. .. .. .. .. .. .
. .
PODMÍNKY PRODEJE
Dagmar B. (BBDA) ID 102045
mimibazar.sk/bbda
Oblasť: Banská Bystrica
+PRIDAŤ K OBLÚBENÝM (prihlásení)
Registrácia: 24.6.2009
Naposledy: 9.3.2023 8:22
Aktualizácia: 9.3.2023 8:22
INZERTNÉ FOTOGRAFIE 7
predám | kúpim
vymením | darujem | požičiam
zadarmo k objednávke
zľavy | akcie | odkazy
odkazy na aukcie
PREBIEHAJÚCE AUKCIE
PODMIENKY PREDAJA
32021658
DIČ SK1020552808
HODNOTENIE 15
RODINNÉ FOTOGRAFIE 0
Rodinné fotky
Scrapbook
Módna show
Spokojní zákazníci
Moje hobby
Záhrada
Naše bývanie
Poradňa
Domáci maznáčikovia
Zberateľstvo
Naše úlovky
KOMENTÁRE
VTIPY 0
RECEPTY 0
NÁVODY 0
Prevádzkovateľ:
Dagmar Balcová , Kožená galantéria
Zlatá 5861/16
974 05 Banská Bystrica

Prevádzka :
Partizánska 4
974 01 Banská Bystrica
Slovenská republika

IČO : 32021658
DIČ 1020552808
IČO DPH SK1020552808
Tel: 0903/511494
mail: dbalcova@gmail.com


Obchodné podmienky on-line obchodu //Dagmar Balcová //

PROSÍM VŠETKÝCH O KOMUNIKÁCIU CEZ MMB, alebo MAILOM .

Vitajte v našom internetovom obchode. V prípade záujmu si náš tovar môžete zakúpiť aj v našej kamennej predajni:
KOŽENÁ GALANTÉRIA
Dagmar Balcová
Partizánska 4
974 01 Banská Bystrica

Otváracie hodiny :
Otvorené
pondelok - piatok 9:00 -17:00 hod
Každá nepárna sobota : 9:00 - 12:00 hod


Osobný odber je možný len v kamennej predajni v čase otváracích hodín.

prevádzkovateľ:
Dagmar Balcová
Partizánska 4
974 01 Banská Bystrica
IČO: 32021658
DIČ: 1020552808
IČ DPH: SK 1020552808


zodpovedná osoba za internetový obchod:
Dagmar Balcová


KONTAKTY:
píšte cez odkazy MMB( nonstop)
mail : dbalcova@gmail.com
v prípade, že sa Vám neozveme do 24 hodín, ozvite sa prosím znova.
Tel.: 0903511494

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV:
Firma Dagmar Balcová chráni Vaše súkromie. Aby sme Vám mohli poskytnúť všetky služby, potrebujeme o Vás vedieť základné informácie ( meno, priezvisko, adresa, e-mail, prípadne tel. číslo ). Niektoré z nich majú povahu osobných údajov v zmysle Zákona č. 52/1998 Z.z. o ochrane osobných údajov v informačných systémoch. My sa týmto zákonom pri používaní Vašich údajov riadime.
Vaše údaje osobné údaje nezverejňujeme, nesprístupňujeme, neposkytujeme žiadnym tretím osobám osobám – subjektom.

OBJEDNÁVANIE TOVARU:
Kliknite na každý tovar osobitne a napíšte počet kusov,veľkost ,farbu a pod.Ak potrebujete tovar poslať súrne 1.triedou,tak to napíšte hneď do objednávky.Na neskoršie informácie ,že potrebujete tovar súrne,nebudeme brať ohľad ,ak nebudete mať zaplatené poštovné 1.trieda. .Nepíšte nám prosím mailom .čo si objednávate,mail nemusí prísť.


REZERVÁCIA TOVARU:
Rezervácia od odoslania podkladov k platbe sú 2 dní – ak sa nedohodneme inak ,to je čas na prevod platby z jednej banky do druhej,nie na rozmyslenie ,či tovar chcete .STORNO OBJEDNÁVKY:
Objednávku môžete stornovať do 24 hodín od potvrdenia prevzatia objednávky písomne LEN CEZ MIMIBAZAR alebo mailom.
Zároveň si vyhradzujeme právo stornovať Vašu objednávku na tovar, ak Vám ho už nebudeme schopní dodať z dôvodu jeho vypredania alebo v cene, ktorá je uvedená v internetovom obchode, pokiaľ sa s Vami nedohodneme na náhradnom plnení. O stornovaní objednávky Vás budeme bezodkladne informovať cez odkazy MMB. V prípade úhrady kúpnej ceny alebo jej časti Vám budú finančné prostriedky obratom vrátené na účet, z ktorého ste zaplatili, pokiaľ sa nedohodneme inak.


SPôSOB PLATBY:
1. vklad na bankový účet ( poplatok 1,00 EUR)
2. prevodný príkaz na základe podkladov k platbe, ktoré Vám zašleme pri potvrdení prevzatia objednávky ( poplatky 0,00 EUR)
3. Dobierka - len po písomnej dohode so mnou.
4. hotovosť priamo v predajni


SPôSOB DODANIA TOVARU:
Tovar posielame Slovenskou poštou formou doporučeného alebo poisteného balíka.
-
CENNÍK POŠTOVNÉHO:
Balíky posielam prostredníctvom Slovenskej pošty . Cena poštovného je v závislosti
od váhy tovaru , ceny tovaru, podľa toho či balík sa posiela na dobierku a či si balík zákazník vyzdvihne na pošte , alebo mu ho pošta doručí na adresu. Balné si neúčtujem.
Cenu poštovného si dohadujem individuálne mailom podľa taríf pošty.V prípade, ak žiadate nadštandardné zaslanie balíka ako je neštandardné rozmery,ak sa nezmestí do krabice účtujeme 2,00 euro navyše,.


Uvedené ceny poštovného sú konečné ( v tejto sume sú zahrnuté aj prípadné poplatky za balné )

Tovar odošleme po pripísaní peňazí na náš účet do 3 pracovných dní. Zásielky 1 .tr,odošleme na druhý prac. deń,ako je platba na účte.ODSTÚPENIE OD ZMLUVY
Všetok tovar zakúpený v internetovom obchode /Dagmar Balcová /môžete bez udania dôvodu vrátiť do 14 dní od prevzatia tovaru. Odstúpiť od zmluvy je nutné preukázateľným spôsobom (písomne LEN CEZ MIMIBAZAR! ). Toto právo Vám vyplýva z ustanovenia § 7 zákona O ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji (zákon č. 102/2014 Z. z.) . Neskoršie odstúpenie od zmluvy už nie je možné. Tovar je nutné zaslať na našu adresu, prípadne doručiť osobne do našej predajne v Banskej Bystrici. Odporúčame tovar zaslať ako balík doporučenou zásielkou.
Tovar nám prosím neposielajte dobierkou!!

Pri odstúpení od zmluvy je nutné vo všetkých prípadoch predložiť doklady o predaji tovaru vystavené predávajúcim kupujúcemu/originál faktury alebo pokladničného dokladu/ .Kupujúci je povinný odovzdať predávajúcemu tovar úplný s kompletnou dokumentáciou,neporušený,čistý v originál balení a papierovými štítkami,tak ako mu bol tovar zaslaný.


REKLAMÁCIA – VRÁTENIE TOVARU
Na všetok predávaný tovar je poskytovaná zákonom stanovená záručná doba 24 mesiacov (12 mesiacov v prípade bazárového tovaru) a začína plynúť dňom prevzatia tovaru zákazníkom, ak nie je uvedené inak
Ak chcete zakúpený tovar reklamovať, vopred nás prosím kontaktujte cez odkazy na Mimibazare.
Reklamovaný tovar (po dohode s nami) zašlite prosím na adresu:

Dagmar Balcová, Kožená galantéria
Partizánska 4
974 01 Banská Bystrica
– ak sa nedohodneme inak .
Tovar nám prosím neposielajte dobierkou.
V prípade poškodenia balíka poštou tento nepreberajte,ale spíšte reklamáciu na pošte do 24 hod.Za poškodenie nenesieme zodpovednosť my,ale pošta.
K reklamácii je nutné vo všetkých prípadoch predložit doklady o predaji tovaru vystavené predávajúcim kupujúcemu (kópia faktúry alebo pokladničného dokladu) a zoznam závad, ktoré tovar vykazuje. Kupujúci je povinný odovzdať predávajúcemu reklamovaný tovar úplný, s kompletnou dokumentáciou, neporušený a čistý. Pokiaľ tak neurobí, je predávajúcí oprávnený reklamáciu odmietnuť.

REKLAMÁCIA – VRÁTENIE TOVARU - NOVÝ TOVAR:
Záruka sa vzťahuje na výrobné chyby a nie nesprávnu manipuláciu alebo nešetrné zaobchádzanie, nedodržanie spôsobu nosenia , nevzťahuje na bežné opotrebenie tovaru spôsobené používaním. Kratšiu životnosť výrobku v takomto prípade nemožno považovať za vadu a nejde ju ani ako takú reklamovať.

REKLAMÁCIA – VRÁTENIE TOVARU – POUŽITÝ TOVAR
Na použité veci neplatí záruka ( jedná sa o veci po našej rodine,prípadne z našich osobných šatníkov ). Zodpovednosť za vady sa týkajú, len vád, ktoré sa zistili pri prevzatí kupujúceho. Na prípadné vady, ktoré vznikli používaním Vás vopred upozorníme v inzeráte – tieto vady sú zohľadnené v cene tovaru. Ak sa zistí dodatočne vada, ktorá nebola popísaná v inzeráte alebo bola zistená až dodatočne, je stanovená 12 mesačná doba na vytknutie vady kupujúcim a zodpovednosti predávajúceho. Zodpovednosť predávajúceho sa nevzťahuje na bežné opotrebovanie a vady popísané v konkrétnom inzeráte alebo všeobecne v obchodných podmienkach.

Peniaze za vrátený tovar vraciam do 14 dní od prevzatia balíka na pošte.

INÉ:
Platbu za tovar si dohadujeme mailom , kde Vám pošlem celkovú sumu s poštovným ,
číslo účtu a VS.Objednaním tovaru na našom e-shope súhlasíte s celými podmienkami nášho predaja - ďakujeme za ich akceptovanie a prajeme Vám príjemné nakupovanie,
Dagmar Balcová + kolektív predajne
Prajem príjemné nakupovanie. Dagmar
Podmínky byly naposledy upraveny: 22.3.2016, 9:35
Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Osobné údaje | Cookies | Kontakt | Jednotné kontaktné miesto
Autorské práva k publikovaným materiálom | Podmienky pre používanie služby informačnej spoločnosti | Informácie o spracovaní osobných údajov | Nastavenie súkromia | Vlastnícka štruktúra

© 2001–2023 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodávatelia obsahu