.

OBJEDNAŤ BANNER 468x60
PODMÍNKY PRODEJE
Prevádzkovateľ:
KARFY s.r.o.
Diel 183/7
01004 Hôrky ; SVK
IČO: 50503405
IČ DPH: SK2120350529 (plátca DPH)
v zastúpení Zuzana Jahvodková; karfyservice@gmail.com ; +421 901 923 413

Ak je to možné, kontaktujte ma prosím mailom.
Na telefonické dotazy reagujem v čase 7,30h.-16h.
Na dotazy a pripomienky sa snažím reagovať priebežne,najneskôr však do 24h.
Pokiaľ Váš telefonický hovor neprevezmem, hneď ako to bude možné ,Vám spätne prezvoním alebo pošlem SMS správu.
Za porozumenie ďakujem
.
Pri nákupe nad 44€ - poštovné neúčtujeme,
Informácie o tovare:
* výrobky AVON - na výrobkoch tejto značky je na obale uvedený dátum výroby, nie expirácia. Expiračná doba začína plynúť od okamihu otvorenia výrobku jej doba je 12 mesiacov. Aj tento údaj je uvedený na tovare tejto značky.
* tovar s označením "ihneď k odberu_obmedzený počet kusov" expedujeme okamžite v prípade dobierky; v prípade platby predom, bude tovar expedovaný po prijaťí úhrady na daný účet.
* Doba dodania ostatného tovaru a výrobkov - 7 prac.dní, pokiaľ nie je uvedené v popise tovaru inak, napr. počet kusov na dotaz; resp. po pripísaní platby na účet.

Objednávanie: po prijatí Vašej objednávky Vám budú zaslané údaje k platbe -predfaktúra, kde bude uvedené: názov objednaného tovaru, počet kusov, konečná cena za tovar (suma na úhradu) vrátane dopravy a číslo účtu .
Nakoľko predávame aj na iných miestach, môže sa stať, že Vami objednaný tovar už nebude k dispozícií. O tejto skutočnosti Vás budeme informovať .


Dodacie podmienky:
* spôsob úhrady: prevod na účet alebo platba na dobierku
Prevod na účet - tovar odosielame po pripísaní platby na účet
Dobierka: tovar posielame okamžite
* dodatočné poplatky:pri každom výrobku je uvedené suma za poštovné a balné. Pokiaľ si zákazník objedná viac kusov výrobkov, celková suma týchto dodatočných poplatkov sa bude odvíjať od celkovej hmotnosti tovaru a nie od počtu objednaných kusov. Predajca bude o tejto skutočnosti kupujúceho informovať.
* pri nákupe nad 44€ dodatočné poplatky nebudú učtované
* spôsob dopravy: Zásielkovňa na výdajné miesto - balík do 5kg - 2,95€
Zásielkovňa - dobierka - balík do 5kg - 3,95€
Slov.pošta - 0,10kg-1kg -list,doporučene 2,80€ ; dobierka:
3,80€
1 kg - 5kg - balík na poštu 2,80€;
dobierka:3,80€

Kurier na adresu:balíkdo 5 kg - 4,50€
Kurier na adresu, balík do 5 kd, dobierka - 5,50€
POZOR: Platba za dobierku u kuriéra LEN kartou, bezhotovostne.
Tovar bude odoslaný zákazníkovi po pripísaní úhrady na účet.

* storno objednávky zo strany kupujúceho:do 24h. ododoslania záväznej objednávky, bez udania dôvodu a to mailom alebo SMS správou
* Pokiaľ predávajúci zistí, že nie je schopný objednaný tovar dodať v požadovanom množstve alebo kvalite, alebo pokiaľ predávajúci zistí, že je tovar objednaný kupujúcim schopný dodať len čiastočne, bezodkladne túto skutočnosť oznámi kupujúcemu a dohodne s ním ďalší postup, napr. úplné zrušenie objednávky, čiastočné splnenie objednávky, zľava z ceny tovaru a to formou mailu alebo SMS.
* Kupujúci má právo odstúpiť od zmluvy do 14 dní od prevzatia plnenia bez udania dôvodu. Vrátený tovar musí byť nepoužitý, nepoškodený, čistý. Náklady na prepravu znáša kupujúci.
Podmínky byly naposledy upraveny: 17.11.2020, 13:40
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Osobné údaje | Kontakt