednávky spolu s potrebnými údajmi na platbu. Daňový doklad - faktúru Vám zašleme spolu s objednaným tovarom. Ponúkame možnosti platieb na území Slovenskej republiky: Platba v hotovosti prostredníctvom dobierkovej služby. Za tovar platíte až pri jeho prevzatí od doručovateľa. Bezhotovostná platba prostredníctvom vkladu na náš účet: DEXIA banka Slovensko 4091927001 / 5600 Pri platbe bezhotovostným prevodom sa za dátum zaplatenia považuje dátum pripísania celej kúpnej ceny na účet predávajúceho. Ak hodnota objednaného tovaru presiahne 200 € (6025,2 Sk)- má právo predávajúci požadovať zálohovú platbu vo výške 50% kúpnej ceny. V odôvodnených prípadoch má právo predávajúci požadovať až 100% kúpnej ceny ako zálohovú platbu.Náklady na použitie komunikačných prostriedkov na diaľku hradí každá zo zmluvných strán na svoju ťarchu.
Preprava dobierka / platba v hotovosti pri prevzatí od doručovateľa / 3 EUR
Bezhotovostná platba prostredníctvom vkladu na náš účet 3 EUR
Preprava tovaru pri objednávke = alebo > ako 50 EUR - zdarma
Preprava tovaru do Českej republiky 10 EUR

5. ZÁRUČNÉ A REKLAMAČNÉ PODMIENKY
Na všetok predávaný tovar, pokiaľ nie je určené pri tovare inak, je poskytovaná záručná doba v trvaní 24 mesiacov od dátumu predaja. Oprávnenie na záruku zaniká v prípade, že vada bola spôsobená mechanickým poškodením výrobku, prevádzkovaním alebo skladovaním výrobku v nevhodných podmienkach.Zodpovednosť za škodu prechádza na kupujúceho v momente prevzatia predmetu zmluvy od dopravcu. Zodpovednosť za vady zistené pri prevzatí tovaru nesie predávajúci. Kupujúci je povinný takéto vady prípadne rozdiely v množstve reklamovať písomne do 7 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru. V prípade, že kupujúci zistí rozdiel v množstve, je povinný vykonať zápis do dodacieho listu alebo vyhotoviť samostatný zápis potvrdený dopravcom.
Vady, ktoré nemohli byť zistené pri prevzatí tovaru, a na ktoré sa vzťahuje záruka je povinný kupujúci reklamovať písomne najneskôr posledný deň záručnej doby.
Kupujúci má právo požadovať odstránenie záručných vád v prípade, že je to možné alebo môže požadovať primeranú zľavu z kúpnej ceny. V prípade, že nie je možné záručné vady odstrániť, má kupujúci právo na výmenu vadného tovaru za nový alebo vrátenie peňazí.
V prípade reklamácie je kupujúci povinný doručiť tovar na adresu predávajúceho: DECOTREND s.r.o. ,ul. 9.mája 430/3 , 029 01 Námestovo.
Po obdržaní tovaru spolu s dokladom o kúpe a písomnej reklamácií je predávajúci povinný do 30 dní písomne oboznámiť kupujúceho s výsledkom reklamačného konania.

6. ODSTÚPENIE OD ZMLUVY
Ak je kupujúcim fyzická osoba - spotrebiteľ, kúpna zmluva má charakter spotrebiteľskej zmluvy, ktorá bola uzavretá pri použití komunikačných prostriedkov na diaľku.
Kupujúci je oprávnený stornovať objednávku do 24 hod od dátumu objednávky tovaru telefonicky na tel.číslo 0907 200 871 , alebo mailom , na email shop@decotrend.sk.
V zmysle §12 ods. 1 zákona č. 108/2000 Z. z. je kupujúci oprávnený bez udania dôvodu odstúpiť od zmluvy do 7 dní od prevzatia tovaru.
Odstúpenie od zmluvy musí byť uskutočnené písomnou formou, musí obsahovať všetky údaje slúžiace k identifikácii tovaru, predávajúceho a kupujúceho a musí byť vo vyššie uvedenej lehote doručené spolu s tovarom do sídla predávajúceho na náklady kupujúceho.
Tovar nesmie byť použitý, musí byť nepoškodený. Tovar musí byť doručený predávajúcemu spolu s dokladom o kúpe. Pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru Vám peniaze za tovar zašleme poukážkou alebo prevodom na Váš účet a to najneskôr do 15 pracovných dní po fyzickom obdržaní tovaru.

7. OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV
Rešpektujeme Vaše súkromie. Aby sme Vám mohli ponúknuť hodnotné služby, potrebujeme poznať niektoré Vaše osobné údaje. Tieto údaje chránime pred zneužitím a zaručujeme Vám, že nebudú poskytnuté tretiemu subjektu:
*Vaše identifikačné a kontaktné údaje,
*údaje o Vašich nákupoch.
Používaním tohoto internetového obchodu súhlasíte so zhromažďovaním a používaním informácií o Vás a Vašich nákupoch za vyššie stanovených podmienok.
Registráciou zákazníka, žiadateľa o novinky, účastníka ankety a ďalších iných foriem registrácie automaticky súhlasíte, že môžete byť informovaný o novinkách v našom internetovom obchode emailom alebo telefonicky. Ak si naďalej nebudete želať tieto informácie dostávať, máte možnosť kedykoľvek ich zasielanie ukončiť podľa postupu uvedeného v každej zasielanej správe.

8. DOLEŽITÉ INFORMÁCIE
Kontaktná / Zodpovedná osoba
Objednávka tovaru / Reklamácia tovaru / Fakturácia tovaru

Mária Hranická / konateľ Decotrend s.r.o.
Telefonický kontakt 0907 200 871 / 08.00 – 18.00 /
Email: decotrend@decotrend.sk / mailova komunikacia do 24hod od zadania dopytu /


9. ZÁVEREČNÉ USTANOVENIA
Kupujúci prehlasuje, že sa pred vyplnením objednávky oboznámil s týmito obchodnými podmienkami predaja a že s týmito súhlasí.

Zhotovil:
Mária Hranická / konateľ /
Decotrend s.r.o.

.


Prajem Vám príjemné nakupovanie.
Podmínky byly naposledy upraveny: 31.5.2017, 14:34
© 2004-2018 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Osobné údaje | Kontakt