Zobraziť přihlasovací formulár

Upozornenie na závadný obsah

„Akurat som dnes nakupil vsetky veci. este musim skocit do ineho obchodu nakolko 1 vec nemaju ani v tesku ani v bile. Moj nazor je ze nakup okolo 20-30€ za 4L polievky? + pol dna straveny v obchodoch a neskutocny cas straveny v kolonach a minutej nafte som zhodnotiul ze asi bude lepsie si kupit 4L…“
zostáva 5000 znakov
*