Zobraziť přihlasovací formulár

Upozornenie na závadný obsah

„inak dnes som bola v Tescu a u nás 1kg stojí okolo 3,30€ - čo ma veľmi prekvapilo, akože sa mi to zdá dosť drahé, lebo sa stavím, že u nás by to kilečko bolo asi aj málo 8-| 8-| - tak si receptík zatiaľ odkladám a skúsim to vykúzliť z doma robených ,-) ,-) - lebo o chuti tohoto papaníčka ani…“
zostáva 5000 znakov
*