. .. .. .. .. .. .. .
. . . .

Skús sa pozrieť na seba O živote

Milý čitateľ. Vitaj. Chcem sa Ťa niečo opýtať. Áno, Teba/Ťa s veľkým začiatočným písmenom. Si osobnosť. Individualita... V tomto virtuálnom svete však táto Tvoja osobnosť často padá. Povedz si narovinu. Koľkokrát si dnes pod nejaký recept/vtip/bolg vložil 555 nejakých emotikonov? Nedokážeš sa normálne vyjadriť? Je pre Teba problematické prinútiť prsty aby napísali nejakú myšlienku, ktorú Tvoja kreatívna myseľ sformuluje? Skús to. Ty na to máš. Si iný ako opička alebo psík. Ty si človek. A práve tým sa odlišuješ od iných tvorov. Vieš predsa MYSLIEŤ. Tak teda potráp troška závity, pousiluj sa premazať skrutky vo svojej hlave a vyskúšaj to. Veď ako by sa Ti páčilo, ak by tu miesto slov boli iba kadejaké vyskakovacie hlavičky, ktoré si trieskajú hlavu o stenu? Nevieš sa snáď vyjadriť slovom? 

Nie je vari aj v Knihe kníh napísané, že "Nie len z chleba žije človek, ale z každého SLOVA, ktoré vychádza z Božích úst?" Vidíš to? Nie z každého emotikonu, ale zo SLOVA. Tak to skús. Aby pod receptami na muffiny neboli samé papkajúce hlavy. Jednoducho napíš, že tento recept je chutný. Avšak nepíš, že toto popaníčko je mňamkovné a v papuľôčke sa rozplýva jeda radôstka. Nie sme predsa na psychiatrii a nie sme infantilné tvory. Nech Tvoj vek zodpovedá Tvojmu spôsobu vyjadrovania sa. Uvidíš, dá sa to zvládnuť. Napísala som doteraz 218 slov. A nenájdeš tu ani jedného emotikona, ani jedno infantilné slovo (okrem tých, ktoré som uviedla ako príklad). 

 

Prajem Ti veľa šťastia, pekný deň a veľa komentárov na Tvojej úrovni. 

Publikované 14.5.2016, 13:10
ďalšie články autoraBLOGY MÔŽU KOMENTOVAŤ IBA REGISTROVANÍ UŽÍVATELIA
Registráciu vykonáte TU
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Osobné údaje | Kontakt