.

OBJEDNAŤ BANNER 468x60
PODMÍNKY PRODEJE
Ďakujem Vám, že ste nahliadli do môjho albumu. Ponúkam v ňom
kozmetiku Avon a výrobky dennej spotreby Dedra. Ak máte o niečo skutočný záujem, máte možnosť si to záväzne objednať. Niektoré výrobky mám ihneď k odberu, čo uvádzam pri jednotlivých inzerátoch.

Avon kozmetiku objednávam podľa potreby v ktorýkoľvek deň. Samozrejme ak si vyberiete väčšie množstvo kozmetiky, posielam v jednom balíčku za jedno poštovné až po pripísaní peňazí na účet. Pri vyššej váhe balíčka sa zvyšuje poštovné podľa platných taríf Slovenskej pošty. V prípade priameho vkladu peňazí na môj účet prosím uhradiť o 0,50 EURO viac na poplatok, ktorý si banka sťahuje za priamy vklad. Pri platbe cez internet banking poplatok neplaťte!

Balíčky posielam v bublinkových obálkach alebo hrubých kartónových krabičkách.
Posielam vždy doporučene druhou triedou alebo ako poistený balík 2. triedou - ak by sa náhodou balíček stratil, aby som mala doklad. Dávam na VÝBER KUPUJÚCEJ tovar odoslať DOPORUČENE alebo ako POISTENÚ ZÁSIELKU. Pri poistených zásielkach mám v sadzbe účtovanú aj cenu obálky, ktorá bohužiaľ nie je lacná. JE NA VÁS, AKÝ SPôSOB SI VYBERIETE. Stačí napísať a ja tovar za poplatok odošlem ako poistený balík, či poistený list. NERUČÍM ZA DODANIE, ja naozaj nemôžem za to, ak sa na pošte stratí list, čo sa občas aj stáva.

Ak chcete poslať na adresu, treba o to požiadať, tiež treba počítať so zvýšenými nákladmi na poštovné.

od 1.1.2012 zvýšila Slovenská pošta ceny poštovného, preto Vás prosím ak mám nejaké poštovné v albume neprepísané nedá sa to všade prepísať :) budem Vás informovať o poštovnom v ďalšej komunikácii.

Ak chcete poslať balíček ako "KREHKÝ", treba priplatiť 50 centov. V opačnom prípade za rozbitie obsahu balíčka nenesiem zodpovednosť. Ak nie je zásielka označená ako "krehká", pošta neuzná reklamáciu.


Na dobierku pre zlé skúsenosti NEPOSIELAM.

Nezabudnite mi napísať Vašu aktuálnu adresu pre doručenie balíčka.


Ak máte ďalšie otázky, napíšte mi a rada Vám odpoviem.


Ešte raz ďakujem za nahliadnutie a prajem príjemné nakupovanie. Ďakujem, že ste dočítali do konca :-) Simona
Podmínky byly naposledy upraveny: 24.5.2016, 19:06
Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Osobné údaje | Kontakt

© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s.