„no vieš Adrika, rebarboru som kupovala i ja - stála 3,50 €/ za 1 kg / čo sa mi tiež zdalo dosť/ ... moja mamina síce má záhradku, ale nejako sa v nej tento druh vobec nedarí :-|, tak som odkázaná tiež ju len kupovať .. ale to len tak trošku, na skúšku, ani neviem či bude dobrá, lebo som si…“