.
PODMÍNKY PRODEJE
Dobrý deň milé maminky aj nemaminky a ostatní zákazníci :-)

Od 20.8-3.9.2023 mám dovolenku všetky objednávky počas dovolenky budú odoslané po dovolenke po objednaní a dodaní tovaru.Prosím teda o strpenie :-)

DOBRY DEN MILE ZAKAZNICKY. NA ZAKLADE SITUACIE, KTORA JE VO SVETE, V AVONE MAME VYPADKY TOVAROV. ZISTIM TO VZDY KED IDEM OBJEDNAVAT, ZE NIE SU DOSTUPNE.PROSIM ZAKAZNICKY O STRPENIE LEBO V TAKOM PRIPADE ZHANAM ESTE OD KOLEGYN CI NEMAJU A NA ZAKLADE ICH INFORMACII VAM VZDY ODPOVIEM MAXIMALNE TAK DO TYZDNA!!!! PROSIM TEDA NAOZAJ O STRPENIE JA SA VAM URCITE OZVEMNIE JE TO TYM, ŽE VAS IGNORUJEM.TUTO SITUACIU BOHUZIAL NEOVPLYVNIME BUDME K SEBE OHLADUPLNÍ VOPRED ĎAKUJEM

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!VZHĽADOM NA STÁLU SITUÁCIU, KTORÁ JE MOMENTÁLNE STÁLE NA SLOVENSKU OHĽADOM KORONAVIRUSU COVID-19, Z BEZPEČNOSTNÝCH DÔVODOV, BUDEM CHODIŤ ZASIELAŤ ZASIELKY, AŽ VTEDY, KEĎ SA ZOZBIERA URČITÝ POČET, PRETOŽE CHCEM ČO NAJMENEJ OHROZIŤ SEBA AJ SVOJU RODINU.VOPRED ĎAKUJEM ZA POROZUMENIE a STRPENIE. :-)

ČO SA TYKA TUPPERWARE KEĎ VÁM DO PODKLADOV K PLATBE NAPÍŠEM PO PREVODE PEŇAZÍ NA ÚČET, OBJEDNÁVKE A JEJ DODANÍ, VáM NÁSLEDNE ZAŠLEM, V TEJTO DOBE TO MOZE TRVAŤ AJ VIAC AKO MESIAC MOŽNO 2 MESIACE NEVIEM PRESNE AKO KEDY SA BUDÚ POSTUPNE UVOLNOVAŤ OPATRENIA. TUPPERWARE SKLAD JE ZAVRETY, K TOVARU SA DODSTANEME AŽ KEĎ SA UVOLNIA OPATRENIA TAK S TYM PROSIM RATAJTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Balíčky posielam v bublinkových obálkach alebo hrubých kartonových obaloch prípadne krabičkách..

Balíky účtujem vždy s dodaním na poštu. Ak chcete na adresu treba na to upozorniť, aby som zarátala balík na adresu!!!!

Posielam vždy doporučene,ak by sa náhodou balíček stratil,aby som mala doklad.

Všetko je 100% originál!!!!! Ručím vrátením peňazí.

V prvom rade chcem poďakovať mojim verným zákazníčkam a aj všetkým

- kupujúcim , za prejavený záujem o môj tovar .

- ďakujem vám aj za prečítanie a rešpektovanie mojich PP , aby naše obchodíky
- vždy smerovali k spokojnosti oboch strán.

- PROSIM VAS KLIKAJTE MI NA KAZDY KONKRETNY INZERAT SAMOSTATNE NIE VSETKO ROZPISAT DO JEDNEHO ABY NEDOSLO K NEJAKEMU NEDOROZUMNIU, AK HO NEMAM ZE CHCETE NIECO Z KATALÓGU, TAK NAPISTE POD INZERATIK KATALOGU V TVARE STRANA KOD NAZOV PRODUKTU PRIPADNE ODTIEN A KATALOGOVA CENA NASLEDNE PREPOSLEM MOJU CENU SO ZLAVOU, KTORA MNE PRISLUCHA A AJ PRE VAS DAKUJEM VOPRED ZA POROZUMENIE A RESPEKTOVANIE MOJEJ POZIADAVKY JE TO K SPOKOJNOSTI OBOCH STRAN :-)

- tovar ktorý ponúkam je nový , originál zabalený a nepoškodený

- bola by som rada , keby ma oslovovali len tí , čo majú o môj tovar naozaj záujem !!!!
- ZÁUJEM , beriem to tak , že záujem naozaj má

- takisto ak mi niekto neodpovie ani na druhú výzvu ohľadom infa o platbe píšem negatív!!!!

-nie som povinná informovať o nabehnutí peňazí mám toho veľmi veľa ledva stíham vybavovať Vaše objednávky čiže ak mi budete aj 2 krát denne vypisovať ohľadom takýchto vecí o to neskôr budú zaslané Vaše tovary. Nemusíte sa báť keby neprišli Vaše peniažky ja sama Vám napíšem to určite!!!!!!!!!!!

CO SA TYKA CIEN TOVAROV CENY SU VIACMENEJ PLATNE ALE MOZE SA STAT KED SA KONCI KAMPAN A ZACINA DALSIA NESTIHAM VZDY ZMENIT CENY MAM VELA INZERATIKOV PROSIM O POCHOPENIE MAM ZAMESTNANIE AJ RODINU, A INE POVINNOSTI VZDY NA TO UPOZORNIM DAKUJEM VOPRED VELMI NAOZAJ VELMI PEKNE ZA POROZUMENIE A VELMI SA OSPRAVEDLNUJEM :-) KED MAM V INZERATIKU UVEDENE IHNED K DISPOZICII VACSINOU JE TO HNED K DISPOZICII ALE MOZE SA STAT, ZE NESTIHNEM UPRAVIT AK SA PREDA UPOZORNIM NA TO A URCITE DOOBJEDNAM DAKUJEM

CO SA TYKA TOVAROV, AK SI NIEKTO OBJEDNA ODO MNA TOVAR,MAM HO IHNED K DISPOZICII, ALE DOHODNE SA, ZE PENIAZE POSLE NESKOR Z DOVODU VYPLAT, PODPORY ALEBO MATERSKYCH, NEPOSLE ZA OBJEDNANY TOVAR INFO O PLATBE DO 24hod.,TOVAR POSUNIEM PRVEMU PLATIACEMU ZAUJEMCOVI A PRE NICH TOVAR DOOBJEDNAM A TYM PADOM SI BUDE MUSIET POCKAT NAN,

CO SA TYKA TUPPERWARE, TOVAR OBJEDNAVAM KED ZOZBIERAM OBJEDNAVKY, VZDY SA OBJEDNAVA RAZ TYZDENNE A TO NEDELA JE NA TO LEN JEDEN DEN V TYZDNI KEDY VIEME POSIELAT OBJEDNÁVKY ,CIZE DODANIE TOVARU TRVA NIEKEDY AJ 4 TYZDNE.
AK JE TOVAR IHNED K DISPOZICII POSIELAM HNED PO UHRADENI.
KED MAM V INZERATIKU UVEDENE HNED K DISPOZICII VACSINOU JE TO HNED K DISPOZICII ALE MOZE SA STAT, ZE NESTIHNEM UPRAVIT AK SA PREDA UPOZORNIM NA TO A URCITE DOOBJEDNAM DAKUJEM

Kontaktujte ma, prosím cez MMB ( JE TO NAJSPOLAHLIVEJSIA FORMA KOMUNIKACIE,)

PROSIM VAS MAM TOHO VELMI VELA A SOM VELMI ZANEPRAZDNENA TOTO JE PRE MNA ZABAVKA OD KAZDODENNYCH STAROSTI AK NA NIECO POZABUDNEM PROSIM O POCHOPENIE KONTAKTUJTE MA AJ 2-3 KRAT JA SA VAM URCITE OZVEM NEJDE O TO ZE NECHCEM ALE NAOZAJ MAM TOHO VELA DAKUJEM VOPRED ZA POROZUMENIE :-)

-OCHRANA OSOB. ÚDAJOV-
Vaše osobné údaje / adresa,e-mail/ slúžia len pre nutný kontakt so zákazníkom, preto nebudú zverejňované a poskytnuté druhým osobám.

-REZERVÁCIA TOVARU-
Rezervácia od odoslania podkladov k platbe max.tyzden – (prip.podla dohody)Pri zavaznej objednavke hned poslite aj Vasu adresu,urychlite tak dodanie tovaru.DAKUJEM

-STORNO OBJEDNÁVKY-
Objednávku môžete stornovať do 24 hodín od potvrdenia prevzatia objednávky písomne LEN CEZ MIMIBAZAR,nakolko zaslanie emailu nie je dostatocne spolahlive
-SPOSOB PLATBY-
- vklad VOPRED,na bankový účet (e/bankingom)
- priamy vklad v hotovosti na účet
- poštovou peňažnou poukážkou


-SPOSOB DODANIA TOVARU-


Tovar posielam Slovenskou poštou formou doporučeného alebo nepoisteného balíka. (zasielky cestuju 2.tr,pokial si zakaznik nevyziada 1.tr a taktiez nepoistene a na poštu.poistenie doúčtujem na základe dohody so zákazníkom len na jeho vyžiadanie taktiež aj zásielku na adresu na vyžiadanie za doplatok podľa sadzobníka slovenskej pošty)
V prípade straty zásielky sa podáva na pošte reklamácia, keďže všetky zásielky posiela Slovenská pošta. Reklamácia je zdĺhavá a trvá to minimálne mesiac od podania vo väčšine prípadov.Prosím teda o strpenie vopred Ďakujem!!!!! :-) Ja tiež musím čakať na vyjadrenie pošty.

-CENNÍK POŠTOVNÉHO- PODLA TARIF SLOVENSKEJ POSTY
postovne uctujeme podla vahy a samozrejme hodnoty balíka resp.tovaru


-Tovar posielame 2x v tyzdni
-Tovar posielam hneď na nasledujúci odosielací deň ako mi ho dodajú.Ak sa vyskytne niečo ako kalamita lebo tu na orave je to cez zimu bežné a my byvame v slepej ulicke odkial musim vyjst na hlavnu cestu ked sa chceme dostat do mesta lebo postu mam 4 km takze je to hroza.Alebo ak mi Avon nedodá hneď na prvý krát tovar z dôvodu toho, že nemá tovar na sklade vtedy to dodá s nasledujúcou mojou objednávkou po naskladnení čiže sa môže stať že aj o dva týždne alebo o pár dní všetko záleží ako to Avon naskladní a ja pošlem nasledujúcu objednávku.Takže v takom prípade to ja neviem presne odhadnúť.Vtedy poprosím o strpenie a zhovievavosť ja tiž len musím čakať, kým mi to dodajú VOPRED VELKA VDAKA!!!!!!! Ak zákazník nechce čakať na niečo, nie je problém poslať avšak vyberie si v tej hodnote niečo iné.Peniaze sa nevracajú, lebo objednávka sa nedá zrušiť a mne to pošlú automaticky po dadní s objednavkou.
-Na maily odpovedam takmer denne podľa situácie to neznamená, že keď Vám neodpoviem v ten deň keď napíšete Vy, že Vás ignorujem,určite Vám odpoviem,keď dokončím to, čo mám rozrobené,vynimkou dovolenka (na kt.upozornujem v odkaze ,na stranke) .A prosím o pochopenie ak niekedy meškám s odpoveďou niekedy mám toho naozaj veľa vopred ´DAKUJEM ZA POCHOPENIE :-)

-ODSTÚPENIE OD ZMLUVY -
Tovar je nutné zaslať spat na moju adresu .
Od zmluvy nie je možné odstúpiť v nasledovných prípadoch:
° Ak je tovar mechanicky poškodený
° Ak tovar javí známky používania
°Ak tovar nie je v pôvodnom obale a nie je opatrený pôvodnými štítkami výrobcu alebo dodávateľa

V prípade neoprávneného vrátenia tovaru bude tento tovar vrátený zákazníkovi na jeho náklady.
Ak chcete zakúpený tovar reklamovať, vopred ma, prosím, kontaktujte cez odkazy na Mimibazare.

V prípade, ak si nepreberiete zásielku v poštou určenom termíne a zásielka, keď sa vráti späť ku mne a bude mnou prebraná, bude Váš tovar zaslaný na Vašu žiadosť a Vaše náklady opäť naspäť k Vám. To isté platí pri zle uvedenej adrese neznámom adresátovi.

PROSIM VAS KED PRIDE ZASIELKA IHNED JU PREKONTROLUJTE AJ NA POSTE CI MATE VSETKO V BALICKU.V PRIPADE NEJAKYCH REKLAMACII AK TOVAR CHYBA, POSKODENY, ABY STE TO IHNED ZREKLAMOVALI.ODO MNA IDE KOMPLET BALIK, ABY SA NESTALO SA ZE BOL BALIK OTVORENY, NIECO Z NEHO VYBRATE JA ZA TO NERUCIM!!!!!!! DAKUJEM VOPRED ZA POROZUMENIE S POZDRAVOM JANA


Súhlas so spracovaním osobných údajov

V súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016, o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov ) a v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Návštevou webovej stránky Mimibazár dávate súhlas so spracúvaním nasledujúcich osobných údajov:
Meno a priezvisko, trvalé bydlisko (ulica, PSČ, mesto), korešpondenčná adresa (ulica, PSČ, mesto), emailová adresa, telefónne číslo a aj Dátum narodenia.
Súhlas udeľujem na tieto účely:
a) Internetové obchodu, za účelom vytvorenia objednávky na Mimibazár a to na dobu 8 rokov odo dňa poskytnutia súhlasu,
b) Marketingové služby /zasielanie noviniek, účasť v súťaži, zasielanie obchodných ponúk/ a to na dobu 8 rokov odo dňa poskytnutia súhlasu,

Tento súhlas ako právny základ spracúvania osobných údajov udeľujem slobodne, zrozumiteľne, nie pod nátlakom ani za nápadne nevýhodných podmienok, pričom prehlasujem, že som bol oboznámený s možnosťou svoj súhlas kedykoľvek odvolať, a to aj pred uplynutím doby, na ktorú bol udelený. Odvolaním tohto súhlasu nebude dotknutá zákonnosť spracúvania osobných údajov pred odvolaním súhlasu. Bol som oboznámený s tým, že moje osobné údaje budú použité a poskytnuté len u mňa a naďalej so súhlasom pre Avon Cosmetics.
Vo veci spracúvania osobných údajov sa dotknutá osoba môže obrátiť na zodpovednú osobu pre ochranu osobných údajov, a to prostredníctvom emailovej adresy nana28@azet.sk alebo janulkamatuskova@gmail.com.

V Dolnom Kubíne dňa: 25.5.2018
Podmínky byly naposledy upraveny: 16.8.2023, 21:42
Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Osobné údaje | Cookies | Kontakt | Jednotné kontaktné miesto
Autorské práva k publikovaným materiálom | Podmienky pre používanie služby informačnej spoločnosti | Informácie o spracovaní osobných údajov | Nastavenie súkromia | Vlastnícka štruktúra

© 2001–2023 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodávatelia obsahu