Zobraziť přihlasovací formulár

Ochrana osobných údajov

Na ochrane vašich osobných údajov nám záleží. Táto stránka vysvetľuje náš prístup k súkromiu na všetkých webových stránkach Mimibazara.

 

Stručně

  • Zhromažďujeme anonymné štatistiky o návštevnosti stránok. Zaujíma nás, ktoré stránky navštevujete.
  • Niektoré tretie strany, ako je Facebook alebo Google, môžu poznať návštevnosť týchto stránok, ak využívate ich služby. Nemôžeme ich kontrolovať, ale nemalo by to pre vás predstavovať žiadnu hrozbu.
  • Ak sa u nás zaregistrujete, budeme dbať na to, aby vami poskytnuté dôverné informácie boli u nás v bezpečí a nebudeme ich zdieľať s nikým ďalším bez vášho výslovného súhlasu.
  • Nikdy nezdieľame svoje dáta s ďalšími službami s výnimkou tých, ktoré nám pomáhajú ku skvalitneniu našich služieb.

Toto sú len hlavné body. Ak potrebujete podrobnejšie informácie, pokračujte v čítaní.

 

Meranie návštevnosti

Meriame návštevnosť na našich stránkach Google Analytics a TopList. Tieto služby zaznamenávajú aké stránky ste na Mimibazari navštívili, odkiaľ ste sa na ne dostali a ďalej niektoré základné informácie o vašom počítači. Všetky tieto informácie sú anonymné - takže nevieme, kto ste, ale vieme, že niekto naše stránky navštívil.

Informácie, ktoré tieto služby zhromažďujú, nám pomáhajú pochopiť, aké časti našich stránok sú navštevované, ako sa ľudia dozvedajú o našich stránkach. Ako väčšina internetových stránok, používame tieto informácie na zlepšenie webu.

 

Facebook a ďalšie sociálne siete

Tieto služby poskytujú sociálne tlačidlá a podobné prvky, ktoré používame na našich webových stránkach - napríklad "Páči sa mi".

Na tento účel sme na naše stránky vložili kód, ktorý tieto služby poskytujú. Nemáme žiadny prístup k informáciám, či a ako tieto služby využívate.

Ak využívate služby napr. Facebooku môže táto sociálna sieť vedieť, že si prezeráte tieto stránky.

 

Ak sa zaregistrujete

Keď urobíte registráciu na našich stránkach, zaznamenáme si vaše osobné informácie, ako je vaše meno a e-mailová i poštová adresa.

Budeme tiež zhromažďovať a uchovávať informácie o vašom používaní našich služieb tak, aby sme ich mohli zlepšovať.

Taktiež zaznamenávame informácie na účely účtovníctva a na sledovanie našich obchodných aktivít.

 

E-maily

Môžeme vám zasielať e-maily s oznámením týkajúcim sa vášho nastavenia predplatených služieb (napríklad upozornenie na koniec predplateného obdobia alebo objednávky od zákazníkov). Tiež vám môžeme zasielať informácie o našich ďalších novinkách a službách (ako sú bulletiny alebo oznámenia).

Nebudeme nikdy poskytovať vaše osobné údaje tretím stranám, s výnimkou prípadov, keď nám budú zaisťovať naše vlastné služby.

 

Online platby

Používame rôzne platobné terminály pre poskytovanie online platieb za naše služby. Tieto spoločnosti budú mať prístup k vašim osobným informáciám a informáciu o platbe.

Nemáme žiadny prístup k informáciám o vašich účtoch a kreditných kartách, ktoré pri zadaní platby poskytujete v platobnom termináli.

S platobnými službami zdieľame informácie iba v rozsahu potrebnom na spracovanie platieb, realizovaných z našich webových stránok.