HRY
VIDEA
O ŠPORTE
...
Taliani, vidiac silu Slovákov sa rozhodli, že im postačí iba brankár.Ostatní išli na pivo.V 20.minúte dostali správu,že vedú 1:0,ich brankár dal gól.Potom dlho nechodili správy.V 88.minúte však prišla:Slováci vyrovnali na 1:1.Taliani šprintovali na štadión a počujú veľké oslavy.Slovensko v 92.minúte dalo druhý gól a vy...hralo 2:1.Taliani vtrhli do kabíny,tam zronený brankár: Chalani, sorry, v 25. minúte ma vylúčili.
Vložil(a) Anna J. (Aldo) ID 47989 | zobraziť ďalšie vtipy
<< vecer v posteli | ... | HESLO DNA!!!!!!!!!!!! >>
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
VTIPY MOHOU KOMENTOVAT POUZE REGISTROVANÍ UŽIVATELIA
Alena Š. (Lenka7) ID 22451, mimibazar.sk/lenka7 (24.6.2010, 19:58)
Squadra Azzura andate a casa (tudledudle) (tudledudle) (tudledudle)
ODPOVEDAŤ
veronika p. (vercka) ID 7902, mimibazar.sk/vercka (24.6.2010, 17:57)
(tudledudle) som zvedavá zajtra na tie titulky v novinách (jazyk) (radost) (radost) (radost) (radost) (radost) (radost) (radost) (radost) (radost) (radost)
ODPOVEDAŤ
Zuzana K. (zuluka) ID 13864, mimibazar.sk/zuluka (24.6.2010, 19:10)
už aj teraz na nete to stojí za to |:o) |:o) |:o) Najlepší bol ten krčmár v telke, čo vravel, že s prvými dvomi súpermi sme sa len hrali, že až Talianom to ukážeme :-p ,-) ,-) ,-)
ODPOVEDAŤ
veronika p. (vercka) ID 7902, mimibazar.sk/vercka (24.6.2010, 19:13)
veď to, všetci na nich len kydali :-S, podľa mňa úspech je už to, že sme na MS (clamp) (clamp)
ODPOVEDAŤ
Elena N. (anele) ID 10739 (upravené 4.4.2011, 13:40)
aj ja si tak myslim (Y)
ODPOVEDAŤ
Magdaléna N. (magdalenka) ID 4749, mimibazar.sk/magdalenka (23.6.2010, 19:57)
v čase konania futbalových majstrovstiev máme na Slovensku 5 miliónov profesionálnych futbalových trénerov... +o(
francúzi sú už doma z JAR, a aj keď rozhodne boli väčšími favoritmi ako naši, tak z tých si srandu nikto nerobí... :-|
ODPOVEDAŤ
Marcela B. (MB) ID 6939, mimibazar.sk/MB (23.6.2010, 20:35)
presne ma to napadlo, keď som tento nepodarený vtip čítala ráno na FB :^) to sú fanúšikovia slovenskí..keď vyhrávame hráči sú "bohovia" a keď sa hráčom nedarí..tak ich odsúdia +o(
ODPOVEDAŤ
Katarína G. (drobec.) ID 55847 (23.6.2010, 22:03)
(zip)presne toto som povedala minule +o(
ODPOVEDAŤ
Anna J. (Aldo) ID 47989, mimibazar.sk/aldo (23.6.2010, 21:30)
verte tomu, že som im držala palce viac ako možno poniektorí chlapi. Ale veď je to vtip, a ja mám zmysel pre humor. Vtipy sa rodia o všetkom, aj o nepodarených politikoch, športovcoch, blondínkach, policajtoch, tak netreba brať všetko tak vážne.
ODPOVEDAŤ
Marcela B. (MB) ID 6939, mimibazar.sk/MB (23.6.2010, 21:54)
Anka, však ja som to myslela skôr tak všeobecne.,,nie na Teba...vidím to aj napr. na mojom otcovi...vzorka anti-fanúšika....ak vyhrávajú pozerá, vychvaľuje,,,ak prehrávajú sú to idioti a vypína TV :-|