„Matka, tak trochu zavidim tie domace produkty. Ja si tu musim vsetko kupovat:( Este aj tu rebarboru. Neviem kolko stoji doma rebarbora, ale tu som za jeden 600 g balicek zaplatila asi 3,50 libry. Vidi sa mi to dost vela. Ked si pomyslim, kolko som sa nazavarala ovocia, dzemikov, pomazanok, zeleniny…“