Prezentácia klienta

Súťaž o vstupenky do jedinečnej KOVOZOO

Czech News Center, a. s.

Vyhrajte vstupenky do KOVOZOO - ÚPLNE INÉ ZOO

Hlavný obrázok súťaže

Navštívte netradičné zoo, kde môžete zblízka preskúmať krokodíliu papuľu plnú ostrých zubov, pohladiť si leviu hrivu či pomaly obkrúžiť žraloka zabijaka, ktorý vám svojim zjavom naháňa strach. Zvieratá v KOVOZOO sú úplne iné ako v bežných zoologických záhradách – kovové, a napriek tomu neuveriteľne živé a pôsobivé!

V KOVOZOO si môžete prezrieť 400 zvierat vytvorených z kovového odpadu, ktorý prechádza pod šikovnými rukami nadšencov fascinujúcim procesom premeny na magické stvorenia, na ktorých budete obdivovať najnepatrnejšie detaily.

Kto by povedal, že v zoo môžete stretnúť slona s kovovou kožou a leva s hrivou z reťazí? V KOVOZOO áno! Zažijete tu zvieracie kráľovstvo ako nikde inde. Toto unikátne miesto v priestore bývalého cukrovaru je oázou tvorivosti, kde sa z odpadu rodí nový život. Zvieratá transformované zo šrotu vás prekvapia autentickosťou a nadchnú svojou pôsobivosťou. Prechádzka medzi kovovými stvoreniami je ako cesta do iného sveta, kde sa snúbi umenie s technikou a svet zvierat s ľudskou kreativitou. Každý detail je premyslený a každý exponát má svoj vlastný príbeh.

Ale v KOVOZOO nie sú len zvieratá – je to akési „múzeum všetkého“, kde sa stretnete s množstvom exponátov priemyselnej a hasičskej techniky, sejacími a žacími strojmi, kombajnami obilia a ďalšími poľnohospodárskymi strojmi z čias našich starých rodičov. Obzrieť tu môžete aj elegantné veterány či kováreň, deti nadchne pirátska loď a lietadlo. 

Či už sa budete potulovať medzi železnými šelmami, obdivovať historické stroje, vychutnávať si atmosféru z vyhliadkovej lávky alebo prezerať terária so živými zvieratami, v KOVOZOO pocítite to, čomu sa hovorí genius loci. Tu sa každý návštevník môže ocitnúť v netradičnom svete, kde sa fantázia stáva realitou a kde každý kovový kúsok skrýva niečo fascinujúceho.

Ako súťažiť?

Kliknite nižšie na Chcem súťažiť a odpovedzte správne na súťažnú otázku najneskôr do 9. 6. 2024. Po skončení súťaže vyžrebujeme 5 výhercov, ktorí sa môžu tešiť na rodinnú vstupenku 2 + 3 (2 dospelí, 3 deti do 15 rokov) s platnosťou do 30 .6. 2025

Do súťaže sa už nedá prihlásiť.