„vyzerá to kráááásne. ale ja už mesiac chodím v tescu okolo toho javorového sirupu jeden stojí cez 300,- druhý až 600 či 800,- neviem presne, a zdá sa mi to dosť drahé. oplatí sa to kúpiť? nikdy som ho totiž ešte nechutnala. ak niekto viete, kde sa dá kúpiť lacnejšie, poraďte (L) (zajic)“