. .. .. .. .. .. .. .
. . . .
POKUD SI CHCETE OBJEDNAT ČLENSTVÍ ZAFÍR, TAK SE PROSÍM NEJPRVE PŘIHLASTE
Počet inzerátov 750
Inzeráty sa využívajú k ponuke predávaného tovaru.
Detailné fotografie 12
Počet detailních fotografií, které můžete přidat k hlavní fotografii
Obľúbení inzerenti 200
Môžete si vytvoriť zoznam svojich obľúbených inzerentov. Kliknutím na odkaz +PRIDAŤ DO OBĽÚBENÝCH vo vizitke inzerenta pridáte inzerenta do vlastného zoznamu obľúbených inzerentov. Inzerenta môžete zo zoznamu následne odobrať
Obľúbené inzeráty 200
Môžete si vytvoriť zoznam svojich obľúbených inzerátov a sledovať tak jeho cenu alebo uvolnenie rezervácie. Kliknutím na odkaz +OBĽÚBENÉ pridáte inzerát do vlastného zoznamu obľúbených fotografií. Inzerát môžete zo zoznamu následne odobrať. Ak bude inzerát odstránený inzerentom, objaví sa miesto jeho názvu Fotografie už bol zmazaná.
Fotoskriňa 250
Aktualizácie inzerátov 50**
Ak sa inzeráty prepadnú na vzdialené miesto v zozname, je možné ich aktualizáciou opäť zobraziť na jeho začiatku, bez toho aby ste ich museli zmazať a opätovne vkladať.
Počet aukcií za sedem dní *** 6 aukcií
AMETYST - 1 aukcia
RUBÍN - 3 aukcie
ZAFÍR - 6 aukcií
SMARAGD - 8 aukcií
DIAMANT - 10 aukcií
KRIŠTÁĽ - 20 aukcií
Možnosť kopírovania inzerátov
Môžete kopírovať inzeráty - tovar vo viacerých veľkostiach, či farebných variantách. Možnosť kopírovania inzerátov medzi SK a CZ verziou bazára. Možnosť kopírovať inzerciu z Mimibazara do aukcie na portáli Mimiaukcie.
Väčšie náhľadové fotografie
Máte o 20% větší náhledové fotografie
Odkaz mimibazar.sk/meno
Získate vlastný odkaz mimibazar.sk/meno. Môžete si zvoliť ľubovolné meno alebo názov, ktoré si doteraz nezvolil iný inzerent. Názov môže obsahovať iba alfanumerické znaky bez diakritiky a medzier. Okrem odkazu mimibazar.sk/meno, získate tiež odkaz detskeveci.sk/meno.
Odkaz na vlastné webové stránky ****
Zobrazí sa odkaz ako vo vašej vizitke, ktorá sa zobrazuje v hornej časti vašich stránok, tak pod jednotlivými inzerátmi.
Vodotlač mimibazar.sk/meno
Vodotlač na vašich fotografiach bude mať tvar odkazu mimibazar.sk/vasnazov.
Predaj NOVÉHO TOVARU
Vlastný bazár
Získate vlastný bazár iba s ponukou vlastného tovaru.* u členstva Ametyst je možnosť aktualizácie inzerátov starších viac ako 3 dni
 (neplatiaci užívatelia môžu denne aktualizovať 2 inzeráty, ktoré sú staršie ako 1 týždeň)

 

** možnosť aktualizácie inzerátov starších viac ako 24 hodín

*** aukcie v rámci členstva je nutné vyčerpať počas trvania členstva. Nevyčerpané aukcie sa neprenášajú, ani nikam neprirátajú. Ak má užívateľ záujem o balíček aukcií, urobí jeho objednanie na serveri www.mimiaukcie.sk

**** odkazom na vlastné stránky je myslené na stránky osobné (blog, fotogalerie), teda neobsahujúce komerčný obsah. Pre odkazy na vlastný e-shop (či už v akejkoľvek forme reklamy, tj odkazy, inzeráty, fotografie, ikony, logá, fotky, atď) potom slúži členstvo Diamant, kde je v cene zahrnutý odkaz na vlastný e-shop, či podobne prevádzkované stránky.

***** E-shopy prevádzkované v našom systéme MIMISHOP môžu mať pod inzerátmi odkazy na E-shop už od členstva Zafír


Pri inzercii ZADARMO je obmedzená platnosť inzerátu na 6 mesiacov od vloženia alebo poslednej aktualizácie, ak mal inzerent predtým platené členstvo.


Platba prebieha na základe vystaveného dokladu, najlepšie prevodom z účtu. Ak si vyberiete Vaše členstvo, napíšte nám na e-mail a uveďte, aký chcete využívať program a údaje pre vystavenie dokladu.

Členstvo Vám bude aktivované tretí pracovný deň od dátumu zaúčtovania platby vo Vašej banke.

Ak má užívateľ členstvo nezodpovedajúce podmienkam inzercie na stránkach, členstvo mu môže byť prepnuté na najbližšie potrebné členstvo. (Napr. užívateľa sa členstvom Ametyst alebo Rubín, ktorí začnú ponúkať vo svojich fotalboch predaj komerčný (nové veci, viac veľkostí použitých vecí, veci na objednávku, ručných výrobkov a pod.).


Na úvodnej strane je vždy náhodne zobrazených 30 inzerentov s náhodnou fotkou s členstvom KRIŠTÁĽ nebo DIAMANT a 6 odkazov na stránky členov s členstvom SMARAGD.© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Osobné údaje | Kontakt