Prezentácia klienta

Vyhrajte menštruačné nohavičky o.b.

Czech News Center, a. s.

Súťažte o menštruačné nohavičky o.b.®

Hlavný obrázok súťaže

Expert na menštruačné pomôcky so 70-ročnou skúsenosťou o.b.® po prvýkrát uvádza na trh alternatívu k tradičným menštruačným tampónom. Menštruačné nohavičky o.b.® boli vyvinuté v spolupráci s laboratóriami a výskumnými ústavmi a vďaka inovatívnej technológii spĺňajú vysoké požiadavky na ochranu proti pretečeniu a zabezpečujú pocit sucha, pohodlia a hygieny. Získajte šancu vyhrať menštruačné nohavičky o.b.® a presvedčte sa o ich výhodách.

Výhody menštruačných nohavičiek o.b.®

  • Patentovaná 3-vrstvová technológia zabezpečuje ochranu proti pretečeniu až po dobu 12 hodín. Savosť nohavičiek je dlhodobá, podľa výsledkov testov nohavičky spoľahlivo fungujú aj po 60 praniach.
  • Nohavičky môžete prať až na 60°C a nemusíte ich nikdy dezinfikovať, pred praním stačí nohavičky opláchnuť v studenej vode.
  • Nohavičky môžete používať až štyri roky, čím výrazne prispejete k zníženiu množstva jednorazových plastov.
  • Materiál nohavičiek má certifikát Oeko Tex® Standard 100 a vrchný absorpčný materiál vložky je vyrobený zo 100% organickej bavlny.
  • Unikátna technológia FormFlex® zabezpečuje elasticitu nohavičiek, preto sa prispôsobia každej postave.

Prečo zvoliť menštruačné nohavičky od o.b.®

Značku o.b.® určite poznáte. Môže sa pochváliť 70 rokmi skúseností a je považovaná za lídra na trhu s menštruačnými pomôckami.* Teraz o.b.® reaguje na neustále sa zvyšujúci dopyt po alternatívnych menštruačných potrebách a prichádza na trh so spoľahlivou ochranou pre ženy počas menštruácie. 70-ročná expertíza vo vývoji menštruačných produktov garantuje maximálne pohodlie.

Presvedčte sa o výhodách menštruačných nohavičiek o.b.® a zúčastnite sa našej súťaže.

Pre víťazov máme pripravené nohavičky vo veľkostiach XS/S a M/L.

Ako sa do súťaže zapojiť?

Kliknite nižšie na Chcem súťažiť a odpovedzte na súťažnú otázku. Súťažiť môžete do 14. 7. 2024. Následne vylosujeme 5 víťazov, ktorých budeme kontaktovať.

*Na základe údajov NIQ RMS pre kategóriu HYGIENICKÉ VLOŽKY A TAMPÓNY, segment TAMPÓNY podľa hodnoty predaja za obdobie posledných 52 týždňov končiacich 28.4. 2024 na slovenskom maloobchodnom trhu (Copyrigt  © 2024, NielsenIQ)

Do súťaže sa už nedá prihlásiť.